Na lodi prozkoumáte ostrovy kolem Krabi

Thajsko, Malajsie, Singapur - pro aktivní rodinu (Family)

Tři země jihovýchodní Asie vás na jedné cestě provedou světem buddhismu, islámu i byznysu. Usměvavé Thajsko je exotické i civilizované, což slibuje zážitek i pohodlí. Uvidíte krásně zdobené chrámy, stále živé staré tradice i opuštěné ostrovy Andamanského moře s bílými plážemi. Směrem na jih bude vše modernější, světla budou přibývat, budovy růst a lidé budou více uspěchaní. V Kuala Lumpur vás přivítají mrakodrapy, dvojčata a v Singapuru se už budete cítit jako v New Yorku.

  • na lodičkách přes exotické plovoucí trhy plné chutí a vůní
  • šnorchlování s barevnými rybičkami, které se nechají krmit z ruky
  • jízda na slonech a úšklebky drzých makaků
  • největší kolotoč v Singapuru a zábavní park na uměle vytvořeném ostrově
Čti více

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.cz

Termíny a cenyProgram a mapaFotogalerieZážitky ze zájezdu

SLEVY: Pro vaše děti nabízíme v rámci statě Rodinná dobrodružství speciální slevy v závislosti na jejich věku, počtu dětí v rodině a typu ubytování (samostatný pokoj/rodinný pokoj/přistýlka).
Sleva na konkrétní termín zájezdu vám bude zaslána v kalkulaci.

Cena zahrnuje:

mezinárodní letenku, letištní poplatky, ubytování ve 3* a 4* hotelech, přepravu pronajatým autobusem, SEN průvodce, mnoho výletů, jízdu na slonech, pojištění proti insolventnostiPro děti navíc: celodenní výlet do Ayutthaya a na ostrov Phi Phi (v hodnotě 1 560 Kč)

Cena nezahrnuje:

celodenní výlet do Ayutthaya a na ostrov Phi Phi, stravu kromě uvedené

Poznámka:

Ceny a dostupnost platí pro rodiny s dětmi t.j. součástí přihlášky musím být minimálně 1 dítě ve věku do 18 let. Přihláška samostatných dospělých osob budou zamítnuty. Maximální počet klientů v jednom pokoji je 4 (maximálně 2 dospělé osoby).

1. den:

Odlet z Evropy a let do Asie.

2. den:

BANGKOK je šílený i krásný, nebude trvat dlouho a budete se neustále usmívat, jako Thajci. Už cestou z letiště nás potěší vrčení tříkolových tuktuků. Ubytování ve kvalitním 3 * hotelu s bazénem v centru města pouhých 300 metrů od Královského paláce. Zaposlouchejte se před spaním do ruchu asijské metropole.

3. den:

Klimatizovaným autobusem se vydáme k plantážím plným kokosových palem. Ukážeme si a ochutnáme, jak se z kokosu vyrábí cukr. Směřujeme na plovoucí trhy, kde se plavíme po kanálech na rychlých motorových člunech. Prodavači nám přímo z loděk nabídnou smažené banány, kokosy, mango a rambutany, ale i exotické koření. Zažijete jedinečnou atmosféru tradičního tržiště. Před obědem ukázka výroby papíru ze stromu, který roste jen v tomto regionu a řezbářských prací z týkového dřeva. Most přes řeku Kwai z kultovního filmu - exotický oběd s výhledem na řeku a železnice, kterou stavěly hrdinové. Nejvyšší buddhistická stavba světa Nakhon Pathom, kde si za vyzvánění buddhistických zvonků vysvětlíme, o čem buddhismus vlastně je. Návrat do Bangkoku. Večer individuální program

4. den:

Celodenní výlet do města AYUTTHAYA, které bylo 400 let hlavním městem Thajska. Čeká nás tu silný zážitek z procházek mezi ruinami starých chrámů a pagod, které stavěly v době, kdy byl Bangkok jen malou vesničkou. Hlava Buddhy vrostlá do "chapadel" stromu. Návrat do Bangkoku.

5. den:

Prohlídka chrámu Wat Pho s největším zlatým ležícím Buddhou Thajska a tradiční školou masáže. Překrásný Královský palác plný zlatých věžiček. Kompou přes mohutnou řeku Chao Phraya k exotickému chrámu Wat Arun. Odjezd autobusem na jih (za příplatek možný přelet).

6. den:

Na KRABI jezdí na dovolenou s dětmi kulturní evropské národy: Švédové, Norové či Švýcaři. Přidáte se k nim i vy. Krabi je právem považováno za místo s nejkrásnějšími plážemi Asie. Palmy se sklánějí nad bělostnými plážemi a z tyrkysového moře trčí ostrůvky v podobě dračích zubů. Odpočinek u moře.

7. den:

Výlet lodí na okolní pláže a ostrovy. Šnorchlování a romantický odpočinek.

8. den:

Výlet na hřbetě slona přes kaučukovníkové plantáže. Cestou zpět si ukážeme, jak se sbírá kaučuk a jak se pěstuje ananas. Kamarádi si možná myslí, že ananas roste na stromě. Vaše děti už vědí, že je to jinak.

9. den:

Odpočinek u Andamanského moři, nebo pro zájemce výlet na magicky krásný ostrov Phi Phi, kde se natáčel film Pláž s Leonardem DiCapriem.

10. den:

Všem doporučujeme zábavné kajakování v mangrovových lesích. Budeme tu i letos krmit opice?

11. den:

Přejíždíme do Malajsie na ostrov Penang. GEORGETOWN je typickou ukázkou multikulturní společnosti Malajsie. Na jedné ulici navštívíme mešitu kapitána Klinga, hinduistický Sri Mariamman, čínský chrám i britský kostel. Nahlédneme do historie náboženství.

12. den:

Podíváme si hinduistické jeskyně Batu a přijedeme do KUALA LUMPUR, kde bydlíme v nejvyšším hotelu Malajsie. Večer osvětlená nejvyšší dvojčata světa Petronas.

13. den:

Prohlídka Kuala Lumpur a přesun do Singapuru

14. den:

Ubytování ve 4 * hotelu v centru města. Vykoupeme se na nejjižnějším místě kontinentální Asie. Dokonalé pláže s naklánějícími se palmami, zábavní park, podmořské akvárium, delfíní show a mnohem více.

15. den:

Z největšího kolotoče na světě ještě spočítáte okolní mrakodrapy a pozdě v noci odlétáme z nejmodernějšího letiště světa opálení, šťastní a se spoustou dárků domů.

Thajsko, Malajsie, Singapur - pro aktivní rodinu
<
>
Zatímco vy relaxujete na nejkrásnějších plážích Asie, vaše děti si užívají vodních radovánekPlovoucí trhy plné exotického ovoceHinduistická jeskyně BatuNoční panorama SingapuruKrálovský palác v Bangkoku září zlatemVyzkoušíte masáž nohou?Jízda na slonech bude pro vaše děti velkým zážitkemNejvyšší dvojčata na světě v Kuala LumpurOdpočinek na krásných plážích Andamanského mořeSEN na Maya beach, kterou proslavil Leonardo di CaprioKajakování si oblíbí i ti nejmenšíVítejte v Thajsku!Slavný hotel Marina Bay Sands v SingapuruBožský ostrov Koh Phi PhiJízda na slonech se stane zážitkemNoční pohled na 452 m vysoké PetronasNejčerstvější a nejbarevnější ovoce, které jste kdy viděliAktivní odpočinek u Andamanského mořeThajská kuchyně patří právem k těm nejlepším na světěChrámy plné zlatých BudhůPohled z řeky na večerní Bangkok a chrám Wat ArunPřímo z lodi si objednáte čerstvé thajské dobrotyNoční panorama Kuala LumpurOpuštěné krásné plážeCentrum moderního SingapuruSkvělá thajská kuchyněThajská polévka je základ dneNa pronajaté loďce po opuštěných ostrovechHinduistický bůh Murugan střeží jeskyně BatuVařit lze i na lodiDetail královského paláce v BangkokuProzkoumáte starobylou AyutthayuPlovoucí trhy Damnoen Seduak blízko BangkokuOdpočinek na KrabiZlaté sochy bangkokských chrámůOstrov Phi Phi patří k nejkrásnějším v Andamanském mořiThajské green curry si zamilujeteKuala Lumpur před západem slunceProhlídka Bangkoku z lodiHinduistický detailOpičky vás budou všude doprovázetTypické thajské loděO historii se dozvíte maximum od SEN průvodce

Malý kousek ráje v Andamanském moři

Slunce svítí a voda kolem nás je průzračně tyrkysová. Naše loď Nitcha brázdí vlny Andamanského moře. Směřujeme k ostrovu Phi Phi Leh, menšímu ostrovu slavného souostroví Phi Phi. Tento ostrov je známý především pláží Maya, kde se natáčí film pláž. My ale nejdeme sem. Maya bay je zavřená kvůli znečištění turismem, ale Phi Phi Leh skrývá i jiné nádherné zákoutí. Našim cílem je zátoka Pileh. Tento přírodní div je mořská zátoka, vytvořená erozí a odplavováním písku z ostrova. Vypadá jako mořský průsmyk mezi obrovskými vápencovými skalami. Jak se k zátoce blížíme, voda nabírá nových odstínů tyrkysové a čím dále, tím je průzračnější. Naše loď musí zpomalit. Vápencová skaliska se otevírají do ústí, širokého asi sto metrů, a před námi se otevírá laguna Pileh. Do vnitra vstupujeme úplně pomalu. Musíme si vychutnat tu atmosféru, kdy se plavíme kolem majestátních skal Andamanského moře a ve vodě všude kolem sebe vidíte stovky korálů. Voda tu má jen kolem dvou metrů a je tak křišťálově čistá, že vidíte každou rybičku. Když je silný odliv, tak se sem dokonce lodí ani nedá dostat. My to ale máme dobře naplánované a náš zkušený kapitán s přezdívkou Big Man (je opravdu velký, na Thajce), nás s jistotou provází skalisky korálových bariér. Po pár minutách postupujeme za korály a dostáváme se do hlubší částí laguny. Není tu žádná pláž ani místo, kde by jste vystoupili z lodě ale i tak je to dokonalé místo na koupání. Loď parkujeme na kotvě, vylézáme na příď a šup do vody! Šipku? Salto? Bombu? Předvedeme všechno! Voda má více jak tři metry, dno je čistý písek a kolem Vás jsou po všech stranách obrovské nahnědlé vápencové útesy. Ve spojení s teplým andamanským sluncem je toto místo dokonalou idylkou a malým kouskem ráje.

Čti více

Singapurský Chinatown

Před námi stojí singapurský Chinatown komplex. Na první pohled vypadá toto místo nevábně – betonový skelet s řadou oken na poschodí a obchody s drobnými výrobky v přízemí. Nenapadlo by Vás sem vejít, pokud nevíte, jaký poklad se ukrývá na poschodí. Právě v této budově je skrytý jeden z nejlepších trhů s pouličním jídlem v jihovýchodní Asii. Právě tady začínal Hawker Chan, nejlacinější michelinská restaurace na světě. Ale ne jen on, toto místo je mekkou čínské kuchyně v Singapuru. Představte si největší food court nákupního centra v Česku, vynásobte to třemi a ještě stále nemáte dostatečnou představu o tom, kolik malých rychlých občerstvení tu najdeme. Vystupujeme nahoru schody a kolem nás je dokonalý čínský ruch. Všichni jí pohromadě, ať už dělníci nebo businessmeni v oblecích. Před některými stánky se hadí impozantní rady. Toto místo je legendou. Míjíme přeplněný stánek Hawker Chan, řada je tu minimálně na hodinu a jdeme o pár stánků vedle. Tady se skrývá další poklad této jídelní zóny – restaurace s knedlíčky a nudlemi Xiao Long Bao. I toto najdeme v Michelinské příručce, i když nemá hvězdu. To ale vůbec neznamená, že to není skvělý stánek. I tady je řada, místní dobře ví, které restaurace jsou nejlepší. Čeká se ale jen 15 minut a tak se přidáváme i my. Usmívá se na nás kulatý majitel v zamaštěném tričku. Vypadá velmi jinak než na fotografii s michelinským průvodcem, kterou má vystavenou ve výkladní skříňce ale úsměv má stejný. Dáváme si sečuánské nudle a různé druhy knedlíků. Nejznámnější jsou Xiao Long Bao, kuličky na páře plněné mletým masem, krom toho si ale dáváme i variantu s pikantní omáčkou a zeleninou. Jídlo je skvělé, jen málo místech mimo Čínu najdete takové. A vůbec nemluvím o tom, že v předraženém Singapuru je cena za dvě jídla 10 dolarů až zarážejíc nízká, v běžné restauraci by jste zaplatili 4x tolik. Pokud se podíváme kolem sebe, tak každý lituje, že nemáme více žaludků. Tolik druhů polévek, nudlí a rýže jako tu, nenajdete jen tak někde. Alespoň se ještě pohledem popaseme na bohaté nabídce stánků kolem nás a pomalu chinatown komplex opouštíme. Před námi je příjemné Singapurské popoledne.

Čti více

Máte předběžný zájem o tento zájezd? Budeme Vás kontaktovat, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy a zašleme kalkulaci zájezdu na Váš email.Povinné pole

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Mohlo by Vás zajímat:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací

Mám předběžný zájem o nejvyšší slevy roku na zájezdy plné zážitků do exotiky


Sametová revoluce bude slavit své 30. výročí a CK SEN se rozhodla při této výjimečné události svým klientům nabídnout astronomické slevy na zájezdy v roce 2020.
Nechte se překvapit, bude to pecka! Počet míst na zájezdy je striktně limitován.

Akce začíná 16.9. a končí 30.9., pár dní před akcí se Vám ozveme, stačí zadat Váš e-mail:

ODESLAT
Povinné pole
First minute s nejvyšší slevou!