• last minute dovolená a exotické poznávací zájezdy plné zážitků se slevou 5% pod vedením špičkových českých průvodců

  • naše zkušenosti s cestováním využíváte od roku 1993

  • CK SEN je nejlepší poměr mezi cenou a službami na úrovni

  • komfortní ubytování, privátní doprava, zážitky i pro gurmány a množství památek pod patronátem UNESCO

  • staňte se lovci zážitků s komfortem našich služeb a 100% garancí realizace zájezdu

  • AsieAfrikaAmerikaAustrálieEvropa
Čti více

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.cz

Kontinent:
Cena zájezdu
Termín zájezdu:
Poznávací zájezdyReference klientůZážitky ze zájezdůTOP místa zájezdůFotogalerieGarantované termíny
Ve společnosti japonských gejšKmen dlouhorkých žen v BarměDovolená last minute v ThajskuTradiční JaponskoNa procházce se lvyLast minute zájezd v Kanadě je SENVe středu rudé AustráliePlavba po vietnamské zátoce Halong BayNa procházce se lvy v AfriceLast minute v San FranciscuSEN je v Nepálu jako domaSEN průvodce vás ohromí znalostmi historie čínských dynastiíZa lemury na MadagaskarSEN miluje Machu Picchu, i vy si ho zamilujeteNárodní parky USA vždy se SEN průvodcempoznejte Mexiko s CK SEN

Dovolená last minute se slevou 5 % s CK SEN, to je jedinečná nabídka pro ty z vás, kteří se o výběru zájezdu v roce 2018 rozhodují na poslední chvíli. Naše poznávací zájezdy jsou určeny pro klienty, kteří rádi cestují komfortněji, inspiraci pro vaši cestu snů s nejbližšími odlety můžete načerpat v katalogu CK SEN.

Zájezdy last minute nabízíme se 100 % garancí realizace. Znamená to, že nezrušíme vámi vybraný termín kvůli nedostatečnému počtu přihášených klientů. 

Zájezdy v nabídce last minute precizně vybíráme a neustále ji měníme. V případě zájmu nám proto napište a my vás budeme obratem kontaktovat s nejvýhodnější nabídkou.

Z naší aktuální nabídky doporučujeme navštívit zapomenuté skvosty Indočíny. Vietnam a Kambodža vám nabídnou to nejlepší z jihovýchodní Asie. Gurmánské hody, dramatickou přírodu, ale především historické památky s francouzským vlivem.

Pokud vás láká odpočinek na bělostných plážích a trocha aktivního poznávání buddhistického světa, pak je pro vás Srí Lanka nejlepší volbou.

V případě zájmu o pravé africké safari s odpočinkem na plážích Indického oceánu je Keňa zemí, kde si obojího užijete do syta. Vaše exotická dovolená, na kterou jen tak nezapomenete.

Velikou výhodou cestovní kanceláře SEN je, že všechny zájezdy do více než 125 zemí světa jsou v doprovodu profesionálních českých průvodců, kteří jsou našim klientům k dispozici na všech šesti kontinentech 24 hodin denně.

Recenze a zkušenosti klientů nebo Zážitky z našich cest či cestovatelský Blog vám jistě pomohou při výběru vaší vysněné dovolené.

CK SEN, to je nejlepší poměr mezi super cenou a vysokou úrovní služeb. Za chvíli odlétáme!

S blížícími se termíny odletů přibývá zájezdů na vyžádání. (Jedná o poslední volná místa a je třeba ověřit nejen dostupnost a nejlepší možnou cenu letenek pro klienta, ale i kvalitních služeb přímo na místě.) Využijte této možnosti a vyberte si zájezd na poslední chvíli levněji.

Čti více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací