Poznávací zájezdy v Asii

Vyhledávač zájezdů se slevou až 9%

Chcete poznávací zájezd se 100 % garancí realizace? Klikněte sem.

  • komfortní poznávací zájezdy do Asie plné zážitků s garancí realizace množství zájezdů i v roce 2019

  • aktivní dovolená se špičkovými českými průvodci a množství UNESCO památek

  • nejpestřejší a nejbarevnější světadíl, svět buddhismu i hinduismu

  • sopky, pláže, chrámy, pagody, trhy, modlitby

  • gurmánské zážitky - pho bo, nasi goreng, sushi, phad thai, momo, tom yam, laksa, tikka masala

  • Taj Mahal, Angkor Wat, Borobudur, Bagan, Prambanan, Ajanta, Terakotová armáda, Zakázané město, Sigiriya.... 

  • jsme tu pro vás od roku 1993, vužijte naše zkušenosti s aktivní dovolenou

 

Vydejte se na poznávací zájezdy do Asie s profesionálními průvodci CK SEN a staňte se lovci zážitků. V našem týmu průvodců máme specialisty, kteří navštěvují Indii již 20 let, projeli Čínu z Hongkongu po Pekingu, Vietnam ze severu na jih, desítky ostrovů Indonésie, milují Hedvábnou cestu a znají celou její historii. Mnoho z nich žilo v různých koutech Asie a mluví asijskými jazyky. Jsou zapálení do svého regionu, znají každý hotel, ve kterém budete spát a připraví vám ten nejintenzivnější program plný zážitků.

Ochutnáte vynikající čaj na ostrově Srí Lanka, skvěle se pobavíte na známé Khao San Road v Bangkoku, proniknete do tajů budhismu, spatříte nejkrásnější buddhistické a hinduistické chrámy světa, odpočinete si na nádherných plážích, a to vše za doprovodu všudypřítomného úsměvu a dobré nálady, která k Asii neodmyslitelně patří. Asijské vůně a chutě oslní snad každého.

Nejprodávanější zájezdy do Asie:

Thajsko, Malajsie, Singapur

Vietnam, Kambodža

Čína, Tibet, Nepál, Indie

a množství dalších kombinací poznávacích zájezdů a aktivní dovolené do tohoto rozmanitého koutu světa.

Nabízíme také exotiku do různých regionů Asie, například do  jihovýchodní Asie, střední AsieTibetu, speciality do Severní Koreje či Transsibiřskou magistrálu přes Rusko, Mongolsko až do Pekingu.


 

Slavný Angkor Wat v KambodžiStavba postavená z lásky – Taj MahalSběr rýže na BaliKrálovský palác v Bangkoku září zlatemPřes himálajská sedlaObjevte chrámy barmskéo Baganu s CK SENChrám Angkor Thom prorostlý džunglíPotala v Tibetu, sídlo DalajlámySEN na slavné Maya Beach v ThajskuPřívětivé setkání s gejšami v JaponskuHinduismus v Indii vás obohatíTradiční Japonsko s CK SEN
Na vrch stránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací

Pohlídáme vám slevu vašeho zájezdu nebo vysněné země
ODESLAT
Povinné pole
Pohlídáme vám slevu