Aloha Havaj ! (Komfort)

Zelená džungle, 4000 m vysoké sopky, pláže snů a surfaři. Zavedeme vás do nejkrásnější přírody, na nejkrásnější pláže ale i do TOP restaurací a doporučíme nejlepší shopping - to je Havaj. Káva z Kona, želvy, kulisy Ko’olau. Užijte si Havaj v malé skupince. Aloha! Zájezd pro ty, kteří chtějí aktivně poznat této nádherné ostrovy uprostřed Tichého oceánu. 

  • 3 největší a nejkrásnější ostrovy Havaje
  • známe tu každý sopečný kámen
  • každý ostrov je jiný, příroda, pláže, nákupy
  • vysoká kvalita služeb, bezpečnost
Čti více

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.cz

Termíny a cenyProgram a mapaFotogalerieReference klientů

Cena zahrnuje:

mezinárodní letenku, letištní poplatky, přelety Oahu-Maui-Big Island-Oahu, 8 x ubytování v 3* a 4* hotelech v pokojích pro dvě osoby, letištní transfery na Havaji, všechny transfery privátní dopravy, vstupné do národních parků, SEN průvodce během poznávací části, pojištění proti insolventnosti

Cena nezahrnuje:

stravu, osobní výdaje, ESTU do USA, poplatky za zavazadla na letech v rámci USA

Ubytování:

Oahu: Aqua Aloha a podobný 2 noci

Big Island: Castle Waimea  a podobný 2 noci

Maui: Outrigger Eldorado a podobný 2 noci

Oahu: Hilton Waiki a podobný 3 noci

Toto jsou naše preferované hotely. Hotely na konkrétních termínech jsou někdy i jiné. Závisí to na dostupnosti, obsazenosti a na včasném přihlášení.

Doplňkové služby - SEN premium

1. den:

Odlet a přelet kolem zeměkoule přesně na opačnou stranu až na ostrovy uprostřed Tichého oceánu.

2. den:

HAVAJ. Přistáváme na sytě zelený ostrově nad zálivem Pearl Harbour. Jsme v Honolulu. Když to vyslovíte začnete se hýbat v bocích. Aloha, vítejte! Příjemné letní počasí, VIP transfer přímo na Waikiki, která je jednou z nejznámějších pláži světa. Ubytování v hotelu Hilton. Oáza klidu a odpočinku, neuvěřitelně přátelští lidé, aklimatizace.

3. den:

BIG ISLAND: Odlet na největší ostrov havajského souostroví, který je považován za přírodně nejkrásnější a geotermální nejaktivnější. Objevil ho mořeplavec James Cook, kterého si ve SNU vážíme. A na tomto ostrově i zahynul. Pronajatými auty míříme na nejvyšší horu naší Země. Od úpatí, které je 5 km pod mořskou hladinou až po vrchol Mauna Kea (4205 m) je vyšší než Mt. Everest. Příroda se mění a nám se zdá, že jsme na Novém Zélandu. Všude zeleň, obrovské kapradí, trávou pokryté svahy hor. Našimi auty vyjedeme až na úplný vrchol a pocítíme, co je nedostatek kyslíku. No jen na chvíli. Program je dělán tak, aby nikoho nebolela hlava, a aby u vás převládaly pouze ty dobré pocity. Budeme se na Havaji koulovat? Sjedeme na úroveň moře, projedeme křížem celý ostrov až na úplný jih na nejjižnější bod USA. Ubytování v tradičním koloniálním hotelu.

4. den:

Volcano National Park je jediné místo, které je na Havaji pod patronátem UNESCO. Máme koupené lístky na dva dny tak, abychom zažili východ i západ slunce nad nejkrásnějšími sceneriemi Havaje. Mauna Loa, jízda po okraji kráteru. V ceně je vstup do lávového tunelu, kterým projedeme. Krátký trekking džunglí (30 min.) plnou orchidejí a výhledy do kráterů sopek. Změna barvy v jedné z nejaktivnějších sopek planety až do krvavě rudé. Jde o nejznámější pozorování sopečné činnosti na světě. Vyzkoušíte let vrtulníkem nad krátery aktivních sopek? Váš průvodce všechno zařídí.

5. den:

Kávové plantáže, nejlepší arabica USA se pěstuje právě na vulkanické půdě jihu ostrova. Aleje makadamů. Divoké černé, sopečné pláže. K obědu odlet na další ostrov MAUI pokládán za luxusní ostrov s nejkrásnějšími plážemi. Transfer křížem přes ostrov na jih k pláži s názvem "Best in America" = nejlepší pláž Ameriky, kde bude i náš hotel. Nad našimi hlavami zelená sopka Haleakala, která je největší spící sopkou světa. Před naším hotelem Tichý oceán plný rybiček a želv. Šnorchlovat se dá hned z břehu. Nebo skočíte k podkovovitému ostrůvku, který je naproti hotelu? Kráter Molokini patří k nejlepším šnorchlovacím a potápěčským místům světa s viditelností přes 30 m, a to většinu dní v roce.

6. den:

Už máte havajskou košili, za uchem kvítek a v ruce držíte koktejl. Odpočíváte na plážích a v sezóně před vámi plavou desítky velryb, které sem připluly z Arktidy také na dovolenou a porodit zde mladé. Oběd v jednom z nejlepších steakhouse USA nebo si dáte večeři v restauraci, kam chodívá i Arnold Schwarzeneger? Nebo humry v pomerančové omáčce v Longhi `s? Golfová hřiště (54 jamek) jsou hend vedle. Příroda je úžasně upravená včetně běžeckých tratí podél moře. Dáte si havajskou lávovou masáž?

7. den:

Odlet na OAHU. Prohlídka Pearl Harbour. Japonské torpédo pilotované sebevražedným kamikadze. Ponorky a areál, kde se to všechno v roce 1944 událo. Stoupáme nad Honolulu kolem střední školy, kterou navštěvoval Barack Obama až na vyhlídku na celé město a záliv Waikiki. Nejbližší pevnina je 3800 km. Pod námi vlevo sopka s názvem Diamantová hlava a pod ní často plavou rejnoci. Čínská čtvrť, centrum města, křížem přes celé Honolulu a luxusní obchodní ulici Kalakaua avenue křížem přes celé Waikiki. Vystojíme si řadu do restaurace podávající zřejmě nejlepší udon (japonská nudlová polévka podávaná v bambusové misce) světa a ubytujeme se podle preferencí.

8. den:

Tak tohle je Waikiki, energické, eklektické, kosmopolitní. Kurz surfování? Zařídíme pro vás instruktora i půjčení surfu přesně na vaši velikost. Nákupy dárků v největším nákupním centru pod otevřeným nebem na světě. Krevety a točené pivo v restauraci Foresta Gumpa.

9. den:

Prohlídka ostrova OAHU, který objedeme dokola. Směřujeme na sever tzv. North Shore, při jehož vyslovení se každému surfaři začnou potit ruce. Právě zde jsou ty největší vlny světa. Vítr rozfoukává vaše vlasy, vzduch je slanější a atmosféra viditelně uvolněnější. Jsme severně od Sunset Beach a jižně od Turtle Bay. Pozorujeme kousky surfařů a zakoušíme krevety, které jsme koupili ze zrezivělého náklaďáku. Atmosféra se proti luxusnímu Waikiki otočila o 180 stupňů. Zastavíme se na ananasových plantážích firmy Dole. Nádherné čerstvé ananasy a čas na cestu vláčkem po plantážích. Fakultativně návštěva Polynéského kulturního centra. Jinak ta nádherná příroda mi něco připomíná… Ano, zde na východním pobřeží se natáčel Jurský park. Koupání na bílých plážích v úžasné zátoce. Máme pár dobrých tipů.

10. den:

Odlet domů. Nebo individuální prodloužení v hotelu na Waikiki. V mnoha hotelech jsme spali, máme osobní zkušenost a rádi poradíme.

11. den:

Přílet domů a sdílení zážitků s rodinou a přáteli.

Aloha Havaj !
<
>

Havaj - na tuto cestu budu vzpomínat celý svůj život

Cesta na Havaj byla jedním z mých cestovatelských snů a díky cestovní kanceláři SEN se tento sen stal realitou, která předčila veškerá má očekávání. Program zájezdu byl pestrý, bohatý a velmi zajímavý. Po celou dobu bylo o naši skupinku pečováno přímo královsky a perfektní znalosti naší milé průvodkyně Moniky celkovou spokojenost jen umocnily. Jeďte na Havaj, budete nadšeni! Na tuto cestu budu vzpomínat celý svůj život přičemž doufám, že se na Havaj třeba ještě jednou vrátím. Děkuji cestovní kanceláři, Monice a také Klaudii, Tomovi a Jirkovi, protože hlavně díky vám byla Havaj úžasná. Lenka Haidingerová

Čti více

Máte předběžný zájem o tento zájezd? Budeme Vás kontaktovat, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy a zašleme kalkulaci zájezdu na Váš email.Povinné pole

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací