Havaj je rájem surfařů

Aloha Havaj! komfortněji

Zelená džungle, 4000 m vysoké sopky, pláže snů a surfaři. Zavedeme vás do nejkrásnější přírody, na nejkrásnější pláže ale i do TOP restaurací a doporučíme nejlepší shopping - to je Havaj. Káva z Kona, želvy, kulisy Ko’olau. Užijte si Havaj v malé skupince. Aloha! Zájezd pro ty, kteří chtějí aktivně poznat této nádherné ostrovy uprostřed Tichého oceánu. 

  • 3 největší a nejkrásnější ostrovy Havaje
  • známe tu každý sopečný kámen
  • každý ostrov je jiný, příroda, pláže, nákupy
  • vysoká kvalita služeb, bezpečnost
Čti více

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.cz

Termíny a cenyProgram a mapaFotogalerieReference klientůZážitky ze zájezduTOP místa zájezdu

Cena zahrnuje:

mezinárodní letenku, letištní poplatky, přelety Oahu-Maui-Big Island-Oahu, 8 x ubytování v 3* a 4* hotelech v pokojích pro dvě osoby, letištní transfery na Havaji, všechny transfery privátní dopravy, vstupné do národních parků, SEN průvodce během poznávací části, pojištění proti insolventnosti

Cena nezahrnuje:

stravu, osobní výdaje, ESTU do USA, poplatky za zavazadla na letech v rámci USA, PCR testy a antigenní testy

Ubytování:

Oahu – Aqua Aloha Surf Waikiki***, 2 noci
 
Big island – Hilo Hawaiian***+, 2 noci
 
Maui – Aston Kaanapali Shores resort****, 2 noci
 
Oahu – Hilton Garden Inn Waikiki Beach****, 3noci
 
Hotely na konkrétních termínech můžou být i jiné. Závisí to na dostupnosti, obsazenosti a na včasném přihlášení.
 
„Hvězdičkování“ není součástí obchodního jména hotelu, ale hodnocením jeho kvality od velkých nadnárodních rezervačních systémů jako booking.com, agoda.com, v některých případech podle oficiálního hodnocení samotného hotelu.
 
Jednotlivé pokoje v hotelích se mohou lišit, uvedené fotografie jsou ze standardních dvoulůžkových pokojů.
Hotely v základní ceně zájezdu
Doplňkové služby - SEN premium

1. den: Odlet na druhý konec zeměkoule

LETADLO - HONOLULU

Přelet okolo zeměkoule přesně na opačnou stranu až na ostrovy uprostřed Tichého oceánu. Přivítá nás příjemné letní počasí. Aloha, vítejte! Přilétáme ve večerních hodinách, transfer na známou pláž Waikiki a ubytování se na hotelu. Oddych/adaptace na změnu časového pásma.

2. den: Kráter Diamond Head, plantáž Dole a vyhlídka na celé město Honolulu

HONOLULU - OAHU

Kromě krásných azurových pláží, vás Havaj okouzlí tropickou přírodou a lávovým původem. Ráno začneme prohlídku celého ostrova Oahu výhledem na celé město Honolulu. Pokračujeme kolem Diamond Head okružní jízdou na nejjižnější bod ostrova a cestou zastavujeme na těch nejkrásnějších místech, kterými projíždíme. Nevíte, která lokální restaurace Vám uvaří nejlepší oběd? Inspirujeme se místními. Havajská pohoda je cítit na každém kroku. Po obědě nás čeká návštěva chrámu Byodo-in Temple spjatého s japonskou migrací na havajské ostrovy.

Neodmyslitelnou součástí je světové ananasové království, plantáž Dole, do kterého dorazíme za necelou hodinu. Celosvětová firma začínala právě zde a kdysi pokrývala většinu ananasové produkce ve světě. Můžete se těšit na nádherné čerstvé ananasy a bude i čas na cestu vláčkem Pineapple Express po plantážích nebo na procházku botanickou zahradou.

Individuální večerní program v srdci Waikiki. Vyzkoušíte noční koupání, zajdete na příjemnou večeři nebo se raději projdete rušným bulvárem a dáte si havajskou zmrzlinu Shaved Ice?

3. den: Havajské poke, nejstarší kávová plantáž a nejvyšší hora naší Země na Big Islandu

Oahu - Big Island

Ranní odlet na největší a nejjižnější ostrov havajského souostroví. Na stále geotermálně aktivním ostrově se ocitneme uprostřed skutečné Havaje. Jedna z nejlepších a nejexkluzivnějších káv na světě se pěstuje právě na vulkanické půdě tohoto ostrova. Projedeme se mezi avokádovými stromy, prohlédneme si nejstarší fungující kávovou plantáž oblasti a zjistíme, jak probíhá celý proces zpracování kávových bobů. Završíme to samozřejmě ochutnávkou místní kávy. 100% Kona káva je také výborný dárek pro známé a rodinu.

K obědu můžete v lokální restauraci ochutnat tradiční havajské POKE nebo si dát čerstvý úlovek dne. Po obědě zavítáme na jedno z nejposvátnějších a zároveň i nejkrásnějších míst na ostrově – Pu'uhonua o honaunau. Přiblížíme si historii Havaje na místě, kde byli pochováváni náčelníci a vysvětlíme si zákon Kapu.

Pronajatými auty se zkusíme dostat do návštěvnického centra nejvyšší hory naší Země. Od úpatí, které je 5 km pod mořskou hladinou, až po vrchol je Mauna Kea (4205m) vyšší než Mt. Everest. Příroda se mění a zeleně ubývá, zatímco my se z úrovně moře pokoušíme dostat až do výšky 3000 metrů. Zde uvidíte jeden z nejkrásnějších západů slunce ve svém životě. Úbočí hory poskytuje ideální podmínky také pro pozorování noční oblohy, i z toho důvodu se zde nachází několik světových observatoří. Na samotný vrch Mauna Kea se můžete nechat od návštěvnického centra dovézt jeepy s pohonem na všechna čtyři kola (fakultativně). Pokud plánujete pokračovat na absolutní vrchol, přibalte si zimní čepici a rukavice, je velká šance, že se budete moci i koulovat.

Rádi byste se proletěli vrtulníkem nad krátery všech pěti sopek? Nebo si chcete vyzkoušet plavání s delfíny v oceánu? Váš průvodce vše zařídí.

4. den: Nejkrásnější scenérie Havajských ostrovů

BIG ISLAND

Vyrážíme za poznáním. Zastavíme se v obchodě, koupíme si oběd na cestu a směřujeme na jih ostrova. Začínají se objevovat lávová pole a krajina se mění. Obydlí ubývá a my zastavujeme na pláži s černým pískem, kde se u piknikových stolů naobědváme. Zároveň se jedná o místo, kde můžeme velmi často pozorovat ohrožené karety obrovské, a to jak ve vodě, tak i na břehu.

Po příjemném obědě v přírodě pokračujeme do vulkanického národního parku. Volcano National Park je jediné místo, které je na Havaji pod patronátem UNESCO. Během krátké procházky sulfurovými poli s každým krokem ucítíme přítomnost aktivní sopky pod námi. Procházíme krajinou plnou orchidejí po cestě, která nás dovede až k výhledu na kráter sopky. Sopka Kilauea je nepřetržitě aktivní už od roku 1983 a v roce 2018 vystrašila celý svět.

5. den: Luxusní ostrov Maui s nejkrásnějšími plážemi

BIG ISLAND - MAUI

Odlétáme na ostrov MAUI, pokládaný za luxusní ostrov s nejdostupnějšími a nejkrásnějšími plážemi. Transfer napříč ostrovem do kdysi  hlavního města Havajského království - Lahaina. Kromě zachovaných historických budov a kdysi významného přístavu se půjdeme podívat i na symbol města - strom banyan.

Nad celým ostrovem se tyčí zelená sopka Haleakala, která je největší spící sopkou světa. Přímo z hotelu máme přístup na písečnou pláž v nedalekém letovisku Kaanapali, kde je západ slunce jedinečným a neopakovatelným romantickým zážitkem.

Dáte si k večeři jeden z nejlepších steaků v USA?

6. den: Road to Hana - Cesta deštným pralesem s více než 600 zatáčkami a 42 mosty

MAUI

Pokud vás láká objevování dalších dobrodružství, brzy ráno vyrážíme na cestu zvanou Road to Hana. Cesta deštným pralesem vedoucí přes více než 600 zatáček a 42 mostů je celodenní dobrodružství, při kterém platí, že cesta je cíl. Z jedné strany prales, z druhé oceán. Zastavujeme na těch nejkrásnějších místech, které cestou potkáme. Nezapomeňte si přibalit plavky, ať se můžete vykoupat v jezírkách pod vodopády nebo na černé lávové pláži. Cestou si pochutnáte na čerstvé kokosové vodě nebo na právě dopečeném havajském banánovém chlebíku.

Duhové eukalypty lemující cestu a procházku lávovým tunelem zažijete jen na málo místech. Cestu zakončíme procházkou k Seven sacred pools, kde ucítíte sílu havajské přírody. Čeká nás cesta zpět na hotel. Prošli jsme spolu téměř celý ostrov.

Chcete dnes místo výletování radši jen oddychovat na pláži s koktejlem v ruce a kvítkem za uchem? Hotelový komplex se postará o havajskou pohodu. Nebo dáte přednost šnorchlování u podkovovitého ostrůvku Molokini? Organizované výlety se pořádají každý den a na výběr máte v několika typů. Kráter Molokini patří k nejlepším šnorchlovacím a potápěčským místům světa s viditelností až 30m a to po většinu dní v roce.

7. den: Pearl Harbour a japonské torpédo pilotované sebevražedným kamikadze

MAUI-HONOLULU

Ranní pohoda na hotelu. Kolem poledne odlétáme zpět na OAHU, kde nás čeká prohlídka Pearl Harbouru. Uvidíme ponorku, areál, ve kterém se to všechno v roce 1941 stalo, i Battleship Missouri, na které byl podepsaný konec druhé světové války.
Přesouváme se do nových hotelů na poslední 3 noci. Havajský západ slunce si můžete užít z hotelového baru nebo laguny. Chcete ještě dokoupit havajské suvenýry na luxusní obchodní ulici Kalakaua avenue vedoucí přes celé Waikiki nebo se objednat na lávovou masáž? Nyní je k tomu vhodný čas.

8. den: Vyzkoušíte si kurz surfování?

HONOLULU, WAIKIKI

Oddych na Waikiki. Kde jinde vyzkoušet kurz surfování než v jeho rodišti? Zařídíme Vám instruktora i zapůjčení surfu. Na skok navštívíme největší open-air nákupní centrum. Jistě Vás potěší, že jedna z nejnižších spotřebních daní v USA je právě na Havaji.
Krevety a čepované pivo si dáme v restauraci Foresta Gumpa, BUBBA Gump. Ale i milovníci sushi nebo udon nudlí si zde přijdou na své.

9. den: Návštěva Polynéského kulturního centra

HONOLULU

Možnost celodenní fakultativní návštěvy Polynéského kulturního centra. Zde se na jednom místě seznámíme s kulturou, tanci, řemesly i pokrmy nejen Havajských kmenů, ale i kmenů Tahiti, Tonga, Fiji, Samoy a spoustou dalších.

Oddych po všech zážitcích si dopřáváme na bílých plážích v úžasné zátoce. Ty nejlepší už máme vytipované.

10. den: Rozloučení s Havají

LETADLO - DOMOV

Odlet domů.
Nebo individuální prodloužení v hotelu na Waikiki. S mnohými máme osobní zkušenost a rádi poradíme.

11. den: Vítejte doma!

DOMOV

Přílet domů a sdílení zážitků s rodinou a přáteli.

 

Aloha Havaj!
<
>
Vítejte na Havaji!Pláž Waikiki je už po desetiletí jednou z nejpopulárnějších pláží světaOd teď se budeme s místními zdravit AlohaPříroda, sopky, pláže - to je HavajZajdete si na příjemnou večeři anebo se projdete rušným bulvárem? Světové observatoře na Mauna Kea, ideální místo na pozorování noční oblohyNejvyšší hora a sopka světa Mauna Kea, od úpatí pod mořem po vrchol přes 9 kmLávový původ HavajeBudeme pozorovat sopečnou činnost HavajeNavštívíme slavný Pearl HarbourNa okraji Honolulu se nachází známé letiště Pearl Harbour, které bylo cílem útoků japonské letkyza 2. světové válkyPonorky a areál, kde se to všechno v roce 1944 odehráloZde si povíme více o 2. světové válcePearl Harbour - památník 2. světové válkyMísta, která znáte z dokumentárních pořadůHonolulu je hlavní a největší město souostrovíNejdéle fungující kávová plantáž oblastiHavajská příroda je kouzelnáBudeme pozorovat karety obrovskéMísto, kde nejčastěji vidíme na pláži ohrožené karety obrovskéKromě krásných pláží vás Havaj ohromí tropickou přírodou Naučíte se zde surfovat? Zažijeme i polynézský večer s tanci a tradičním jídlem To nejčerstvější exotické ovoce každý denSopečné vnitrozemí MauiPozorování velryb na HavajiVáš pobyt v Honolulu můžete strávit v hotelu dle vašeho výběru Zahrady hotelu Marriott WaileaHawai, Oahu - výhled z hotelu Marriott WaikikiBazén v Ritz Carlton  KapaluaS výběrem hotelu vám rádi poradíme
Havaj je rájem surfařů

Havaj - na tuto cestu budu vzpomínat celý svůj život

Cesta na Havaj byla jedním z mých cestovatelských snů a díky cestovní kanceláři SEN se tento sen stal realitou, která předčila veškerá má očekávání. Program zájezdu byl pestrý, bohatý a velmi zajímavý. Po celou dobu bylo o naši skupinku pečováno přímo královsky a perfektní znalosti naší milé průvodkyně Moniky celkovou spokojenost jen umocnily. Jeďte na Havaj, budete nadšeni! Na tuto cestu budu vzpomínat celý svůj život přičemž doufám, že se na Havaj třeba ještě jednou vrátím. Děkuji cestovní kanceláři, Monice a také Klaudii, Tomovi a Jirkovi, protože hlavně díky vám byla Havaj úžasná. Lenka Haidingerová

Čti více
Vítejte na Havaji!

Aloha Havaj – ulovili jsme si ty nejlepší zážitky

Jsme na cestě domů z "lovení" zážitků s Vámi, a tak si uvědomujeme, že Havaj absolutně nezklamal. Prožili jsme nádherné chvíle na třech Havajských ostrovech plných krásných barev a srdeční atmosféry domácích. Zažili jedinečné výlety vrtulníkem, cesty autem kolem ostrova po lávových polích, západy slunce pozorované ze štítů sopek. Vše za doprovodu výborné, pohodové SEN průvodkyně Moniky, která nám vždy vycházela vstříc při "lovení" nádherných míst Havaje.
Děkujeme a snad brzo na viděnou, Tomáš a Klaudie

Čti více

Ananasový expres

Víte, který stát byl považován za hlavní město ananasu na celém světě? Ve kterém státě najdete všude čerstvé kousky ananasu, ananasové mýdlo a dokonce i ananasové víno? Už víte, proč se pizza s ananasem u nás jmenuje havajská? Havaj byl v první polovině 20. století většinovým producentem a vývozcem ananasu na celém světě. A my se v rámci našeho zájezdu jdeme podívat na plantáž, kde to všechno začalo. Z Honolulu vyrazíme na severní pobřeží ostrova a za městem Wahaiwa odbočíme doprava. James Drumhold tam zasadil své první pole ananasů a začal tak miliardovou společnost, která existuje dosud. Už při příjezdu na parkoviště cítíme ve vzduchu typickou sladkou vůni. Možností, co vidět na plantáži, je několik, my si vybereme vláček Pinneapple Express, který obsáhne největší část. S chvilkou času navíc se projdeme po přední zahradě, různé druhy ananasů na ukázku rostou i zde. Dozvěděli jsme se, že ananas roste ze země jako keř. Patří mezi bromélie - u nás pokojové rostliny, a na Havaji se má kvůli počasí výborně. Náš Pineapple Express pomalu přichází, ještě rychlou fotku, a můžeme nasednout. Všichni oceňujeme jemný vítr, který nám zpříjemňuje cestu. Přecházíme vedle nekonečných polích ananasů na naší levé straně. Různé odrůdy, odlišná zralost, už se těšíme na čerstvý ananas na konci jízdy. Plantáž však není jen o jednom ovoci. Napravo, ukázka cukrové třtiny, která je pro Havaj stejně důležitá. Také stromy s dozrávajícím pomelem, pomerančem, limetkou a avokádem. Procházíme vedle strojů, které kdysi pomáhaly dělníkům při ruční sklizni. V pozadí hraje havajská hudba a my přicházíme zpět do stanice. V klimatizované prodejně akorát stíháme ukázku správného porcování ananasu, i návod jak si ho sami doma vypěstovat. Nejlepším zakončením je samozřejmě ochutnávka čerstvého lahodného ananasu přímo z plantáže. To se nedá ani popsat, to je potřeba zažít.

Čti více

Skutečný ráj na Zemi

Určitě jste mnohokrát slyšeli o jedné s nejznámějších a nejkrásnějších pláží na světě, Waikiki beach ale jak se říká, je lepší jednou zažít než stokrát slyšet, přes den si udělat výlet do nejznámějšího přístavu Pearl Harbour, přes oběd si vzít surf a dát si lekce surfování od nejlepších surfařů světa, večeřet nejčerstvější plody moře při ladných tancích hula tanečníka, kterému sotva zakrývají části těla barevné květy a večer si dát procházku po nejromantičtější pláži při úplňku měsíce, přesně jako z filmu a mnohem intenzivněji prožít atmosféru skutečného ráje na zemi se dá zažít na nádherném ostrově Oahu, Aloha z ráje.

Čti více

Malebné a moderní Honolulu

Počasí nám přeje a celá parta si užívá množství sluníčka, které na nás svítí už od příletu. Cítíme se zde jako doma, protože jsme si nemuseli přetáčet hodinky, jen jsme si odmysleli noc a udělali jsme si den. Zítra nás čeká okruh celým ostrovem Oahu, nevynecháme světoznámou Sunset Beach, plantáže Dole, ani polynéské kulturní centrum, kde nás čeká bohatý program, který zakončíme večeří. Ti z nás sportovněji založeni si už dnes dělají strečink na pozítří, kdy se vydáme na krásnou vyhlídku z kopce Diamond head, která nabídne výjimečný výhled na pláž Waikiki, která při západu slunce působí opravdu romanticky. Romantické jsou i nespoutané vlny Tichého oceánu, které omývá toto souostroví opravdu podstivě a surfaři zde nacházejí ráj na zemi. Ti statečnější z nás také pomýšlejí na divoký surfing, který je v historii ostrova zapsán od nepaměti. . Aloha z Honolulu;)

Čti více

Nejkrásnější výhled je ze sopky

Nový den na ostrově Oahu začínáme krátkou turistikou. Chceme ji stihnout ještě před tím, než začne být příliš teplo. Vyrážíme tedy v 8 ráno z hotelu kousek od pláže Waikiki a za 15 minut už parkujeme při vstupu do parku Diamond Head. Pozůstatek malé sopky, která vybuchla před 400 000 lety neoddělitelně patří k Honolulu. Kráter po sopce má průměr 1,2 km a nejvyšší bod je 232 m.n.m. Vcházíme tunelem přímo do středu a vydáváme se turistickým chodníkem na vrchol. Vytvořený chodník a zábradlí tam není jen pro naše pohodlí, ale hlavně aby se chránily měkké stěny sopky před poškozením od zvědavých turistů. Těsně před koncem našeho stoupání nás čeká to nejtěžší - přechod přes úzký tunel a 100 schodů. Ty nás přivedou ke starému bunkru, který v roce 1908 postavila americká armáda. Diamond Head byl přece jen strategickým místem nejen pro Honolulu, ale i pro celý stát Havaj. A s tím výhledem se ani není čemu divit. Z nejvyššího bodu vyhaslé sopky vidíme celé Honolulu s výškovými budovami, nekonečný oceán i bungalovy na okolních kopcích. Nevíme, na kterou stranu se spíše podívat. Přicházejí stále další a další lidé a slunce začíná připékat. Čas sejít dolů a osvěžit se čerstvým ananasovým Smoothie. Celý výstup jsme zvládli bez problémů, ale vlhké teplo na Havaji nám zase jednou propotilo trička. Nevadí, tento zážitek stojí za každou kapku.

Čti více

Nejvyšší hora na světě s nejkrásnějším hvězdným nebem

Z Mikronésie přelétáme do poslední destinace leteckého spojení "the Island Hopper" od United Airlines na lince Guam-Chuuk-Pohnpei-Kwajalein-Majuro-Honolulu. Na ostrově Oahu čekáme pouze dvě hodiny na další let na jeden z osmi hlavních ostrovů Havaje, na ostrov island of Hawai'i. Přistáváme ve městě Kona, kde si okamžitě bereme auto, se kterým si budeme moci projet ty nejzajímavější místa tohoto vulkanického ostrova. Začneme ranní kafíčkem na farmě v oblasti Kona, která je slavná svou kávou. Havaj je jeden z mála amerických států, kde se pěstuje káva. Ta zde má ideální podmínky pro růst, v půdě jsou vzácné sopečné minerály, slunce zde není až tak silné a téměř každý den jsou zde jemné srážky. Po ranní kávičce pokračujeme do parku s typickém havajským jménem - Pu'uhonua O Honaunau. Je to historické místo, kde mohli ti, kteří porušili Kapu (byla to "havajská ústava" o tom co se mohlo a co ne) a byli odsouzeni k smrti, najít svou ochranu. Bylo to neutrální místo. Jsou tam ukázky různých předmětů, které používali původní obyvatelé např. kanoe, sítě na ryby, sochy tiki, které častokrát symbolizovaly náčelníky a různé ochránce . Odpoledne si bereme všechny teplé věci, které s sebou máme a vyrážíme na nejvyšší horu na světě. Mauna Kea má nadmořskou výšku 4207 metrů nad mořem, když k ní přičteme ale zbývajících 5000 metrů, které se nacházejí pod hladinou oceánu, tak jde opravdu o jednu z nejvyšších hor na světě. Po cestě nemůžeme zapomenout dotankovat, neboť až na vrch není žádná pumpa a trasa od našeho hotelu na vrch neaktivní sopky a zpět je cca 250 km strmé cesty. V nadmořské výšce 3000 mnm se nachází visitor center, ve kterém si musíme dát povinnou 30 minutovou pauzu na aklimatizaci. Zde na sebe oblékneme všechny vrstvy oblečení, které máme v zavazadle. Na pláži bude teplota kolem 27 stupňů, ale na vrchu Mauna Kea se teplota rapidně sníží a bude se pohybovat kolem teploty 4 stupňů. Po příjezdu na samotný vrch si nejdříve vychutnáváme jeden z nejkrásnějších západů slunce, po kterém přišla krásná inverze, a my jsme se ocitli nad oblaky. S příchodem tmy je zakázáno svítit jakýmkoli bílým a žlutým světlem. Důvod pochopíte, když se podíváte nad sebe. My se díváme na krásné hvězdné nebe a máme pocit, jakoby mléčná dráha byla od nás vzdálena jen pár kilometrů.

Čti více

Waikiki beach

Pláž Waikiki patří mezi nejznámější pláže světa, je známá svým azurovým mořem a které dominují výškové mrakodrapy je také plná surfařů. Bílý písek je na pláž dovážen až ze vzdálené Kalifornie, ale bývá často mořem odplavován. Původně se na pláží nacházely velmi ostré kameny sopečného původu, a proto se správa města snaží dovážet měkký bílý písek z jiných oblastí.

Čti více

Pearl Harbor

Přístav, který je využíván jako základna Námořnictva Spojených Států Amerických. Je známý především událostí, která se stala roku 1941 a díky které vstoupili Američané do 2. světové války. Japonský útok na Perlový přístav měl za následek spoustu ztrát na životech a nechvalně se zapsal do Americké historie.

Čti více

Mauna Kea

Nejvyšší neaktivní štítová sopka ležící na ostrově Big Island v Tichém oceánu a zároveň je nejvyšší horou celých Havajských ostrovů. Nad hladinou oceánu ční do výšky 4205 m, ale i s podvodní částí je vysoká 10 205 m, což z ní činí na Zemi nejvyšší horu, nicméně podmořská část se do měření velehor nepočítá, takže prvenství Mount Everestu neohrozí.

Čti více

Oahu

Na havajském ostrově Oahu najdete jedny z nejkrásnějších pláží na světě. Svědčí o tom i fakt, že filmaři z Hollywoodu si zdejší úchvatné scenérie půjčili už nespočet mnohokrát na takové slavné příběhy jako Čelisti, Godzilla, Jurský park, Karate Kid, natáčelo se zde několik částí Baywatch samozřejmě i samotný film Pearl Harbour, protože známá vojenská základna se nachází právě na Oahu.

Čti více

Máte předběžný zájem o tento zájezd? Budeme Vás kontaktovat, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy a zašleme kalkulaci zájezdu na Váš email.Povinné pole

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací

Proměňte vysněný zájezd za
zájezd na celý život


VSTUPTE