sex v letadle

Sex v letadle?

Představte si, že sedíte s partnerem v letadle a oba na TO dostanete velkou chuť. Letadla bývají většinou plná a navzájem si k vrcholu pomoct rukou pod dekou s tváří jako při pokeru, když vedle vás někdo sedí, nedokáže kdokoliv.
Zdá se, že jediné místo, kde se dá provozovat sex v letadle je WC.

Autori: Pavel Fellner, CK SEN

12.03.2018

Čti více
sex v letadle
sex v letadle

Sex na krátkých letech

Problém je, že na krátkých letech to nestihnete, i kdyby měl akt trvat jen pár vteřin. Při vzletu musíte být oba připoutaní, za cca 30 minut se vypne signál a pokud není zrovna turbulence, tak kromě vás se vydá k toaletě další třetina letadla. Někteří stevardi rozdávají jídlo a pití (nyní většinou za příplatek, takže s tím nemají až tak plné ruce práce), ostatní stojí vzadu nebo vpředu v letadle a připravují kávu, čaj a povídají si. Těžko se kolem nich dá proklouznout společně na toaletu. A pokud se vám to náhodou do hodiny podaří, zjistíte, že toalety v menších letadlech na krátkých letech jsou opravdu malé (dospělý muž se má někdy problém vymočit vestoje, aby hlavou neprorazil plastový kryt nad záchodem), takže byste museli měřit maximálně 145 cm a vážit dohromady pod 60 kg, abyste se tam vešli dva. A to nemluvím o dělání pohybů, které jsou při sexu nezbytné. Pokud splníte i tuto normu, je téměř jisté, že se rozsvítí kontrolka "připoutejte se", stevardka klepe na toaletu a kapitán hlásí: "jdeme na přistání".

cestování letadlem
cestování letadlem

Sex na dlouhých letech

Dlouhý let vypadá ze začátku velmi podobně jako krátký, až na to, že po cca 3-4 hodinách nastává v letadle zdánlivý klid, většina pasažérů absolvovala svou potřebu na toaletě a vy byste teoreticky mohli uskutečnit s partnerem svůj plán. Stevardi jsou však stále ve střehu, lidé, i když už sedí na svých místech si v kuse objednávají pití a ze zkušenosti všichni víme, že minimálně 10 lidí v letadle se snaží do ceny letenky zahrnout i alkohol v co největším množství a stevardi kmitají nahoru dolů. (Samozřejmě pokud daná letecká společnost nalévá). Letecký personál také postává v kuchyňce v blízkosti toalet, baví se navzájem nebo odpovídají na otázky cestujících. Jednoduše v části letadla, kde byste vy potřebovali mít klid, je to nejrušnější. Cca po 6 hodinách se najednou ruch uklidní i zde. Většina stevardů "zalézá" do svých klidových částí. Vy se zvedáte ze sedadel a opatrně se blížíte k toaletě, otevíráte dveře a díváte se na záchod.

cesta letadlem
cesta letadlem

Nemusíte mít bůhvíjakou představivost a lehce si uvědomíte, co se nachází na WC po tom, co ho použilo 50-100 lidí za pár hodin. A v letadlech neběhá uklízečka a nečistí toalety každou hodinu. Opravdu na to máte stále chuť? OK, pokud jste chlap, tak teoreticky ano. Ale vaše partnerka? Na zemi jsou kapky bůhvíčeho smíšené s kousky toaletního papíru, vůně není také nic moc. Tato představa asi nevyvolává vaše představy a tajné sny, jaké to bude romantické ve výšce více než 11 km nad zemí. Jak to tedy udělat?

sex na palubě letadla
sex na palubě letadla

Zdá se, že nezbývá jiná možnost než si objednat let v business třídě. Cena letenky je sice v průměru 3krát dražší než cena ekonomy třídy, ale tak vždyť za ten sex to stojí, nebo ne? A ještě dostanete lepší jídlo, pravé šampaňské a natáhnete si nohy, i celé tělo. Výhoda byznysky je v tomto případě zejména v tom, že většinou na dvě a více toalet je podstatně méně pasažérů a čistota v nich je nesrovnatelně lepší. Větším problémem však je, že personál se stará o své byznys klienty podstatně lépe, a tak je stevard za vaším zadkem v podstatě neustále. Naštěstí i ti mají oddychovou pauzu, a tak máte větší možnost potichu vniknout na toaletu a tam i do své partnerky. Kromě čistších toalet jsou kabinky i o něco větší než vzadu v letadle, a ačkoliv máte nad 180 cm, dva byste se tu mohli vejít. Při troše vůle a štěstí by se vám to tedy nakonec mohlo podařit. Musíte však být fakt svalovec, abyste svou partnerku udržel na rukou, neboť jakákoliv jiná poloha je prostě nemožná.

letuška
letuška

Pozor!

Největším úskalím tohoto nádherného (zlo)činu je, že je to na pravidelných komerčních linkách v letadle zakázáno. Můžete dostat vysokou pokutu a osobně znám i případ mladého páru, kterému po sexu v letadle letecká společnost zakázala s nimi létat. Měli smůlu, letuška, která je nachytala byla stará škatule a neměla soucit s romantikou mladých. Kromě toho, že si směrem zpět museli koupit novu letenku jinou leteckou společností, do letadla původní letecké společnosti už nikdy v životě nemohou nastoupit. Stojí to tedy za to, když chlapovi stojí? Držím palce při správném rozhodnutí!

P.S. Velká postel, šum moře a šampaňské, čistá voňavá toaleta. Opravdu nepočká milování pár hodin?

Cestujte s CK SEN na poznávací zájezdy a milujte se!


Všechny články autora

Pavel Fellner

Průkopník našich cest do Indonésie a Polynésie. Několikrát absolvoval cestu kolem světa, průvodcuje jižní Ameriku, Barmu, Thajsko, Indii, Čínu, Tibet, Nepál, Bhután, Etiopii, Keňu, Tanzanii, Namibii, JAR...., miluje Stolové hory ve Venezuele, koupe se s tučňákama na Antarktidě a vyběhne na každou sopku, kterou spatří. Bohém s odbornými znalostmi z řízení a marketingu si na zájezdech vychutnává každý moment. Okouzlí Vás nejen dojemnou hrou na klavír, vědomostmi, ale i talentem zorganizovat věci tak, abyste si vaši dovolenou dokonale užili. Velmi dobře vaří a v restauraci vám rád pomůže najít přesně to víno, na které máte chuť. Z dovolené, kde vás provází, se vám nebude chtít odejít.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací