CK SEN - Cestovní kancelář

Proč cestovat s CK SEN

Akční cestování za poznáním je obohacující. Poznáte nové země, v doprovodu českého SEN průvodce prozkoumáte cizí kultury, ochutnáte místní kuchyni a aktivně si odpočinete v dané destinaci. Ať už se jedná o expedice, rodinnou dovolenou či zájezd na míru letecky, vždy si z exotické dovolené s cestovní kanceláří SEN přivezete mnoho zážitků. Poznávací zájezdy a turistické výlety do zahraničí realizujeme již od roku 1993, využijte našich zkušeností. Naše exotické pobyty jsou vhodné pro každého cestovatele.

Čti více

1. Garantované termíny poznávacích zájezdů + 10 tisíc Kč jako odstupné v případě selhání CK SEN

Cestovní kanceláře bývají nuceny rušit poznávací zájezdy, jelikož nenaplní minimální počet klientů. V CK SEN máte jistotu i v tomto ohledu. Garantujeme intenzivnější zážitky, více poznání, serióznost, ale především realizaci stovek zájezdů. Seznam garantovaných termínů zájezdů se průběžně doplňuje. V případě, že se námi garantovaný zájezd nebude realizovat, vrátíme vám kromě celé zálohy i 10 tisíc Kč jako odstupné. (Neplatí v případě živelné katastrofy nebo Vis maior/vyšší moci). Zde najdete kompletní seznam garantovaných zájezdů.

Zobrazit garantované termíny zájezdů

2. Špičkoví průvodci

Průvodce, kteří průvodcují exkluzivně jen pro nás, školíme a pravidelně testujeme v Cestovatelské akademii. Cílem akademie je rozvíjet odbornost průvodců, jejich znalosti o zemích, vést je k vůdcovství, naučit je na zájezdech řešit krizové situace a na úrovni komunikovat s klienty. Průvodci jsou školeni týmem odborníků, kteří v daných zemích provázejí stovky klientů. Každý rok vydáváme v Cestovatelské akademii cestovatelská skripta, která jsou zároveň naší Biblí průvodcování. Jsou návodem, jak udělat klienta nadšeného.

Zobrazit průvodce

3. Reference

Kladné reference jsou asi to nejlepší, co může firma dostat od svých klientů jako poděkování za poskytnuté služby. My takové reference od klientů dostáváme. Můžete si je přečíst na naší stránce www.cksen.cz/poznavaci-zajezdy/reference/, kde jsou pravidelně aktualizovány. Nechte se i vy inspirovat pocity klientů, kteří absolvovali naše zájezdy.

Zobrazit reference

4. Doubytování pro sólo cestující

Cestujete sami a nechce se vám platit příplatek za jednolůžkový pokoj? Využijte naší služby doubytování klientů. Pokusíme se vám najít spolubydlícího a ušetřené peníze si pak můžete užít na vaší dovolené. Aktuální seznam doubytování najdete vždy na www.cksen.cz/doubytovani.

Zobrazit nabídky doubytování

5. Exotika o úroveň výš

My v CK SEN již od roku 1993 klademe důraz na zážitky. Díky silným vjemům se naši klienti dostanou zemi pod kůži a ještě lépe porozumějí souvislostem. Naše nadšení pro cestování, vyšší kvalita služeb a průvodců nás oddělily od konkurence a čím dál tím více Čechů si pro své poznávací cesty vybírá CK SEN Díky tomu můžeme nabídnout nejlepší poměr mezi cenou a vyšší úrovní služeb a obrovské množství garantovaných termínů. Vydejte se s námi na exotické poznávací zájezdy do celého světa a žijte tak intenzivněji.

Zobrazit exotické poznávací zájezdy

6. Kuchyně cestovatelských zážitků

Jsme tvůrci našich produktů. Země, do kterých vás zveme na našich zájezdech, jsme s nadšením procestovali křížem krážem a vybrali jsme pro vás to nejlepší. Naše trasy plánujeme tak, abyste poznali maximum a zároveň si dokázali odpočinout. Připravit kvalitní zájezd trvá roky. Je nutné dotáhnout detaily, neustále hledat vylepšení a nové možnosti po celém světě. My na tom pro vás nonstop pracujeme již od roku 1993. Naše zájezdy jsou originální produkty Made in SEN.

Zobrazit nabídku zájezdů

7. Individuální přístup

Vaše individuální přání řešíme operativně. Děláme pro vás více a snažíme se připravit zájezdy přesně podle vašich požadavků. Záleží nám na vaší spokojenosti a individuální přístup je naše konkurenční výhoda.

Individuální poznávací zájezdy

8. SEN plní vaše sny

S CK SEN je možné všechno! SEN nezná hranic! Pokud je vaším snem expediční cestování a poznávání, tak jste na správné adrese. Pokud jste rodina, máme pro vás Rodinná dobrodružství. Aktivní seniory si také přijdou na své. Pro pohodové cestovatele jsme připravili kombinované poznávací zájezdy s pobytem u moře.

Zobrazit poznávací zájezdy

9. S CK SEN se do navštívené země zamilujete

SEN je zárukou kvality, profesionality, jedinečnosti. Země, do kterých s námi odcestujete, nebudou jen cílovou destinací, stanou se vaší srdeční záležitostí a vášní. S námi si ze zájezdů odnesete zážitky na celý život, ke kterým se budete vždy rádi vracet. CK SEN je výjimečná díky našim průvodcům, kteří vám ze sebe na zájezdu vydají vše. Díky nim se nebudete na zájezdu cítit jen jako turisté, ale po pár dnech získáte pocit, že do dané země patříte a zamilujete si ji. S CK SEN je život krásnější.

Zobrazit reference

10. Životní styl

SEN není jen klasická cestovní kancelář. SEN je životní styl. Kdo s námi již cestoval, ví o čem mluvíme. Již od roku 1993 s nadšením cestujeme do zemí celého světa, abychom vám přinesli stále více. Naše SEN rodina se stále rozrůstá díky spokojenosti našich klientů. Zajímáme se o váš názor – přijímáme vaši kritiku, abychom rostli a učili se. Těší nás, že mnoho našich klientů našlo inspiraci k fotografování nebo napsání knihy právě díky našim zájezdům. Staňte se i vy členem SEN klubu. Žijte intenzivnějivaše nejen na zájezdu, ale po celý rok! Jsme ve víru událostí a budeme rádi, pokud u toho budete i vy. Rozdíl pocítíte, když nás vyzkoušíte.

Názory klientů

11. Od expedic až po sladké nicnedělání na plážích exotických moří

Hledáte intenzivní poznávací program nebo preferujete klidný odpočinek u moře? Lákají vás daleké země, plavba po exotických mořích nebo expedice k domorodcům? Chcete odměnit vaše nejlepší kolegy, partnery a nevíte jak? Mysleli jsme i na vás. Naše dlouholeté zkušenosti vám promítneme do zájezdu na klíč, kamkoli si na mapě světa ukážete.

Poznávací zájezdy na klíč

12. Revoluční slevy nejen pro stálé klienty CK SEN

  • klubové slevy
  • chytrá záloha
  • nebo máte rádi zájezdy v nabídce first minute?

Více o slevách

Historie CK SEN

Píše se rok 1993 a vzniká Cestovní kancelář S.E.N. zaměřená na cyklistiku, rafting a turistiku. V destinacích jako Špicberky nebo Island se CK S.E.N. stává jedničkou na trhu.

V roce 2000 CK S.E.N. spoluorganizuje s CK BUBO poznávací zájezdy do Indonésie, Thajska, Číny, Indie, Nepálu a na safari do Afriky. Po letech činnosti je cestovka S.E.N. známá na českém trhu jako spolehlivá outdoorová cestovní kancelář. Přidávají se zájezdy na klíč a teambuildingy pro firmy.

V roce 2012 CK S.E.N. nabírá pod vedením MUDr. Luboše Fellnera nový směr. Začíná se orientovat na exotiku a poznávací zájezdy plné zážitků se službami o úroveň výše pro náročnější klienty.

V roce 2013 má CK S.E.N. v nabídce více než 150 zemí celého světa na všech 6 kontinentech a pracuje pro ni více než 30 průvodců.

Koncem roku 2016 se mění design loga SEN, webové stránky www.cksen.cz i katalog. Do roku 2017 CK SEN nastupuje s novým sloganem: Vysněný svět s lovci zážitků.

I v roce 2019 je SEN připraven splnit vám vaše cestovatelské sny.

Kategorie zájezdů

Komfort - nejvyšší kvalita

Hledáte nejlepší poměr mezi cenou a vysokou úrovní služeb? Právě pro vás máme širokou nabídku komfortních zájezdů za poznáním do celého světa. Neváhejte a vydejte se s námi poznat naší planetu. Když už budete mít objevování dost, na řadu přijde zasloužený odpočinek u moře, v kvalitních 4* a 5* hotelech. Pronajatá doprava je u nás samozřejmostí a gurmánských zážitků budete mít tolik, že se vám po návratu domů bude stýskat po exotické stravě. Již od roku 1993 připravujeme pro náročnější klienty poznávací zájezdy na nejvyšší úrovni s propracovaným programem, za doprovodu našich profesionálních průvodců, kteří jsou školeni v naší Cestovatelské akademii. Naše dlouholeté zkušenosti svědčí o kvalitě a radosti z cestování. Výsledkem je 121 komfortních zájezdů do celého světa, vždy o úroveň výše. Staňte se lovci zážitků s komfortem našich služeb.

Expedice - dávka dobrodružství

Exkluzivní cesty na místa, kterých se naše civilizace ještě nedotkla. Cesty za poznáním s důrazem dostat se dané zemi pod kůži, poznat mentalitu místních obyvatel, zvyky a tradice, načerpat atmosféru přímo u místních doma a nechat se pohostit jejich vlastními gurmánskými specialitami. Láká vás zažít, jak cestují místní? Poznáte! Za dobrodružstvím se vydáte s nimi místní dopravou. Nabízíme obrovské množství zrealizovaných poznávacích expedic a prvoexpedic. Intenzivní zážitky pod taktovkou zkušených průvodců. Extrémní destinace nebo jen vylehávání na pláži, záleží jen na vás. Planeta Země je překrásné místo, které ukrývá mnoho zákoutí. Od roku 1993 vymetáme všechny její kouty. Cestujte s námi objevovat váš vysněný svět. SEN expedice, to je intenzivnější život a více dobrodružství na cestách.

Family - rodinná dobrodružství

Nevyhovuje vám už rodinná dovolená v all inclusive resortu, která vás jako rodinu rozdělí na různá místa a k jiným aktivitám? Zatímco vy popíjíte na baru mojito, vaše děti tráví čas s animátorem a společné zážitky vám unikají. Ukažte vašim dětem opravdový svět! Stačí netradiční společný zážitek a vaše rodina k sobě bude mít blíže, než kdy jindy. Děti si navždy budou pamatovat, kdo jim ukázal Grand Canyon, obrovského ležícího Buddhu nebo žirafu ve volné přírodě. Zážitky jako jízda na slonovi pralesem, rafting v divoké horské řece, procházka se lvy či noc strávená v poušti vašim dětem umožní skutečný růst. Podělte se o zážitky ze SEN poznávacích zájezdů i s vašimi dětmi. Je to nejlepší investice nejen do nich, ale i do vaší vlastní budoucnosti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací