Sopečný ostrůvek známý Red Bull Cliff Diving World Series

Azorské ostrovy - poznávací zájezdy a dovolená

Rozšířený vyhledávač zájezdů

  • komfortní poznávací zájezdy na Azorské ostrovy plné zážitků

  • São Miguel, Montanha do Pico, Ponta Delgada

  • pozorování velryb, koupele ve Furnas, čajové plantáže

  • gurmánské zážitky – bacalhua, cozido, bio hovězí a ananasová pálenka

  • jsme tu pro Vás od roku 1993, využijte naše zkušenosti s aktivní dovolenou s našimi špičkovými českými průvodci

  • nejlepší poměr mezi kvalitními službami a cenou

  • přečtěte si Blog o Azorských ostrovech a inspirujte se

Čti více

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.cz

Kontinent:
Cena zájezdu
Termín zájezdu:
Poznávací zájezdy se slevouReference klientůZážitky ze zájezdůTOP místa zájezdůFotogalerie
<
>
Sopečný ostrůvek známý Red Bull Cliff Diving World SeriesExtrémní vitikultura na ostrově Pico je od roku 2004 na seznamu UNESCOStojíme na hraně kráteru s průměrem 500 m a hloubkou 30 m na úžasné sopce, která je v Atlantiku důležitým bodemNa jedné straně je Evropa a na druhé už AmerikaSrázy, Výhledy a neuvěřitelné barvy při okruhu na ostrově PicoTřetí nejvyšší vrch vrch Pico do Arierio (1818 m) poznáte podle obrovského bílého radaru na vrcholuSete Cidades – Azorská Atlantída, reprezentující království 7 mystických místNational Geographic pasoval Azorské ostrovy na nejkrásnější místo světaNa vrchol je to jen půl kilometruNejvětší vavřínový prales světaNejznámější vyhlídka Boca do Inferno bez turistůKaldera sopky má výšku 500 m a šířku 5 kmJenom zde uvidíte zelené čajové stromky směřovat až k modrému oceánuNejznámější vodopád Azorských ostrovůTerra Nostra s teplotou vody až 40 stupňůKoupání v termálních zahradách Terra NostraOceán je u ostrova hluboký až 6080 m a je to ráj pro velryby i delfínyPico je nejlepším místem na pozorování velrybPrávě zde žije nejvíce velryb a delfínů v EvropěNejkrásnější kostelík na Azorech s výhledem do nekonečnaVyrážíme do nejvyšších hor ostrovaBudeme obdivovat 500 let staré kamenné domkyProhlídka hlavního města Madeiry - FunchalFunchal je hlavním městem Madeiry více než 500 letFascinující položení města, dnes je tu naštěstí lanovkaFarský kostel svatého Sebastiana je nejkrásnější stavbou centra městaPorta de Cidade je vstupem do městaUlici Rau dos Mercadores po setmění uzavřou pro auta a vznikne tak ulička s příjemným posezenímVětrné mlýny jsou důkazem toho, že mezi prvními obyvateli byli i HolanďanéČerná sufrařská pláž Santa BarbaraTěšte se na fantastické gastronomické zážitky, čerstvé sépieMořští slimáci na česnekuPokud máte rádi chobotnice, tak na Azorských ostrovech si je užijete do sytaPortugalský koláček Pastéis de NataZnámé víno Madeira si nakoupíme i jako suvenýrNáš kvalitní hotel ve městě Ponta DelgadaJižní svahy ostrova Madeira garantují teplo po celý rokOdpočinek u hotelového bazénu

Vydejte se s CK SEN na Azorské ostrovy, na Nejkrásnější místo na Zemi dle National Geographic. Azory nejsou známé svými plážemi ani teplým mořem, ale svou překrásnou přírodou. Poznejte ostrov São Miguel s jeho hlavním městem Ponta Delgada, vychutnejte si i přírodní krásy ostrova od jezer Lagoa das Sete Cidades přes pramen Ferraria až po přírodní lázně ve Furnas. Zdolejte s námi nejvyšší vrchol Azor Montanha do Pico (2351 m). Věděli jste, že na Azorech se pěstuje čaj? Ochutnáte ho! Nechte se zlákat voláním těchto podmanivých končin!

Pojeďte s námi Na střechu Makaronéských ostrovů a poznejte krásy Madeiry a Azorských ostrovů. Obě ostrovní země nejsou známé svými plážemi ani teplým mořem, ale svou překrásnou přírodou. A tento zájezd míří právě sem, do přírody. A když už – tak už. V plánu máme zdolat i nejvyšší hory Madeiry i Azor. Nemusíte se bát, vždy existuje i varianta pro neturisty, kteří můžou den strávit pozorováním velryb či odpočinkem při skleničce vína či kávy.

Portugalsko, Madeira  - zamilujte se do objevných cest a poznejte s námi zemi, která kdysi odstartovala éru objevování světa. V druhé části této cesty se vydáze do Atlantského oceánu na zelený ostrov Medeira, ostrov věčného jara, který se ztrácí v rozlehlém Atlantiku.

Na 12denní zájezdu Portugalsko, Madeira a Azorské ostrovy poznáte kouzelný Lisabon od jeho památek přes skvělé jídlo a víno. Vydáte se do jeho okolí, abyste se podívali na romantický palác v Sintře, nejzápadnější bod pevninské Evropy a projdete se i útrobami kláštera Batalha či poutnickou Fatimou. V druhé částí Vašeho poznávání bude perla Atlantiku, jak se Madeiře přezdívá. Užijete si tu Atlantický oceán, toulky starým městem Funchal, ale nahlédnete i do jiných vesniček či městeček, abyste našli duši Madeiry. Jako bonbónek zájezdu Vás poslední dny čekají lákavé Azorské ostrovy, koupající se v Atlantském oceánu. Poznáme ostrov São Miguel s jeho hlavním městem Ponta Delgada, ale vychutnáte si i přírodní krásy ostrova od jezer Lagoa das Sete Cidades přes pramen Ferraria až po přírodní lázně ve Furnas.

10denní zájezd Portugalsko a Kapverdské ostrovy - poznejte Portugalsko, které patří k mimořádně oblíbenému regionu západní Evropy – Lisabon, palác v Sintře, útroby kláštera Batalha či poutnickou Fatimu a spojte si toto poznávání s odpočinkem na exotických, ale zatím stále málo poznaných Kapverdských ostrovech.

Přečtěte si Blog o Azorských ostrovech a inspirujte se

 

Čti více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací
ZÁJEZDY 2021 - 2022 SE SLEVOU AŽ 15 %
Lovte zážitky s CK SEN bez rizika.
Záloha pouze 5 000 Kč/osoba.  Více ZDE ➔