• komfortní poznávací zájezdy do Kolumbie plné zážitků s garancí realizace zájezdů i v roce 2019

  • jsme tu pro vás od roku 1993, využijte naše zkušenosti

  • špičkoví čeští průvodci a množství UNESCO památek

  • koloniální Cartagena i vůně Karibiku

  • Eldorádo, zlatý poklad a neuvěřitelné bohatství

  • Gurmánské zážitky - ochutnejte jednu z nejlepších káv světa a čaj z koky

  • Možnost spojení s plavbou kolem Galapág a návštěvou Ekvádoru

  • Odpočinek na plážích Karibiku a Tichého oceánu

  • Výborná kombinace - Kolumbie + Panamský průplav a panamské all inclusive na závěr

Reference klientůZážitky ze zájezdůTOP místa zájezdůGarantované termíny

Kolumbie patří právem mezi nejkrásnější země na světě. Scenérie pro každou chuť. Zelená džungle, vysoké Andy s lahodnou kávou, kultura, fascinující památky a pohodové karibské pobřeží.

Vybírat můžete z několika poznávacích zájezdů. 10-denní zájezd Kolumbie 5 K jsme letos značně rozšířili, zredukovali přesuny na minimum, a díky tomu máme více času na zážitky. Čeká vás to nejlepší z Kolumbie, místa, kde žil Pablo Escobar, vypravíte se k Eldoradu i do údolí And. Na závěr si odpočinete na plážích Karibiku.

Kolumbie a Panama all inclusive je poznávací cesta, která kombinuje nejkrásnější místa Kolumbie s odpočinkem na plážích Panamy. Dostupná cena, all inclusive a zážitky nabitý program. Bogota patří mezi města zlata a ukáže vám to ve svém fantastickém muzeu. V Andách ochutnáte pravou kolumbijskou kávu, ve slané jeskyni si budete mnout oči, zda dobře vidíte a středověká Cartagena je prostě pastvou pro oči. Mimo jiné najdeme i Eldorádo! Cestu zakončíme výborným relaxem all inclusive na plážích Panamy.

Další volbou je 15-denní zájezd ve spojení Kolumbie - Ekvádor, Galapágy, které nabízí to nejlepší z Kolumbie, plavbu kolem Galapág, ale i pláže Karibiku a Tichého oceánu.  Poznejte místo, kde roste nejlepší káva na světě, jezero, kde se náčelník sypal zlatým prachem, katedrálu ze soli hluboko pod zemí a klikaté uličky horké Cartageny. Svěžího a lepkavého vzduchu Pacifiku se nadýcháme při plavbě kolem Galapág a pozorování leguánů a želv.

Vydejte se na poznávací zájezdy do Kolumbie s profesionálními průvodci CK SEN a staňte se lovci zážitků.

Nedokážete se rozhodnout, jaká dovolená je pro vás nejlepší? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

Poznávací zájezdy do Kolumbie s CK SENPoznejte koloniální CartagenuOchutnejte jednu z nejlepších káv na světě Kolumbie patří právem mezi nejkrásnější země na světěTermperamentní KolumbijciTo nejlepší z Kolumbie s českým průvodcemKolumbijská města dýchají tajemnou atmosférouzelená džungle, ale i vysoké AndyScenérie pro každou chuFascinující památky KolumbieObjevte Kolumbii s průvodcem CK SENPouliční umění dýchá atmosférou
Na vrch stránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací

Pohlídáme vám slevu vašeho zájezdu nebo vysněné země
ODESLAT
Povinné pole
Pohlídáme vám slevu