Pohádková Petra

10 TOP nejlevnějších zájezdů

komfortní dovolená za poznáním se slevou až 33%

  • 10 TOP nejlevnějších poznávacích zájezdů  již od 34 000 Kč, každý v doprovodu českého profesionálního průvodce

  • Cestujte za poznáním v roce 2024 levněji v nabdce First minute! Nabízíme poznávací zájezdy plné zážitků

  • UNESCO památky, gurmánské zážitky, kultura a exotické národy světa

  • využijte naše zkušenosti od roku 1993, nabízíme perfektní poměr mezi cenou a kvalitou služeb

  • komfortní dovolená i expedice pro dobrodruhy

  • obrovské množství garantovaných termínů

  • first minute slevy na zájezdy  jsou dynamické a průběžně se snižují, využijte nejlepší cenu nyní!

Čti více

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.cz


<
>
Pohádková PetraCasablanca, MarokoZa slony na Srí LankuPoznejte s CK SEN historii EgyptaTradice a zvyky ThajskaMaroko - země pohádekMagická Petra v Jordánsku s CK SENAktivní odpočinek na thajských plážíchSlavný indický Taj MahalMetropole SkandinávieIslandké gejzíryPohádkové Maroko vás překvapíSběr cejlonského čaje na Srí LanceHelsinky - skandinávská metropoleSe SNEM do MarokaNeuvěřitelná Indie

Zde je přehled našich 10 top nejoblíbenějších nejlevnějších zájezdů:

1. Za pohádkovou kulturou berberů se můžete vydat do Maroka. Zážitky v zemi Tisíce a jedné noci můžete lovit již od 33 990 Kč.

2. Polární záři, vodopády a gejzíry můžete zažít na Islandu, nejžhavějším ledovém ostrově naší planety, za výjimečnou cenu 41 752 Kč. Měsíční ostrov v Atlantském oceánu se severským klimatem je skutečnou evropskou exotikou.

3. Zlatý trojúhelník Indie, to je Dillí, Jaipur a Agra již od 37 402 Kč. Nenechte si ujít pohádkový Taj Mahal, nekrásnější stavbu planety postavenou z lásky.

4. Nejkrásnější metropole Skandinávie můžete poznat již od 32 234 Kč. Čeká vás Kodaň, Stockholm, Helsinky, Tallinn a Riga na jedné cestě.

5. Exotická dovolená v tropickém ráji s odpočinkem u moře. Nejkrásnější památky UNESCO, domorodá kultura, tajemství cejlonského čaje, sloní sirotčinec v Pinnawale, slavná Sigiriya a nejvýznamnější hinduistické památky světa, to vše vás čeká na Srí Lance, již od 43 492 Kč.

6. Egypt nejsou jen pyramidy a plážová dovolená, na této cestě již od 28 623 Kč můžete očekávat 5 000 let starou historii, starověkou Alexandrii, orientální Aswan, plavbu po Nilu, ale i odpočinek u Rudého moře.

7. Legendární Bangkok, neobydlené ostrovy, nádherné pláže, vynikající thajská kuchyně i exotické plovoucí trhy na vás čekají v zemi úsměvů, v Thajsku. Cestou vás provede profesionální průvodce za skvělou cenu 41 317 Kč.

8. Po stopách proroků se můžete vydat na zájezdu Jordánsko, Izrael, již od 46 937 Kč. Ponoříte se do historie lidstva, vykoupete se v Mrtvém moři s léčebnými účinky a prozkoumáte skalní město Petra.

9. Láká vás divočina Afriky? Cesta 3 x nej Afriky vás provede třemi top místy jižní Afriky již od 53 633 Kč. Kosmopolitní Kapské Město, nejmohutnější vodopády Afriky Victoria Falls a safari na břehu řeky Chobe.

10. Poznejte daleký sever. Špicberky nabízí výlety do opuštěných ruských míst i za ledními medvědy. Navštívíte Oslo i nejsevernější město na světě – Longyearbyen, podniknete túru na ledovci, a to vše již od 52 192 Kč.

Zde najdete Katalog poznávacích zájezdů CK SEN se slevami až 33%.

 

Čti více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací