Na lodi prozkoumáte ostrovy kolem Krabi

Thajsko, Malajsie, Singapur - pro aktivní rodinu (Family)


Tři země jihovýchodní Asie vás na jedné cestě provedou světem buddhismu, islámu i byznysu. Usměvavé Thajsko je exotické i civilizované, což slibuje zážitek i pohodlí. Uvidíte krásně zdobené chrámy, stále živé staré tradice i opuštěné ostrovy Andamanského moře s bílými plážemi. Směrem na jih bude vše modernější, světla budou přibývat, budovy růst a lidé budou více uspěchaní. V Kuala Lumpur vás přivítají mrakodrapy, dvojčata a v Singapuru se už budete cítit jako v New Yorku.

  • na lodičkách přes exotické plovoucí trhy plné chutí a vůní
  • šnorchlování s barevnými rybičkami, které se nechají krmit z ruky
  • jízda na slonech a úšklebky drzých makaků
  • největší kolotoč v Singapuru a zábavní park na uměle vytvořeném ostrově
Thajsko, Malajsie, Singapur - pro aktivní rodinu

1. den:

Odlet z Evropy a let do Asie.

2. den:

BANGKOK je šílený i krásný, nebude trvat dlouho a budete se neustále usmívat, jako Thajci. Už cestou z letiště nás potěší vrčení tříkolových tuktuků. Ubytování ve kvalitním 3 * hotelu s bazénem v centru města pouhých 300 metrů od Královského paláce. Zaposlouchejte se před spaním do ruchu asijské metropole.

3. den:

Klimatizovaným autobusem se vydáme k plantážím plným kokosových palem. Ukážeme si a ochutnáme, jak se z kokosu vyrábí cukr. Směřujeme na plovoucí trhy, kde se plavíme po kanálech na rychlých motorových člunech. Prodavači nám přímo z loděk nabídnou smažené banány, kokosy, mango a rambutany, ale i exotické koření. Zažijete jedinečnou atmosféru tradičního tržiště. Před obědem ukázka výroby papíru ze stromu, který roste jen v tomto regionu a řezbářských prací z týkového dřeva. Most přes řeku Kwai z kultovního filmu - exotický oběd s výhledem na řeku a železnice, kterou stavěly hrdinové. Nejvyšší buddhistická stavba světa Nakhon Pathom, kde si za vyzvánění buddhistických zvonků vysvětlíme, o čem buddhismus vlastně je. Návrat do Bangkoku. Večer individuální program

4. den:

Celodenní výlet do města AYUTTHAYA, které bylo 400 let hlavním městem Thajska. Čeká nás tu silný zážitek z procházek mezi ruinami starých chrámů a pagod, které stavěly v době, kdy byl Bangkok jen malou vesničkou. Hlava Buddhy vrostlá do "chapadel" stromu. Návrat do Bangkoku.

5. den:

Prohlídka chrámu Wat Pho s největším zlatým ležícím Buddhou Thajska a tradiční školou masáže. Překrásný Královský palác plný zlatých věžiček. Kompou přes mohutnou řeku Chao Phraya k exotickému chrámu Wat Arun. Odjezd autobusem na jih (za příplatek možný přelet).

6. den:

Na KRABI jezdí na dovolenou s dětmi kulturní evropské národy: Švédové, Norové či Švýcaři. Přidáte se k nim i vy. Krabi je právem považováno za místo s nejkrásnějšími plážemi Asie. Palmy se sklánějí nad bělostnými plážemi a z tyrkysového moře trčí ostrůvky v podobě dračích zubů. Odpočinek u moře.

7. den:

Výlet lodí na okolní pláže a ostrovy. Šnorchlování a romantický odpočinek.

8. den:

Výlet na hřbetě slona přes kaučukovníkové plantáže. Cestou zpět si ukážeme, jak se sbírá kaučuk a jak se pěstuje ananas. Kamarádi si možná myslí, že ananas roste na stromě. Vaše děti už vědí, že je to jinak.

9. den:

Odpočinek u Andamanského moři, nebo pro zájemce výlet na magicky krásný ostrov Phi Phi, kde se natáčel film Pláž s Leonardem DiCapriem.

10. den:

Všem doporučujeme zábavné kajakování v mangrovových lesích. Budeme tu i letos krmit opice?

11. den:

Přejíždíme do Malajsie na ostrov Penang. GEORGETOWN je typickou ukázkou multikulturní společnosti Malajsie. Na jedné ulici navštívíme mešitu kapitána Klinga, hinduistický Sri Mariamman, čínský chrám i britský kostel. Nahlédneme do historie náboženství.

12. den:

Podíváme si hinduistické jeskyně Batu a přijedeme do KUALA LUMPUR, kde bydlíme v nejvyšším hotelu Malajsie. Večer osvětlená nejvyšší dvojčata světa Petronas.

13. den:

Prohlídka Kuala Lumpur a přesun do Singapuru

14. den:

Ubytování ve 4 * hotelu v centru města. Vykoupeme se na nejjižnějším místě kontinentální Asie. Dokonalé pláže s naklánějícími se palmami, zábavní park, podmořské akvárium, delfíní show a mnohem více.

15. den:

Z největšího kolotoče na světě ještě spočítáte okolní mrakodrapy a pozdě v noci odlétáme z nejmodernějšího letiště světa opálení, šťastní a se spoustou dárků domů.

Cena zahrnuje:

mezinárodní letenku, letištní poplatky, ubytování ve 3* a 4* hotelech, přepravu pronajatým autobusem, SEN průvodce, mnoho výletů, jízdu na slonech, pojištění proti insolventnosti Pro děti navíc: celodenní výlet do Ayutthaya a na ostrov Phi Phi (v hodnotě 1 560 Kč)

Cena nezahrnuje:

celodenní výlet do Ayutthaya a na ostrov Phi Phi, stravu kromě uvedené

SEN premium

Poznámka:

Ceny a dostupnost platí pro rodiny s dětmi t.j. součástí přihlášky musím být minimálně 1 dítě ve věku do 18 let. Přihláška samostatných dospělých osob budou zamítnuty. Maximální počet klientů v jednom pokoji je 4 (maximálně 2 dospělé osoby).

Zájezd na klíč:

Tento zájezd vám také rádi zabezpečíme na klíč, v uzavřené skupince vašich přátel libovolného počtu osob i termínu, dle vašich individuálních požadavků.
Jsme tu pro vás, rádi vám splníme vaše sny.

Termíny a ceny:

SLEVY: Pro vaše děti nabízíme v rámci statě Rodinná dobrodružství speciální slevy v závislosti na jejich věku, počtu dětí v rodině a typu ubytování (samostatný pokoj/rodinný pokoj/přistýlka).
Sleva na konkrétní termín zájezdu vám bude zaslána v kalkulaci.

Nenechte si ujít slevu zájezdu!


Váš vybraný zájezd nyní nabízíme za výhodnou cenu.
Následující dny vám garantujeme nejlepší cenu a podržíme vám také místo na zájezdu.

ODESLAT
Povinné pole
Nenechte si ujít slevu zájezdu!

Máte předběžný zájem o tento zájezd? Budeme Vás kontaktovat, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy a zašleme kalkulaci zájezdu na Váš email.











Povinné pole

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Na lodi prozkoumáte ostrovy kolem KrabiZatímco vy relaxujete na nejkrásnějších plážích Asie, vaše děti si užívají vodních radovánekPlovoucí trhy plné exotického ovoceHinduistická jeskyně BatuNoční panorama SingapuruKrálovský palác v Bangkoku září zlatemVyzkoušíte masáž nohou?Jízda na slonech bude pro vaše děti velkým zážitkemNejvyšší dvojčata na světě v Kuala LumpurOdpočinek na krásných plážích Andamanského mořeSEN na Maya beach, kterou proslavil Leonardo di CaprioKajakování si oblíbí i ti nejmenší
Zobrazit všechny fotky

Mohlo by Vás zajímat:

Na vrch stránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací

Pohlídáme vám slevu vašeho zájezdu nebo vysněné země




ODESLAT
Povinné pole
Pohlídáme vám slevu