Turistické zájezdy

Kilimandžáro, Ararat, Chimborazo, Azory...

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.cz

Poznávací zájezdy se slevouReference klientůZážitky ze zájezdůTOP místa zájezdůFotogalerie
<
>

Výstupy na legendanní vrcholy, kde se dostáváte na hranici svých fyzických možností. Nepodceňte v přípravě jediný detail, nešetřete na servisu pod kopcem, SEN vám i zde nabízí nejlepší poměr ceny a špičkového servisu, který vás dostane na vrchol.

Ararat (5137 mnm) již staletí sleduje cestovatele na Hedvábné cestě. Z jeho vrcholu se přesvědčíme, jestli zde mohla kotvit Noemova archa. Trek dokonalou přírodou k jednomu z nejkrásnějších vrchů planety.

Kilimandžáro (5895 mnm). Vyzkoušeli jsme všech 7 oficiálních cest na vrchol a vytvořili speciální trasu s desítkami vylepšení pro náš tatranský národ. Máte jistotu nejvyšší kvality. Pojďte s námi na střechu Afriky!

Výstup na Pico Neblina je pouze záminkou k historicky nejlepší expedici do Amazonské džungle. Naším cílem je proniknout do teritoria Indiánů hlouběji. Exkluzivně pouze pro SEN.

Ano, uslyšíte správně! Vyhaslá sopka Chimborazo vám ve výšce 6263 m n.m. nabídne možnost stát o 2500 m výše než Everest! Výstupu předchází fantastický program, díky kterému poznáte Ekvádor jako nikdo před vámi. Unikátní týden ve společnosti ostříleného SEN průvodce a specializovaných horských vůdců.
Čti více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací