Expedice

pro dobrodruhy a aktivní cestovatele se slevou až 33%

  • od náročných expedic pro dobrodružné povahy a vášnivé cestovatele až po lehčí dobrodružné cesty 

  • expediční zájezdy plné zážitků

  • jsme tu pro vás od roku 1993, využijte naše zkušenosti z obrovského množství prvoexpedic

  • s domorodci ve vlacích nebo autobusech, ale také pronajatá doprava jen pro nás

  • aktivní dovolená, gurmánské zážitky u místních, na trzích, ale také perfektní restaurace

  • first minute slevy na zájezdy jsou dynamické a průběžně se snižují, využijte nejlepší cenu nyní!

Čti více

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.cz

Expediční zájezdy se slevouReference klientůZážitky ze zájezdůTOP místa zájezdůFotogalerie
<
>
Žluté tváře lidí z kmene Huliů na PapueBolivijské AltiplanoZvyky a tradice místních v jižní ČíněUnikátní příroda jižní ČínyDomorodé kmeny na Papua Nová GuineaCesta po indonéských ostrovechZasněžené vrcholky HimalájíV obklopení jezer a velehorDomorodé kmeny severního ThajskaSjezd cesty smrti v BolíviiDomorodé kmeny na Papua Nová GuineaVesnička Waerebo uprostřed indonéské džungleSEN u indické strážeZa varany na ostrov KomodoOrlí lovci v Mongolskusolná jezera v PeruJedinečný festival v MongolskuSkvosty Střední AsieNaše malá Afarka v pustině na hranicích Džibuti Uvidíme tradiční kmenové tance Bahenní muži a jejich fascinující životní příběh Vstupte do nepoznaného světa západní Afriky Setkání s kočovným kmenem nomádůNikdy nevíte, na co natrefíte, a proto musíte být vždy ostražitíVelmi příjemní a přátelští lidéZdolejte s námi nejvyšší vrchol Afriky KilimandžároSEN si k dobytí vrcholu Kilimandžára zvolila Lemosho routePoznáte zvědavost Masajů při Vaší návštěvěVaran komodský na ostrově KomodoČeká nás velmi různorodý zájezdZastavíme se u krásného jezera YamdrokFakultativní let nad Himalájemi - pohled pro bohyOsmitisícovky budeme mít na dosah

Exkluzivní expediční cesty pro dobrodruhy a aktivní cestovatele na místa, kterých se naše civilizace příliš nedotkla. Poznáme mentalitu místních obyvatel, jejich zvyky a tradice, načerpáme atmosféru přímo u místních doma, necháme se pohostit jejich vlastními gurmánskými specialitami.

Cestujeme za dobrodružným poznáním a intenzivními zážitky s důrazem dostat se dané zemi pod kůži.

Pod taktovkou zkušených průvodců nabízíme obrovské množství zrealizovaných poznávacích expedic a prvoexpedic. Intenzivní zážitky. Extrémní destinace nebo jen lehčí dobrodružství, záleží jen na vás.

Objevte s námi váš vysněný svět. Planeta Země je nádherné místo, které ukrývá mnoho zákoutí a my od roku 1993 vymetáme všechny její kouty. Expedice CK SEN, to jsou intenzivnější zážitky a více aktivní dovolené na cestách.

Zde najdete Katalog poznávacích zájezdů CK SEN.

Čti více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací