10 TOP nejoblíbenějších zájezdů

výběr klientů CK SEN se slevou až 35%

  • 10 top nejkrásnějších a nejoblíbenějších zájezdů klientů SEN pro rok 2024, každý v doprovodu profesionálního českého průvodce

  • Čekají vás UNESCO památky, exotické národy i gurmánské zážitky

  • Využijte naše zkušenosti již od roku 1993

  • Nabízíme perfektní poměr mezi cenou a kvalitou služeb, First minute až 33%

  • K dispozici obrovské množství garantovaných termínů

  • Komfortní dovolená, ale i expedice pro dobrodruhy

  • first minute slevy na zájezdy jsou dynamické a průběžně se snižují, využijte nejlepší cenu nyní!

Čti více

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.cz


<
>
Královský palác v Bangkoku září zlatemSEN na Maya beach, kterou proslavil Leonardo di CaprioJízda na slonech se stane zážitkemProzkoumáte starobylou Ayutthayu

10 top nejoblíbenějších zájezdů, výběr klientů CK SEN 

1. Náš vůbec nejoblíbenější zájezd již více jak 20 let. Thajsko, Malajsie, Singapur. Bangkok – město andělů, nádherné thajské pláže, Malajsie s koloniální historií, moderní Kuala Lumpur a čistý Singapur se svými mrakodrapy a nejlepšími nákupy. Vynikající kuchyně plná chutí a vůní. 

2. Poznejte nejkrásnější metropole Skandinávie na jedné cestě. Čeká vás Kodaň, Stockholm, Helsinky, Tallinn a Riga. Cesta bohatá na zážitky a poznání v 5 městských klenotech na severu Evropy.

3. Cesta 3 x nej Afriky vás provede třemi top místy jižní Afriky. Kosmopolitní Kapské Město, nejmohutnější vodopády Afriky Victoria Falls a safari na břehu řeky Chobe.

4. Láká vás Afrika ve spojení s pravým safari?  Fascinující barevná příroda, exotické kmeny, nekonečné dálky. Ohromí vás KAPSKÉ MĚSTO - jedno z nejkrásnějších měst na světě, písečné duny Namibie, Botswana – země slonů i Viktoriiny vodopády v Zimbabwe.

5. Krásná Havana, koloniální Trinidad, kubánská příroda, černošské Santiago plné hudby a tance, 7 různých pláží - včetně Karibiku i slavného Varadera a všechny hotely na pláži s all inclusive servisem.  Kuba to je ideální exotická dovolená v kombinaci poznání i odpočinku.

6. Exotická dovolená v tropickém ráji s odpočinkem u moře. Nejkrásnější památky UNESCO, domorodá kultura, tajemství cejlonského čaje, sloní sirotčinec v Pinnawale, slavná Sigiriya a nejvýznamnější hinduistické památky světa, to vše vás čeká na Srí Lance.

7. Pyramidy, mystická historie, šamanismus, azurové moře a písečné pláže. Mexiko vás ohromí koloniální architekturou i mexickou kuchyní. Poznejte obrovské Mexico City, živou Oaxacu a koloniální Meridu. Objevte nejkrásnější pyramidy ukryté v pralese v Palenque. 

8. Komfortní dovolená Island, Norsko, fascinující konec Evropy. To nejlepší ze dvou výjimečných zemí. Moderní Oslo i dřevěné domky Bergenu. Duhové hory Landmannalaugar, nejkrásnější fjordy, sopky, vodopády a širý Atlantik. 

9. Nejlepší země Karibiku je Kuba. Pojeďte se o tom přesvědčit na náš nejpopulárnější poznávací zájezd Kuba all inclusive  v kombinaci s odpočinkem u moře. Koloniální Havana, klidné údolí Viňales, kubánské doutníky, Trinidad, pláže Varadera a zasloužený relax all inclusive.

10.  Je libo lahodné červené víno a fantastický steak? Argentina, Brazílie vám nabídne obojí najednou, a to v té nejvyšší kvalitě. Gurmánské zážitky na každém kroku. Přes největší soustavu vodopádů na světě Iguazú k jednomu z nových sedmi divů světa. Rio de Janeiro si vás získá velkou dávkou temperamentu.

Zde najdete Katalog poznávacích zájezdů CK SEN.

 
Čti více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací