Last minute poznávací zájezdy

100 % garance realizace zájezdu

Rozšířený vyhledávač zájezdů

  • last minute dovolená a exotické poznávací zájezdy plné zážitků se 100% garancí realizace pod vedením špičkových českých průvodců

  • naše zkušenosti s cestováním využíváte od roku 1993

  • CK SEN je nejlepší poměr mezi cenou a službami na úrovni

  • komfortní ubytování, privátní doprava, zážitky i pro gurmány a množství památek pod patronátem UNESCO

  • staňte se lovci zážitků s komfortem našich služeb a 100% garancí realizace zájezdu

  • AsieAfrikaAmerikaAustrálieEvropa
Čti více

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.cz

Kontinent:
Cena zájezdu
Termín zájezdu:
Last minute zájezdy se slevouReference klientůZážitky ze zájezdůTOP místa zájezdůFotogalerie
<
>
Ve společnosti japonských gejšKmen dlouhokrkých žen v BarměDovolená last minute v ThajskuTradiční JaponskoNa procházce se lvyLast minute zájezd v Kanadě je SENVe středu rudé AustráliePlavba po vietnamské zátoce Halong BayNa procházce se lvy v AfriceLast minute v San FranciscuSEN je v Nepálu jako domaSEN průvodce vás ohromí znalostmi historie čínských dynastiíZa lemury na MadagaskarSEN miluje Machu Picchu, i vy si ho zamilujeteNárodní parky USA vždy se SEN průvodcempoznejte Mexiko s CK SEN

Dovolená last minute s CK SEN, to je jedinečná nabídka pro ty z vás, kteří se o výběru zájezdu rozhodují na poslední chvíli.

Zájezdy last minute nabízíme se 100 % garancí realizace. Znamená to, že nezrušíme vámi vybraný termín kvůli nedostatečnému počtu přihášených klientů. 

Zájezdy v nabídce last minute precizně vybíráme a neustále ji měníme. V případě zájmu nám proto napište a my vás budeme obratem kontaktovat s nejvýhodnější nabídkou.

Velikou výhodou cestovní kanceláře SEN je, že všechny zájezdy do více než 125 zemí světa jsou v doprovodu profesionálních českých průvodců, kteří jsou našim klientům k dispozici na všech šesti kontinentech 24 hodin denně.

Recenze a zkušenosti klientů nebo Zážitky z našich cest či cestovatelský Blog vám jistě pomohou při výběru vaší vysněné dovolené.

CK SEN, to je nejlepší poměr mezi super cenou a vysokou úrovní služeb. Za chvíli odlétáme!

S blížícími se termíny odletů přibývá zájezdů na vyžádání. (Jedná o poslední volná místa a je třeba ověřit nejen dostupnost a nejlepší možnou cenu letenek pro klienta, ale i kvalitních služeb přímo na místě.) Využijte této možnosti a vyberte si zájezd na poslední chvíli levněji.

Naše poznávací zájezdy jsou určeny pro klienty, kteří rádi cestují komfortněji, inspiraci pro vaši cestu snů s nejbližšími odlety i celoročně můžete načerpat v katalogu CK SEN.

Zde najdete Katalog poznávacích zájezdů CK SEN.

Čti více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací

Proměňte vysněný zájezd za
zájezd na celý život


VSTUPTE