Poznávací zájezdy 2024 - 2025

slevy až 35%

Nejbližší odjezdy zájezdů ➔
  • Poznávací zájezdy do celého světa plné zážitků s profesionálním SEN průvodcem na každém zájezdu

  • Poznávací zájezdy first minute se slevami až 35%

     

  • Garantované odlety zájezdů 2024 - 100% realizace

  • Stovky referencí od našich klientů, kteří s námi ulovili zážitky

  • Staráme se o vás od roku 1993, využijte nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou našich služeb

  • Jsme pojištěni proti úpadku

  • Slevy First minute  jsou dynamické a průběžně se snižují, využijte nejlepší cenu nyní!

Čti více

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.cz

Reference klientůZážitky ze zájezdůTOP místa zájezdůFotogalerie
<
>
Ve společnosti japonských gejšAustralský outbackSEN zdraví hinduistického Nepálu Návštěva kmene dlouhokrkých žen v BarměTypické thajské lodě na ostrově Phi Phi Africká divočina s CK SENNespoutaná krása KanadyProhlídka Halong bay z pronajaté lodi jen pro váspoznejte tradiční JaponskoČínský chrám Nebes v Pekingusběr cejlonského čaje na Srí LanceNa ostrově lemurů - MadagaskarPoznejte Čínu s CK SENDomorodci z OmánuNa Machu Picchu se dozvíte více o historii InkůZa přírodními krásami západu USAZa krásnou přírodou se vydejte do KanadyJaponské kámoškyV poušti Namibdobrodružství se lvyBhútánská Shangri La - Tygří hnízdoZa kmeny EtiopieOmánská krásaSEN v NamibiiV USA jsme jako domaAmerická klasikaZvyky a tradice na BaliNení to gepard?Do Namibie se zamilujeteIguazu – nejkrásnější vodopády světaV Bolívii jezdíme raději džípyPan Holub a slečna NelaDva sloniPapua Nová GuineaGrand Canyon – SEN každého cestovateleIndický strážce Adnan a JanSEN na Bali

Poznávací zájezdy do 125 zemí celého světa jako klíč k neuvěřitelným zážitkům v doprovodu českého SEN průvodce se slevami až 35%.

Nejširší nabídka poznávacích zájezdů na trhu - celoročně desítky termínů jednotlivých zájezdů.

Proč si vybrat CK SEN právě teď?

Množství našich cest nabízíme se 100 % garancí realizace. Znamená to, že nezrušíme vámi vybraný zájezd kvůli nedostatečnému počtu přihlášených klientů.

Létáme renomovanými kvalitními leteckými společnostmi, nepoužíváme nízkonákladové a charterové lety a jsme pojištěni proti úpadku.

Přečtěte si Reference a zkušenosti klientů, kteří exotickou dovolenou s námi již absolvoval Nebo se motivujte články na Blogu o cestování  z celého světa nebo Zážitky z našich zájezdů.

10 TOP nejlevnějších poznávacích zájezdů 2024

Novinky

Z našich TOP destinací vybíráme Thajsko, poznávací zájezdy za gurmánskými zážitky i po stopách buddhistických památek. S profesionálním českým průvodcem si užijte aktivní dovolenou plnou zážitků a zároveň si odpočinete na krásných plážích Andamanského moře.

Kuba vám nabídne kvalitní poznávání socialistické země, ochutnáte nejlepší rum i doutníky, navštívíte i východní část ostrova a odpočinete si na plážích Varadera či luxusním ostrově Santa Maria s all inclusive službami.

Poklady jihovýchodní Asie můžete objevit v zapomenuté Indočíně. Vietnam a Kambodža nabízejí unikátní atmosféru císařských měst s francouzským vlivem. Jedinečný Angkor Wat vám doslova vyrazí dech svojí krásou.

Napříč Amerikou, přes národní parky západu až na východní pobřeží. Z naší široké nabídky v USA si jistě vyberete. Pronajatá doprava, kvalitní ubytování a služby českého průvodce jsou samozřejmostí.

Využijte naše zkušenosti, jsme tu pro vás od roku 1993. Zadejte vaši vysněnou zemi do vyhledávače zájezdů a přeneste se do katalogu plného zážitků.

Přečtěte si také Blogy nebo Turistického průvodce světem a inspirujte se

Nabízíme možnost prodloužení našich zájezdů s pobytem u moře.

 

Čti více

Mám zájem o "Speciální akci" na poznávací zájezdy do celého světa se SLEVOU AŽ 35%.


Zadejte prosím váš e-mail:

Povinné pole