📢 Spustit zvuk

Poznávací zájezdy

se slevou 13%

Vyhledávač zájezdů se slevou 13%

Celkový počet míst v akci: 350, prodaných: 108

Poznávací zájezdy do celého světa na všechny kontinenty se špičkovými českými průvodci od roku 1993, nyní se slevou first minute 13%.

- ASIE, AMERIKA, AFRIKA, EVROPA, AUSTRALIE, ANTARKTIDA

- 10 TOP nejlevnějších poznávacích zájezdů

- Proč si vybrat CK SEN právě teď? Vstupte prosím.

Množství našich cest nabízíme se 100 % garancí realizace. Znamená to, že nezrušíme vámi vybraný zájezd kvůli nedostatečnému počtu přihlášených klientů.

Přečtěte si Reference a zkušenosti klientů, kteří exotickou dovolenou s námi již absolvoval Nebo se motivujte články na Blogu z celého světa nebo Zážitky z našich zájezdů.

Z našich TOP destinací vybíráme Thajsko, poznávací zájezdy za gurmánskými zážitky i po stopách buddhistických památek. S profesionálním českým průvodcem si užijte aktivní dovolenou plnou zážitků a zároveň si odpočinete na krásných plážích Andamanského moře.

Kuba vám nabídne kvalitní poznávání socialistické země, ochutnáte nejlepší rum i doutníky, navštívíte i východní část ostrova a odpočinete si na plážích Varadera či luxusním ostrově Santa Maria s all inclusive službami.

Poklady jihovýchodní Asie můžete objevit v zapomenuté Indočíně. Vietnam a Kambodža nabízejí unikátní atmosféru císařských měst s francouzským vlivem. Jedinečný Angkor Wat vám doslova vyrazí dech svojí krásou.

Napříč Amerikou, přes národní parky západu až na východní pobřeží. Z naší široké nabídky v USA si jistě vyberete. Pronajatá doprava, kvalitní ubytování a služby českého průvodce jsou samozřejmostí.

Využijte naše zkušenosti, jsme tu pro vás od roku 1993. Zadejte vaši vysněnou zemi do vyhledávače zájezdů a přeneste se do katalogu plného zážitků.

Kam tedy spolu pojedeme spolu v roce 2019?

 

Chcete nejlepší cenu zájezdu?

Poradíme vám, pošlete nám jen svůj kontakt.Povinné pole
ODESLAT
Australský outbackSEN zdraví hinduistického Nepálu Návštěva kmene dlouhokrkých žen v BarměTypické thajské lodě na ostrově Phi Phi Africká divočinaNespoutaná krása KanadyProhlídka Halong bay z pronajaté lodi jen pro vásČínský chrám Nebes v PekinguVe společnosti japonských gejšZa krásnou přírodou se vydejte do KanadyNa ostrově lemurů - MadagaskarNa Machu Picchu se dozvíte více o historii Inků
Na vrch stránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací

Promítání zážitků ze světa

20.9.2018 od 18:30 Kino Atlas

Více zde