Perský záliv

Dubaj dovolená se slevou až 30%

+ Omán, Katar, Bahrajn, Kuvajt

Mám zájem o slevu až 30%
  • kombinované poznávací zájezdy do Dubaje a zemí Perského zálivu 

  • ropné bohatství a dokonalé služby Dubaje, Sultanát Omán - nejklidnější arabská země

  • nejbohatší emirát - Abu Dhabi

  • špičkoví čeští průvodci a množství UNESCO památek

  • gurmánské zážitky - falafel, kebab, hommos, tabbouleh, shawarma

  • jsme tu pro vás od roku 1993, využijte naše zkušenosti

  • velké množství garantovaných termínů na českém trhu

Čti více

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.cz

Kontinent: Asie, Země: Dubaj
Cena zájezdu
Termín zájezdu:
Zájezdy do Dubaje se slevou 30%Reference klientůZážitky ze zájezdůTOP místa zájezdůFotogalerie

Perský záliv - Omán, Dubaj, Katar, Bahrajn - poděkování

ahoj Adélo,
domů jsme přiletěli šťastně. Chceme ti ještě jednou poděkovat za pěkně strávený poznávací zájezd. Bylo nám s tebou a se všemi velmi příjemně. Pokud se můžeme vyjádřit k situaci v Bahrajnu, neměli jsme tam pocit nebezpečí. Právě naopak, odtud jsme si odnesli nejvíce zážitků a informací o zemi, její historii a jejích obyvatelích. Podle našeho názoru, situace v Bahrajnu není taková, jak je prezentována v médiích. Ulice byly klidné a z našeho pohledu i bezpečné.V situaci, v jaké jsme tam byli, není důvod mít strach navštívit tuto zemi.
Vladimír

Čti více

Perský záliv

Chceme ještě jednou poděkovat za pěkně strávený poznávací zájezd. Bylo nám velmi příjemně. Pokud se můžeme vyjádřit k situaci v Bahrajnu, neměli jsme tam pocit nebezpečí. Právě naopak, odtud jsme si odnesli nejvíce zážitků a informací o zemi, její historii a její obyvatelích. Podle našeho názoru, situace v Bahrajnu není taková, jak je prezentována v médiích. Ulice byly klidné a z našeho pohledu i bezpečné. V situaci, v jaké jsme tam byli, není důvod mít strach navštívit tyto země.

Vláďa Malý

Čti více

Perský záliv - Dubaj, Omán - všechno bylo super. Děkuji!

Byla jsem v Dubaji víckrát, a proto jsem tuto cestu s CK SEN odkládala. Co nového se mohu dozvědět? Umím si to představit sama… Měla jsem od kamarádů dobré hodnocení, že je to opravdu dobré, že v SEN to připravují bývalí studenti arabštiny, kteří tu dlouhodobě žili. Nechala jsem se ukecat a udělala jsem dobře. Ten rozsah cesty je neuvěřitelný. A program taktéž. Dokonce jsem v Dubaji viděla 3x víc něž za moje poslední 3 cesty. A hlavně jsem pochopila, že ten stát není pouze o Dubaji, ale teď jsme prošli i dalších 6 emirátů. Poznali jsme zvyky domorodců, jedli velblouda, humus a baba ganúdž, fúl a sladké datle. Pili jsme arabskou kávu. Tu pravou arabskou kávu. No a k tom i kávu se zlatem a spali ve zlatém hotelu, který je nejvyšším na světě. Jednoduše zážitek za zážitkem. Tato cesta mi potvrdila, že SEN jsou profesionálové, a i v běžné destinaci (tento zájezd jsem doposud považovala za běžný) dokážou kouzlit. Super pláže, skvělá strava, hotely o mnoho lepší než SEN slibuje. Jinak, to se se u nich stává pravidelně, že máme lepší hotel, než za jaký jsme si zaplatili. Ale hlavně skvělý program, skvělá parta. Největší zážitek? Dědinka Al Hamra v horách Ománu a horský hotel k tomu. Závody velbloudů. A vlastně všechno bylo super. Děkuji! Rebeka

Čti více
<
>
Perský zálivNejbohatší země světa na jedné cestěZa přírodními krásami EmirátůPamátky OmánuArabské mešity vás oslní krásouOchutnáte tu nejlepší kávuPouštní safari na dunáchVšude samé zlatoNávštěva mešityDubaj z výškySetkání s místnímiI v Dubaji se dá lyžovatProjížďka na lodi po Perském zálivuProjedete se na velbloudovi?S našimi Ománskými kamardáyDubajské panorama

Sultanát Omán je nejklidnější arabská země. Pohádková atmosféra hlavního města, lepší služby než v Dubaji, voňavé kadidlo a hrdí Ománci s několika tisíciletou historií.

Letecký poznávací zájezd v Perském zálivu zahrnující všech 7 emirátů, které tvoří Spojené arabské emiráty a odpočinek u moře.

Uvidíte architektonické skvosty Kataru, bohatství Kuvajtu a v Bahrajnu si vychutnáte výbornou kávu s kardamomem.

I v roce 2018 nabízíme 10-denní komfortní dovolenou napříč zeměmi Perského zálivu pod vedením arabistů. Arabská architektura, ropné bohatství, zlaté bazary, nejbohatští státy světa, to je Perský záliv.

Vydejte se na poznávací zájezdy do Dubaje s profesionálními průvodci CK SEN a staňte se lovci zážitků.

Nedokážete se rozhodnout, jaká dovolená je pro vás nejlepší? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

 

 

Čti více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací