Navigační menu

Přeskočit navigaci
Garance odjezdů 5 tisíc Kč jako odstupné

Informace o poznávacím zájezdu

Cena zájezdu

Cena od:
5450 Kč

Cena zahrnuje:

ubytování v hotelu/penzionu se snídaní (3x), dopravu, přepravu kol na speciálním přívěsu, veškeré silniční poplatky, služby průvodce a cyklomechanika, mapy, informační materiály


Cena nezahrnuje:

ostatní stravu


Termíny poznávacího zájezdu

05.05. - 08.05.2012    vyprodáno

REZERVUJTE SI ONLINE

Kontaktujte naše klientské pracovnice v pracovní dny:

Tel.: 224 256 999 (9:00 - 18:00)
Tel.: 224 250 138 (9:00 - 18:00)
Mob.: 608 482 877 (9:00 - 18:00)

|
bookmark | doporučit známému |

Solná komora (Cyklo)

  • Víkend u jezer mezi horami
  • Gosausee, Grundlsee, Altauseer See, Hallstattersee, Wolfgangsee, Mondsee, Attersee, Traunsee
  • Bad Ischl, Hallstatt, Gmunden

Vracíme se k blankytným jezerům, ležícím mezi krásnými vrcholky Alp. Solné doly, historická městečka s křivolakými uličkami a muškáty za okny.

Rámcový program:

1. den

Autobus nás vyveze k horskému jezeru Gosausee, odkud zahájíme naše cyklistické putování jedním z nejvíce navštěvovaných regionů Rakouska.

2. den

Přemístíme se k dalšímu vysokohorskému jezeru - Grundlsee, které leží na severní straně masivu Dachstein. Sjedeme k Hallstattskému jezeru se stejnojmenným městem, ke kterému nezajet by bylo opravdu hříchem. Panorama Hallstattu zdobí téměř všechny propagační materiály o Rakousku. Proto i my neodoláme a pořídíme zde spoustu fotografií. Dále se vydáme na sever k lázeňskému městu Bad Ischl. Na nábřeží se zastavíme ve vyhlášené cukrárně, kde nám budou oči přecházet nad nabízenými laskominami. Přesuneme se k dalšímu jezeru Wolfgangsee, kde přenocujeme.

3. den

Čekají nás další solnohradská jezera - Mondsee a Attersee, kde se pro otužilce nabízí chvilka ke koupání.

4. den

Překonáme hřeben k jezeru Traunsee a dorazíme do perly Solné komory - Gmundenu. Na břehu jezera s romantickým výhledem na vilu Toscanu naše putování ukončíme, naložíme kola a vyrazíme zpět domů.