Aktivní dovolená

s chyrou zálohou jen 10 tis Kč

Vyhledávač zájezdů

  • katalog poznávacích zájezdů a aktivní dovolené do 125 zemí světa s chytrou zálohou 10 tis Kč

  • ASIE,      AMERIKA,      AFRIKA,      EVROPA,      AUSTRALIE

  • kombinované zájezdy pro komfortní cestovatele i expedice pro dobrodruhy

  • Aktivní dovolená VŽDY v doprovodu profesionálního průvodce

  • obrovské množství garantovaných termínů na 6 kontinentech

  • množství UNESCO památek, gurmánské zážitky, kultura a národy světa

  • staráme se o vás od roku 1993, využijte nejlepší poměr medzi cenou a kvalitou našich služeb

Poznávací zájezdy a aktivní dovolená do celého světa na všechny kontinenty se špičkovými českými průvodci i v roce 2018. Bezpečná exotická místa naší planety s profesionály z CK SEN od roku 1993.

Nyní s chytrou zálohou jen 10 tis Kč.

ASIE, AMERIKA, AFRIKA, EVROPA, AUSTRALIE, ANTARKTIDA

Naší obrovskou výhodou je, že množství našich cest nabízíme se 100 % garancí realizace. Znamená to, že nezrušíme vámi vybraný zájezd kvůli nedostatečnému počtu přihlášených klientů. 

Přečtěte si Reference a zkušenosti klientů, kteří exotickou dovolenou s námi již absolvoval Nebo se motivujte články na Blogu z celého světa nebo Zážitky z našich zájezdů.

Nebo si vyberete z naší nabídky first minute či last minute?

Z našich TOP destinací vybíráme Thajsko, poznávací zájezdy za gurmánskými zážitky i po stopách buddhistických památek. S profesionálním českým průvodcem si užijte aktivní dovolenou plnou zážitků a zároveň si odpočinete na krásných plážích Andamanského moře.

Kuba vám nabídne kvalitní poznávání socialistické země, ochutnáte nejlepší rum i doutníky, navštívíte i východní část ostrova a odpočinete si na plážích Varadera či luxusním ostrově Santa Maria s all inclusive službami.

Poklady jihovýchodní Asie můžete objevit v zapomenuté Indočíně. Vietnam a Kambodža nabízejí unikátní atmosféru císařských měst s francouzským vlivem. Jedinečný Angkor Wat vám doslova vyrazí dech svojí krásou.

Napříč Amerikou, přes národní parky západu až na východní pobřeží. Z naší široké nabídky v USA si jistě vyberete. Pronajatá doprava, kvalitní ubytování a služby českého průvodce jsou samozřejmostí.

Využijte naše zkušenosti, jsme tu pro vás od roku 1993. Zadejte vaši vysněnou zemi do vyhledávače zájezdů a přeneste se do katalogu plného zážitků.

Kam tedy spolu pojedeme spolu v roce 2018?

 

Chcete nejlepší cenu zájezdu?

Poradíme vám, pošlete nám jen svůj kontakt.



Povinné pole
ODESLAT
Australský outbackSEN zdraví hinduistického Nepálu Návštěva kmene dlouhokrkých žen v BarměTypické thajské lodě na ostrově Phi Phi Africká divočinaNespoutaná krása KanadyProhlídka Halong bay z pronajaté lodi jen pro vásČínský chrám Nebes v PekinguVe společnosti japonských gejšZa krásnou přírodou se vydejte do KanadyNa ostrově lemurů - MadagaskarNa Machu Picchu se dozvíte více o historii Inků
Na vrch stránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací

Chcete zaplatit chytrou zálohu pouze 10 000 Kč?

Více zde