BONUSOVÝ ZÁJEZD DO DUBAJE

ZDARMA k hlavnímu zájezdu

Rozšířený vyhledávač zájezdů

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.cz

Kontinent:
Cena zájezdu
Termín zájezdu:
Poznávací zájezdy se slevouReference klientůZážitky ze zájezdůTOP místa zájezdůFotogalerie
<
>

Podmínky akce BONUSOVÝ ZÁJEZD DO DUBAJE zdarma

1. Vyberte si jakýkoliv hlavní zájezd ze stránky "Bonusový zájezd do Dubaje" se statusem "Mám zájem" a vyplňte přihlášku.

2. Spolu s odpovědí na přihlášku od nás obdržíte voucher - speciální kód na bonusový zájezd do Dubaje.

3. Voucher - speciální kód platí maximálně pro stejný počet osob, které se přihlásily na hlavní zájezd. Voucher je přenosný. Je však možné uplatnit ho pouze jednou. 

4. Voucher - speciální kód se stává platným po úhradě 50 % zálohy na hlavní zájezd. Voucher- speciální kód  je nutné uplatnit nejpozději do 20.02.2022 závaznou objednávkou bonusového zájezdu a úhradou případných doplňkových služeb v plné výši. Na všechny doplňkové služby se vztahuje po jejich úhradě storno ve výši 100 %. Změna jména u bonusového zájezdu po vytvoření závazné objednávky zájezdu není možná. Doporučujeme sjednat cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu. Voucher je možné uplatnit si ihned, ale objednávka bonusového zájezdu se stává závaznou až po úhradě hlavního zájezdu. CK SEN si vyhrazuje právo v případě neuhrazení částky za hlavní zájezd objednávku na bonusový zájezd zrušit bez náhrady.

5. Využití této akce není možné kombinovat s jinými akcemi či slevami a nedá se uplatnit zpětně.

6. V případě zrušení hlavního zájezdu ze strany CK SEN nebo klienta, má klient (případně osoba přihlášena na bonusový zájezd) nárok na bonusový zájezd pouze v případě, že se přehlásí na jiný hlavní zájezd do 14 dnů od zaslání informace ze strany CK SEN o zrušení původního hlavního zájezdu. V případě, že si klient nevybere jiný hlavní zájezd, bude mu z jeho zálohy na hlavní zájezd odečtena částka za bonusový zájezd do Dubaje ve výši 22.500 Kč a zbytek částky bude obratem převeden na jeho účet.

PROGRAM BONUSOVÉHO ZÁJEZDU DO DUBAJE


 

Čti více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací
EXPO v Dubaji ZDARMA
s letenkou i hotelem ze sítě Sheraton jako dárek
k vybraným cestám od CK SEN  Více ZDE ➔