Chcete poznávací zájezd se 100 % garancí realizace? Klikněte sem.

  • od náročných expedic pro dobrodružné povahy a vášnivé cestovatele až po lehčí dobrodružné cesty 

  • akční zájezdy plné zážitků

  • jsme tu pro vás od roku 1993, využijte naše zkušenosti z obrovského množství prvoexpedic

  • s domorodci ve vlacích nebo autobusech, ale také pronajatá doprava jen pro nás

  • gurmánské zážitky u místních, na trzích, ale také perfektní restaurace

  • staňte se lovci zážitků spolu s námi, dostaňte se světu pod kůži

 

Exkluzivní expediční cesty pro dobrodruhy a aktivní cestovatele na místa, kterých se naše civilizace příliš nedotkla. Poznáme mentalitu místních obyvatel, jejich zvyky a tradice, načerpáme atmosféru přímo u místních doma, necháme se pohostit jejich vlastními gurmánskými specialitami.

Cestujeme za dobrodružným poznáním a intenzivními zážitky s důrazem dostat se dané zemi pod kůži.

Pod taktovkou zkušených průvodců nabízíme obrovské množství zrealizovaných poznávacích expedic a prvoexpedic. Intenzivní zážitky. Extrémní destinace nebo jen lehčí dobrodružství, záleží jen na vás.

Objevte s námi váš vysněný svět. Planeta Země je nádherné místo, které ukrývá mnoho zákoutí a my od roku 1993 vymetáme všechny její kouty. Expedice CK SEN, to jsou intenzivnější zážitky a více aktivní dovolené na cestách.

Žluté tváře lidí z kmene Huliů na PapueBolivijské AltiplanoZvyky a tradice místních v jižní ČíněUnikátní příroda jižní ČínyDomorodé kmeny na Papua Nová GuineaCesta po indonéských ostrovechZasněžené vrcholky HimalájíV obklopení jezer a velehorDomorodé kmeny severního ThajskaSjezd cesty smrti v BolíviiDomorodé kmeny na Papua Nová GuineaVesnička Waerebo uprostřed indonéské džungle
Na vrch stránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací

Pohlídáme vám slevu vašeho zájezdu nebo vysněné země
ODESLAT
Povinné pole
Pohlídáme vám slevu