Socha Svobody, New York

Krátkodobé poznávací zájezdy

slevy až 35%

  • Krátké poznávací zájezdy plné zážitků
  • Intezivní cestování, aktivní dovolená
  • Zájezdy do Evropy a exotiky od 5 do 10 dnů
  • Island, Faerské ostrovy, Norsko, Skotsko, Maroko, Indie, Azorské ostrovy, Madeira, New York
  • Krátkodobé poznávací zájezdy do nejkrásnějších koutů naší planety s profesionálním SEN průvodcem

  • Stovky referencí od našich klientů, kteří s námi ulovili zážitky

  • Staráme se o vás od roku 1993, využijte nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou našich služeb

Čti více

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.cz

Krátké zájezdy se slevouReference klientůZážitky ze zájezdůTOP místa zájezdůFotogalerie
<
>
Socha Svobody, New York

Zbývá vám už jen pár dní dovolené? Nevadí! I během krátkodobé dovolené můžete s CK SEN lovit zážitky v mnoha koutech naší planety. Objevovat UNESCO památky, užít si ruch velkoměsta i obdivovat nedotčenou přírodu. V nabídce máme krátké poznávací zájezdy, ze kterých si určitě vyberete.

Zaleťte si na skok do New Yorku. Za 5 dní si stihnete prohlédnout město, které nikdy nespí. Projdete se po Times Square i Wall Street, užijete si pohled na Big Apple z Empire State Building, Manhattan a sochu Svobody si vychutnáte z lodi. Nakoupíte na 5. Avenue a zaběháte si v Central Parku.

Láká vás mnoho intenzivních zážitků za málo dní? Vydejte se na krátký poznávací zájezd do neuvěřitelné Indie. Nenechte si ujít nejkrásnější stavbu planety postavenou z lásky - pohádkový Taj Mahal, projeďte si staré Dillí cyklorikšou a pestrobarevný Jaipur si zpříjemněte návštěvou indického kina.

Pokud jste milovníky přírody, rozhodně se vydejte na krátkodobou cestu na Island, kde si zamilujete ta nejkrásnější a nejbarevnější místa Islandu! Projdete se po Duhových horách, vykoupete se v Modré laguně, budete pozorovat velryby a obdivovat nespočet krásných gejzírů a vodopádů.

 


 

 

Čti více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací