• komfortní poznávací zájezdy do Kolumbie plné zážitků s garancí realizace zájezdů i v roce 2019

  • jsme tu pro vás od roku 1993, využijte naše zkušenosti

  • špičkoví čeští průvodci a množství UNESCO památek

  • koloniální Cartagena i vůně Karibiku

  • Eldorádo, zlatý poklad a neuvěřitelné bohatství

  • Gurmánské zážitky - ochutnejte jednu z nejlepších káv světa a čaj z koky

  • Možnost spojení s plavbou kolem Galapág a návštěvou Ekvádoru

  • Odpočinek na plážích Karibiku a Tichého oceánu

  • Výborná kombinace - Kolumbie + Panamský průplav a panamské all inclusive na závěr

Reference klientůZážitky ze zájezdůTOP místa zájezdůGarantované termíny

Kolumbie patří právem mezi nejkrásnější země na světě. Scenérie pro každou chuť. Zelená džungle, vysoké Andy s lahodnou kávou, kultura, fascinující památky a pohodové karibské pobřeží.

Vybírat můžete z několika poznávacích zájezdů. 10-denní zájezd Kolumbie 5 K jsme letos značně rozšířili, zredukovali přesuny na minimum, a díky tomu máme více času na zážitky. Čeká vás to nejlepší z Kolumbie, místa, kde žil Pablo Escobar, vypravíte se k Eldoradu i do údolí And. Na závěr si odpočinete na plážích Karibiku.

Kolumbie a Panama all inclusive je poznávací cesta, která kombinuje nejkrásnější místa Kolumbie s odpočinkem na plážích Panamy. Dostupná cena, all inclusive a zážitky nabitý program. Bogota patří mezi města zlata a ukáže vám to ve svém fantastickém muzeu. V Andách ochutnáte pravou kolumbijskou kávu, ve slané jeskyni si budete mnout oči, zda dobře vidíte a středověká Cartagena je prostě pastvou pro oči. Mimo jiné najdeme i Eldorádo! Cestu zakončíme výborným relaxem all inclusive na plážích Panamy.

Další volbou je 15-denní zájezd ve spojení Kolumbie - Ekvádor, Galapágy, které nabízí to nejlepší z Kolumbie, plavbu kolem Galapág, ale i pláže Karibiku a Tichého oceánu.  Poznejte místo, kde roste nejlepší káva na světě, jezero, kde se náčelník sypal zlatým prachem, katedrálu ze soli hluboko pod zemí a klikaté uličky horké Cartageny. Svěžího a lepkavého vzduchu Pacifiku se nadýcháme při plavbě kolem Galapág a pozorování leguánů a želv.

Vydejte se na poznávací zájezdy do Kolumbie s profesionálními průvodci CK SEN a staňte se lovci zážitků.

Nedokážete se rozhodnout, jaká dovolená je pro vás nejlepší? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

Chcete nejlepší cenu zájezdu?

Poradíme vám, pošlete nám jen svůj kontakt.Povinné pole
ODESLAT
Poznávací zájezdy do Kolumbie s CK SENPoznejte koloniální CartagenuOchutnejte jednu z nejlepších káv na světě Kolumbie patří právem mezi nejkrásnější země na světěTermperamentní KolumbijciTo nejlepší z Kolumbie s českým průvodcemKolumbijská města dýchají tajemnou atmosférouzelená džungle, ale i vysoké AndyScenérie pro každou chuFascinující památky KolumbieObjevte Kolumbii s průvodcem CK SENPouliční umění dýchá atmosférou
Na vrch stránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací

Pohlídáme vám slevu vašeho zájezdu nebo vysněné země
ODESLAT
Povinné pole
Pohlídáme vám slevu