Poznávací zájezdy

Vyhledávač zájezdů

  • poznávací zájezdy do 125 zemí celého světa se špičkovými českými průvodci

  • expedice pro dobrodruhy i v roce 2018

  • kombinované zájezdy pro komfortní cestovatele

  • poznávačky letecky pravidelnými linkami, renomovanými leteckými společnostmi

  • množství UNESCO památek, gurmánské zážitky, kultura a národy světa

  • staráme se o vás od roku 1993, využijte nejlepší poměr medzi cenou a kvalitou našich služeb

  • garance realizace termínů zájezdů a zajímavé slevy

Poznávací zájezdy na kontinentu Asie

Poznávací zájezdy na kontinentu Afrika

Poznávací zájezdy na kontinentu Austrálie a Oceánie

Inspirujte se nabídkou ck sen na poznávací zájezdy i v roce 2018.

Pořádáme jedinečné cesty za poznáním a kulturou o úroveň výš pro všechny cestovatele na nádherná místa naší planety. 

ASIE,   AFRIKA,   AMERIKA,   AUSTRÁLIE A OCEÁNIE,   EVROPA

Všechny zájezdy cestovní kanceláře SEN do více než 125 zemí světa jsou vedené profesionálními českými průvodci, kteří jsou našim klientům k dispozici 24 hodin denně.

Z našich TOP destinací vybíráme Thajsko, poznávací zájezdy za gurmánskými zážitky i po stopách buddhistických památek. S profesionálním českým průvodcem si užijte aktivní dovolenou plnou zážitků a zároveň si odpočinete na krásných plážích Andamanského moře.

Kuba vám nabídne kvalitní poznávání socialistické země, ochutnáte nejlepší rum i doutníky, navštívíte i východní část ostrova a odpočinete si na plážích Varadera či luxusním ostrově Santa Maria s all inclusive službami.

Poklady jihovýchodní Asie můžete objevit v zapomenuté Indočíně. Vietnam a Kambodža nabízejí unikátní atmosféru císařských měst s francouzským vlivem. Jedinečný Angkor Wat vám doslova vyrazí dech svojí krásou.

Napříč Amerikou, přes národní parky západu až na východní pobřeží. Z naší široké nabídky v USA si jistě vyberete. Pronajatá doprava, kvalitní ubytování a služby českého průvodce jsou samozřejmostí.

Využijte naše zkušenosti, jsme tu pro vás od roku 1993. Zadejte vaši vysněnou zemi do vyhledávače zájezdů a přeneste se do katalogu plného zážitků.

Naší obrovskou výhodou je, že veliké množství našich cest nabízíme se 100 % garancí realizace. Znamená to, že nezrušíme vámi vybraný zájezd kvůli nedostatečnému počtu přihlášených klientů. 

Přečtěte si Reference a zkušenosti klientů, kteří exotickou dovolenou s námi již absolvoval Nebo se motivujte články na Blogu z celého světa nebo Zážitky z našich zájezdů.

Nebo si vyberete z naší nabídky first minute či last minute?

Kam tedy spolu pojedeme spolu v roce 2018?

 

Chcete nejlepší cenu zájezdu?

Poradíme vám, pošlete nám jen svůj kontakt.Povinné pole
ODESLAT
Australský outbackSEN zdraví hinduistického Nepálu Návštěva kmene dlouhokrkých žen v BarměTypické thajské lodě na ostrově Phi Phi Africká divočinaNespoutaná krása KanadyProhlídka Halong bay z pronajaté lodi jen pro vásČínský chrám Nebes v PekinguVe společnosti japonských gejšZa krásnou přírodou se vydejte do KanadyNa ostrově lemurů - MadagaskarNa Machu Picchu se dozvíte více o historii Inků
Na vrch stránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací