Plánovat si exotiku na rok 2019 se rozhodně vyplatí už teď

Je vaším snem zažít výjimečně chvíle v exotice a ulovit ty nejzajímavější zážitky na celý život? Dali byste si rádi pravý kubánský doutník v Havaně nebo nejčerstvější sushi v Japonsku? Chcete zažít východ slunce u pohádkového Taj Mahalu? Nebo je snad vaším snem pozorování orangutanů v divoké džungli na ostrově Borneo? A co takhle seznámit se s kmeny skrytými v džunglích severního Thajska anebo s domorodými lovci vyprahlé Etiopie? Plavba po zamrzlé Antarktidě? Koupání se slony v národním parku Chitwan na jihu Nepálu? Či jen na vlastní oči spatřit město Inků Machu Picchu, velkolepou sochu Krista v Rio de Janeiro, magickou pyramidu Chichen Itza nebo královský Angkor Wat? Pojeďte s námi lovit zážitky do světa, nyní se slevou až 11 %

Čti více

Cestování otevírá lidem oči. Cestování je velmi intenzivní a obohacující, postgraduální studium života. Všichni se shodneme, že investice do vzdělání se člověku vrátí. Málokdo si ale uvědomuje, že investice do cestování se zúročí ještě více. Mohamed si už před 1400 lety vybíral nejbližší spolubojovníky výzvou: "Neříkej mi, jak jsi vzdělaný, řekni mi, kolik si toho procestoval." Cestování je důležitější, než si většina lidí myslí. Cestování je investicí, která nepodléhá devalvaci. Cestování rozvíjí člověka ve všech směrech. Možnost cestovat je ohromný dar, který dostala až naše generace. Využijme to v náš prospěch!

Společně s CK SEN můžete proletět svět a lovit intenzivní zážitky ve všech koutech naší nádherné země. Zažijete neuvěřitelné, uvidíte nevídané a stanete se lovci zážitků, které už vám nikdo nikdy nevezme! Nebojte se snít s otevřenýma očima! Vezmeme vás kamkoliv, splnit si váš sen.

Poznáte nové země, prozkoumáte cizí kultury, ochutnáte místní kuchyni a aktivně si odpočinete v dané destinaci. Ať už se jedná o expedice, rodinnou dovolenou či zájezd na míru, vždy si z exotické dovolené s cestovní kanceláří SEN přivezete mnoho zážitků. Poznávací zájezdy do exotiky realizujeme již od roku 1993, využijte našich zkušeností. Naše cesty za poznáním jsou vhodné pro každého cestovatele.

Čti více

CK SEN nabízí poznávací zájezdy plné zážitků do 125 zemí světa na všech kontinentech, vždy v doprovodu českého profesionálního průvodce s dlouholetými zkušenostmi a znalostmi dané destinace, který pozvedne váš cestovatelský zážitek o úroveň výše. Našich 26 let zkušeností je zárukou vaší spokojenosti. Objednejte si SEN zájezd do exotiky, nyní nejvýhodněji!

CK SEN již odstartovala prodej exotických zájezdů na rok 2019. Neváhejte, a využijte nabízenou slevu za brzké přihlášení až 11 % na vaši cestu za poznáním. Léto uteklo jako voda, a proto je ten správný čas popřemýšlet, kdestrávit i zimu v teple. Pokud si zakoupíte zájezd v době od 14.10. do 31.12.2018 garantujeme vám slevu 9 % na všechny zájezdy s odletem od 1.1.2019 do 28.2.2019 anebo slevu 11 % na všechny zájezdy s odletem po 1.3.2019. Nebo si vyberete z nabídky 10 TOP nejlevnějších poznávacích zájezdů?

Čti více

Vzhledem k bezpečnostní situaci ve světě je třeba zmínit, že právě exotické destinace, jako jsou Kuba, Mexiko, Tibet, Thajsko, Peru, Vietnam, Namibie či Indie patří právě k těm nejbezpečnějším. V těchto zemích se nemusíte bát nebezpečí, teroristických útoků, ale naplno si můžete užívat pohostinnosti místních obyvatel, obdivovat přírodní krásy, kulturní památky a nechat se hýčkat gastronomickými zážitky.

V nabídce CK SEN kromě standardních exotických destinací najdete i místa, kam se tak často nejezdí, nebudete zde tedy s tisíci dalších turistů a v malé komorní skupince si v poklidu užijete atmosféru těchto míst. Můžete se vydat za poznáním Bangladéše, Ohňové země, Kamčatky a Čukotky, Surinamu a Guyany, jistě vás oslní i Papua Nová Guinea, Šalamounovy ostrovy, Fidži, ale i zcela odlišná jižní Indie spolu s Andamanskými ostrovy. Pokud vám nevadí zima, vhodnou volbou může být i Antarktida. Etiopie a Mosambik vás jistě také nezklamou svojí jedinečností. Návštěva Pákistánu či Severní Koreje se vryje do vaší paměti po zbytek života.

Čti více

Pro ty, kteří hledají nejlepší poměr mezi cenou a vysokou úrovní služeb nabízí CK SEN širokou nabídku komfortních zájezdů za poznáním do celého světa. Tyto zájezdy obsahují služby na vysoké úrovni, dopravu renomovanými leteckými společnostmi s možností zajištění business class, kvalitní 3* - 5* hotely, pronajatou dopravu v destinaci, doprovod profesionálního českého průvodce, služby dlouholetých místních průvodců. Poznávací program je často spojen s odpočinkem u moře. Pro náročnější klientelu připravujeme zájezdy na míru s propracovaným programem, dle přání zákazníka.

Pro dobrodružněji laděné máme v nabídce expediční cesty na netradiční místa, kam stále cestuje minimum turistů. Během expedice je kladen důraz na zvyky a tradice, poznání mentality místních obyvatel a kultury. CK SEN nabízí obrovské množství zrealizovaných poznávacích expedic a prvoexpedic pod taktovkou zkušených průvodců. Extrémní destinace nebo jen vylehávání na pláži, záleží jen na vás. Planeta Země je překrásné místo, které ukrývá mnoho zákoutí. Od roku 1993 vymetáme všechny její kouty. Cestujte s námi objevovat váš vysněný svět. SEN expedice, to je intenzivnější život a více dobrodružství na cestách

Čti více

Na své si v CK SEN přijdou i rodiny s dětmi, které dávají přednost aktivní dovolené. Programy poznávacích zájezdů jsou koncipovány s ohledem na dětské zážitky a aktivity. Ukažte vašim dětem opravdový svět! Stačí netradiční společný zážitek a vaše rodina k sobě bude mít blíže než kdy jindy. Děti si navždy budou pamatovat, kdo jim ukázal Grand Canyon, obrovského ležícího Buddhu nebo žirafu ve volné přírodě. Zážitky jako jízda na slonovi pralesem, rafting v divoké horské řece, procházka se lvy či noc strávená v poušti vašim dětem umožní skutečný růst. Podělte se o zážitky ze SEN poznávacích zájezdů i s vašimi dětmi. Je to nejlepší investice nejen do nich, ale i do vaší vlastní budoucnosti.

Nabídka, ze které můžete vybírat je obsáhlá, nyní se slevou až 11 %. Objednejte si SEN zájezd nyní nejvýhodněji. SEN vám splní všechny vaše představy o komfortní exotické dovolené.

10 TOP nejlevnějších poznávacích zájezdů pro rok 2019

Pokud vás zaujal blog CK SEN, čtěte další články na www.cksen.cz/blog/

Nebo máte zájem o nejlepší nabídky CK SEN?

Čti více

Blog - všechny články
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací