📢 Spustit zvuk

Poznávací zájezdy

plné zážitků

Vyhledávač zájezdů se slevou až 9%

  • katalog poznávacích zájezdů a komfortní dovolené v exotice se slevou až 9% s chytrou zálohou 10 tis Kč

  • garantujeme 100% realizaci zájezdů

  • ASIE,      AMERIKA,      AFRIKA,      EVROPA,      AUSTRALIE v doprovodu profesionálního SEN průvodce

  • kombinované poznávací zájezdy pro komfortní cestovatele i doubytování pro jednoho cestovatele

  • expedice pro dobrodruhy

  • stovky referencí od našich klientů, kteří s námi ulovili zážitky

  • množství UNESCO památek, gurmánské zážitky, kultura a národy světa

  • staráme se o vás od roku 1993, využijte nejlepší poměr medzi cenou a kvalitou našich služeb

  • létáme renomovanými kvalitními leteckými společnostmi, nepoužíváme nízkonákladové a charterové lety

Poznávací zájezdy na kontinentu Asie

Komfortní poznávací zájezdy do celého světa na všechny kontinenty se špičkovými SEN průvodci od roku 1993, nyní se slevou až 9% a Chytrou zálohou jen 10 tis Kč.

Proč si vybrat CK SEN právě teď?

Množství našich cest nabízíme se 100 % garancí realizace. Znamená to, že nezrušíme vámi vybraný zájezd kvůli nedostatečnému počtu přihlášených klientů.

Létáme renomovanými kvalitními leteckými společnostmi, nepoužíváme nízkonákladové a charterové lety a jsme pojištěni proti insolventnosti i v roce 2019.

Přečtěte si Reference a zkušenosti klientů, kteří exotickou dovolenou s námi již absolvoval Nebo se motivujte články na Blogu o cestování  z celého světa nebo Zážitky z našich zájezdů.

10 TOP nejlevnějších poznávacích zájezdů

- Novinky v roku 2019

Z našich TOP destinací vybíráme Thajsko, poznávací zájezdy za gurmánskými zážitky i po stopách buddhistických památek. S profesionálním českým průvodcem si užijte aktivní dovolenou plnou zážitků a zároveň si odpočinete na krásných plážích Andamanského moře.

Kuba vám nabídne kvalitní poznávání socialistické země, ochutnáte nejlepší rum i doutníky, navštívíte i východní část ostrova a odpočinete si na plážích Varadera či luxusním ostrově Santa Maria s all inclusive službami.

Poklady jihovýchodní Asie můžete objevit v zapomenuté Indočíně. Vietnam a Kambodža nabízejí unikátní atmosféru císařských měst s francouzským vlivem. Jedinečný Angkor Wat vám doslova vyrazí dech svojí krásou.

Napříč Amerikou, přes národní parky západu až na východní pobřeží. Z naší široké nabídky v USA si jistě vyberete. Pronajatá doprava, kvalitní ubytování a služby českého průvodce jsou samozřejmostí.

Využijte naše zkušenosti, jsme tu pro vás od roku 1993. Zadejte vaši vysněnou zemi do vyhledávače zájezdů a přeneste se do katalogu plného zážitků.

Kam tedy spolu pojedeme v roce 2019?

 

Australský outbackSEN zdraví hinduistického Nepálu Návštěva kmene dlouhokrkých žen v BarměTypické thajské lodě na ostrově Phi Phi Africká divočina s CK SENNespoutaná krása KanadyProhlídka Halong bay z pronajaté lodi jen pro váspoznejte tradiční JaposnkoČínský chrám Nebes v PekinguVe společnosti japonských gejšsběr cejlonského čaje na Srí LanceNa ostrově lemurů - Madagaskar
Na vrch stránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací

Pohlídáme vám slevu vašeho zájezdu nebo vysněné země
ODESLAT
Povinné pole
Pohlídáme vám slevu