10 TOP zájezdů za památkami

výběr klientů CK SEN se slevou až 33%

  • UNESCO památky, kultura a historie s profesionálním SEN průvodcem na každém zájezdu

  • Využijte naše zkušenosti od roku 1993

  • Nepřeberné množství zážitků i gurmánské hody

  • Komfortní poznávací zájezdy i expedice pro dobrodruhy

  • Nabízíme obrovské množství garantovaných termínů

  • Výborný poměr mezi cenou a kvalitou našich služeb, First minute až 33%

Čti více

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.cz


<
>

TOP 10 PAMÁTKY, výběr klientů CK SEN 

1. Poznejte nádhernou Indočínu během jedné dovolené.  Poznávací zájezd Vietnam, Kambodža vás provede tím nejlepším. Hanoj s exotickou atmosférou, císařské Hue, Saigon s francouzským šarmem a Phnom Penh s příbehy Pol Pota. Plavba kolem dračích zubů v zátoce Halong Bay, odpočinek na plážích Nha Trangu a samozřejmě nádherný Angkor Wat na závěr. 

2. Pyramidy, mystická historie, šamanismus, azurové moře a písečné pláže. Mexiko vás ohromí koloniální architekturou i mexickou kuchyní. Poznejte obrovské Mexico City, živou Oaxacu a koloniální Meridu. Objevte nejkrásnější pyramidy ukryté v pralese v Palenque.

3. Barma je plná pagod, zlata a kontrastů. V srdci Barmy se nachází jedna z nejkrásnějších památek naší planety – Bagan. Barma, neboli Myanmar se rychle mění. Nenechte si ujít tuto kouzelnou zemi, čeká vás pravá exotika. Ženy zde kouří tlusté doutníky a muži pádlují nohama. 

4. Vydejte se na cestu říší Mayů a poznejte mocná impéria, která vytvořili Mayové. Ukryté poklady v poušti, pyramidy a chrámy. Čekají vás nejkrásnější mayské památky v 5 státech Střední Ameriky, výstup na aktivní sopku, koupání ve dvou oceánech, jezerech, lagunách, řekách a jeskyních.

5. Velký okruh v říši středu po 7 památkách UNESCO. Poznáte Zakázané město čínských císařů, Hliněnou armádu, vystoupíte na Velký čínská zeď i na nejvyšší mrakodrapy Číny. To nejlepší z Číny v doprovodu našeho profesionálního průvodce. 

6. Poznávací zájezd Indie, Nepál za krásami Kathmandu pod ochranou UNESCO s himálajskými osmitisícovkami na dotek. Nosorožci, krokodýli a sloni během safari v národním parku Chitwan. Přírodní Nepál vystřídá Indie a její rušná nejposvátnější místa. Rituály na řece Ganga a nejkrásnější stavba naší planety postavená z lásky - Taj Mahal. 

7. Zavedeme vás do těch nejzajímavějších míst Peru, Bolívie. Zažijete tajemnou atmosféru bájného Machu Picchu – novodobého divu světa, tajuplné obrazce Nazca a západ slunce nad jezerem Titicaca. Jedinečná příroda, indiáni a jejich kultura, Andy a neskutečně bohaté historické dědictví.

8. Poznávací zájezd do Jordánska, perly Blízkého východu. Navštívíte novodobý div světa, vykoupete se na nejníže položeném místě planety Země a budete stát na stejném místě jako Mojžíš. Neváhejte a využijte našich zkušeností v tomto regionu. 

9. Tři jedinečné země, Jordánsko, Palestina, Izrael, které spojuje Genesis a vůně Orientu. Magické skalní město Petra v Jordánsku vás ohromí svojí krásou. Ponořte se do historie lidstva s naším profesionálním průvodcem a na závěr si odpočiňte u Mrtvého moře.

10. Vydejte se Hedvábnou cestou do Persie, po nejslavnější obchodní cestě naší minulosti. Merv - perla celého islámského světa, orientální Buchara i levné nákupy na bazarech v Íránu učiní jedinečné zážitky z vaší dovolené v doprovodu průvodce -historika. 

Zde najdete Katalog poznávacích zájezdů CK SEN.

 
Čti více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací