10 TOP zájezdů za přírodou

výběr klientů CK SEN se slevou až 33%

  • 10 top zájezdů za poznáním přírody v roce 2024 v doprovodu profesionálního SEN průvodce na každém zájezdu

  • Množství garantovaných termínů, výborný poměr mezi cenou a kvalitou služeb

     

  • Čekají vás nezapomenutelné zážitky, poznávání přírody i kultury

  • Využijte naše zkušenosti od roku 1993

  • Komfortní dovolená i expedice

  • Slevy first minute až 33%

Čti více

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.cz


<
>

10 TOP PŘÍRODA, výběr klientů CK SEN 

1. Komfortní cesta Středozemí, Nový Zéland a dokonalé poznání jižního i severního ostrova. Vydejte se po stopách Pána prstenů, seznamte se s domorodou kulturou Maorů a vyzkoušejte adrenalinové sporty na vlastní kůži. Většina vznikla v Queenstownu na jižním ostrově. Nebudou chybět ani národní parky a sopečné oblasti. 

2. Patagonie a Ohňová země na konci světa vám zaručeně zajistí top zážitky na celý život. Uvidíte tu nejkrásnější přírodu naší planety. Aktivní dovolená s výstupem k legendárním věžím Torres del Paine a na ledovec Perito Moreno. Nedotčená příroda na dosah.

3. Vydejte se s námi na západní část Kanady, chráněnou neprostupnými horami a obydlenou divokou zvěří. Smaragdová jezera, vodopády, ledovce a husté lesy s medvědy. Vůně divočiny v nejkrásnější přírodě s fantastickými výhledy. 

4. Aljaška a Yukon, nejodlehlejší kout naší planety. Tento náš poznávací zájezd vás zavede do pravé divočiny, ideální volba pro milovníky přírody. Fascinující fauna a flora, setkání s medvědy, losy a dalšími zvířaty této nádherné země. 

5. Komfortní dovolená Island, Norsko, fascinující konec Evropy. To nejlepší ze dvou výjimečných zemí. Moderní Oslo i dřevěné domky Bergenu. Duhové hory Landmannalaugar, nejkrásnější fjordy, sopky, vodopády a širý Atlantik.

6. Poznávací zájezd po afrických zemích s nekonečnými sceneriemi, barevnou přírodou, kde se setkává oceán, poušť, hory a zeleň v jednom. Namibe, Botswana, Zimbabwe, Zambie. Čeká vás okruh pouští Kalahari, písečné duny Namibie, rozlehlé pláně parku Etosha, safari na březích řeky Chobe, živé Zambezi a slavné Viktoriiny vodopády v Zimbabwe. 

7. Poznejte západ USA a jeho proslulé národní parky, ale i velkoměsta jako San Francisco, Los Angeles a Las Vegas. Tento poznávací zájezd vás zavede do rozmanitých koutů států Utahu, Nevada, Kalifornie i Arizony. Odpočiňte si aktivně v jedinečných přírodních scenériích. 

8. Poznávací zájezd Čína, Tibet, Nepál, Indie plný poznání a kontrastů vede přes celou Čínu a himálajská sedla do Tibetu na střechu světa, přes hinduistický Nepál a asijské safari až do neuvěřitelné Indie. Množství UNESCO památek na jedné cestě. 

9. Zadní Indie - dobrodružství na severu Thajska, trek k horským kmenům Zlatého trojúhelníku a příjemný odpočinek na bělostných plážích na jihu u tyrkysového moře. Pulzující město a kulturní centrum severu – Chiang Mai. Tři asijská velkoměsta i nedotčená příroda. 

10. Aljaška a Havaj je ideální kombinací aktivního poznávaní a kvalitního odpočinku v dokonalém ráji. Plavba za velrybami, národní park Denali, ledovce, treky v přírodě versus havajská pohoda na Waikiki beach. 

Zde najdete Katalog poznávacích zájezdů CK SEN.

 
Čti více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací