Chcete poznávací zájezd se 100 % garancí realizace? Klikněte sem.

  • SEN rozdává dárky - 4 bonusové zájezdy

  • New York, Hongkong, Mrtvé moře, Rio de Janeiro - výběr je jen na vás

  • bonusové zájezdy do čtyř destinací plné intenzivních zážitků

  • aktivní dovolená se špičkovými českými průvodci

  • čekají vás bohaté gurmánské zážitky

  • jsme tu pro vás od roku 1993, vužijte naše zkušenosti ve váš prospěch

  • cestujte na SEN zájezd do exotiky a získejte další zájezd za minimum

  • krátká, ale intenzivní cesta za poznáním

Přihlaste se nyní na jakýkoliv zájezd s CK SEN  s odletem od 29. srpna 2018 a cestujte do New Yorku, do Rio de Janeira, do Hongkongu nebo k Mrtvému moři jen s minimálním bonusovým doplatkem.

Plánujete podzimní či zimní dovolenou v exotice, netradiční Silvestr nebo si jen chcete prodloužit léto? Jako dárek k vámi vybranému zájezdu s CK SEN vám navíc dáme bonusový zájezd dle vašeho výběru za neuvěřitelně nízkou cenu. A to se vyplatí!

Jako bonus vás čeká další dovolená u Mrtvého moře s návštěvou magické Petry, brazilská Copacabana se slavnou sochou Krista, ultramoderní Hongkong s evropskou atmosférou či nikdy spící hlavní město světa New York. Nechte se zlákat...

Podmínky akce:
1. Vyberte si jakýkoliv zájezd s CK SEN s odletem od 29. srpna 2018 (s výjimkou 4 bonusových zájezdů) a vyplňte přihlášku.

2. Spolu s odpovědí na přihlášku dostanete od nás voucher na slevu na bonusový zájezd.

3. Voucher platí maximálně pro stejný počet osob, jaký se přihlásil na základní zájezd. Voucher je přenosný. Je však možné uplatnit ho pouze jednou.

4. Voucher se stává platným po úhradě 50 % zálohy na základní zájezd. Detailní podmínky akce najdete ve všeobecných obchodních podmínkách a v přiloženém emailu.

5. Akce je platná pro klienty závazně přihlášené v termínu 9.5.2018 - 9.6.2018. Akce se nedá uplatnit zpětně.

6. Voucher je nutné uplatnit nejpozději do 9.6.2018 závaznou objednávkou bonusového zájezdu a úhradou doplňkových služeb v plné výši.

7. Voucher lze uplatnit pouze jednou a výlučně na jeden ze 4 bonusových zájezdů.

8. Využití akce na bonusové zájezdy není kombinovatelné s jinými akcemi či slevami (kromě klubové slevy). U silvestrovských zlevněných termínů má klient možnost vybrat si mezi voucherem na bonusový zájezd nebo 15 % slevou.

 

Chcete nejlepší cenu zájezdu?

Poradíme vám, pošlete nám jen svůj kontakt.Povinné pole
ODESLAT
Na vrch stránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací

Bonusové zájezdy
od 6890 Kč

Více zde

Chcete zaplatit chytrou zálohu pouze 10 000 Kč?

Více zde