Ve společnosti japonských gejš

Dovolená v exotice se slevou až 15%

Ulovte zážitky na zájezdech s CK SEN i Vy!

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.czZaplaťte nyní zálohu ve výši 5 000 Kč/osoba, k doplatku budete vyzváni měsíc před odjezdem.

K zájezdům máte možnost se pojistit pro případ nákazy koronavirem, jak před odjezdem na zájezd, tak během Vaší cesty. Více o pojištění naleznete v sekci Cestovní pojištění

Podporujeme lidi v první linii, kteří nám pomáhají vyhrát boj s COVID-19 a pracovníkům ve zdravotnictví anebo u složek integrovaného záchranného systému poskytneme na zájezd slevu ve výši až 15 %. Pro uplatnění slevy je potřeba doložit potvrzení od zaměstnavatele. Všem ostatním nabízíme slevu až 13 %.

Stovky referencí od našich klientů, kteří s námi ulovili zážitky

Kladné reference jsou asi to nejlepší, co může firma dostat od svých klientů jako poděkování za poskytnuté služby. My takové reference od klientů dostáváme. Můžete si je přečíst na naší stránce REFERENCE kde jsou pravidelně aktualizovány. Nechte se i vy inspirovat pocity klientů, kteří absolvovali naše zájezdy.

Vaše individuální přání řešíme operativně. Děláme pro vás více a snažíme se připravit zájezdy přesně podle vašich požadavků. Záleží nám na vaší spokojenosti a individuální přístup je naše konkurenční výhoda.

Špičkoví SEN průvodci

Průvodce, kteří provází zájezdy exkluzivně jen pro nás, školíme a pravidelně testujeme v Cestovatelské akademii. Cílem akademie je rozvíjet odbornost průvodců, jejich znalosti o zemích, vést je k vůdcovství, naučit je na zájezdech řešit krizové situace a na úrovni komunikovat s klienty. Průvodci jsou školeni týmem odborníků, kteří v daných zemích provázejí stovky klientů. Každý rok vydáváme v Cestovatelské akademii cestovatelská skripta, která jsou zároveň naší Biblí pro provázení zájezdů. Jsou návodem, jak učinit klienta spokojeným.

CK SEN - kuchyně cestovatelských zážitků

Jsme tvůrci našich produktů. Země, do kterých vás zveme na našich zájezdech, jsme s nadšením procestovali křížem krážem a vybrali jsme pro vás to nejlepší. Naše trasy plánujeme tak, abyste poznali maximum a zároveň si dokázali odpočinout.

Připravit kvalitní zájezd trvá roky. Je nutné dotáhnout detaily, neustále hledat vylepšení a nové možnosti po celém světě. My na tom pro vás nonstop pracujeme již od roku 1993. Naše zájezdy jsou originální produkty Made in SEN.

SEN je zárukou kvality, profesionality, jedinečnosti. Země, do kterých s námi odcestujete, nebudou jen cílovou destinací, stanou se vaší srdeční záležitostí a vášní. S námi si ze zájezdů odnesete zážitky na celý život, ke kterým se budete vždy rádi vracet.

A NYNÍ SE SLEVOU!

Zaplaťte nyní zálohu ve výši 5 000 Kč/osoba, k doplatku budete vyzváni měsíc před odjezdem.

K zájezdům máte možnost se pojistit pro případ nákazy koronavirem, jak před odjezdem na zájezd, tak během Vaší cesty.

Podporujeme lidi v první linii, kteří nám pomáhají vyhrát boj s COVID-19 a pracovníkům ve zdravotnictví anebo u složek integrovaného záchranného systému poskytneme na zájezd slevu ve výši až 15 %. Pro uplatnění slevy je potřeba doložit potvrzení od zaměstnavatele. Všem ostatním nabízíme slevu až 13 %.

Slevy lze kombinovat s klubovou slevou, na kterou mají nárok klienti, kteří s CK SEN alespoň už jednou cestovali.

Po přihlášení na zájezd, do jehož odjezdu zbývá více než 42 dnů, bude klient vyzván k úhradě zálohy ve výši 5 000 Kč/osoba. K doplatku budete vyzváni měsíc před odjezdem, kdy Vám zároveň budou zaslány pokyny k zájezdu (podrobné informace ohledně realizace zájezdu). Slevy lze uplatnit pouze na nově zakoupené zájezdy.

V případě, že do 42 dnů (nejpozději 42. den) před odjezdem na zájezd do cestovní kanceláře dodáte potvrzení o tom, že Vám vyšel pozitivně PCR-test na přítomnost onemocnění COVID-19, a Vy se rozhodnete, že na zakoupený zájezd nechcete cestovat, cestovní kancelář SEN Vám uhrazenou zálohu ve výši 5 000 Kč v plné výši vrátí anebo si můžete uhrazenou zálohu ve výši 5 000 Kč přesunout na jiný zájezd v nabídce CK SEN. Pokud do odjezdu na zájezd zbývá méně než 42 dnů, jedná se o storno zájezdu, které se řídí dle storno podmínek. Pro tento případ doporučujeme sjednat pojištění storna zájezdu.

V případě, že do 42 dnů (nejpozději 42. den) před odjezdem na zájezd rozhodnete, že nechcete cestovat na zakoupený zájezd, je možné přesunout si uhrazenou zálohu ve výši 5 000 Kč na jiný zájezd v nabídce CK SEN. Cena nově vybraného zájezdu bude platná dle aktuálního ceníku v době výběru nového zájezdu. Původní slevu není možné na nově vybraný zájezd uplatnit. V případě, že si nový zájezd nevyberete, jedná se o storno zájezdu, které se řídí dle storno podmínek. Pokud do odjezdu na zájezd zbývá méně než 42 dnů, vybraný zájezd již nelze měnit.

V případě zrušení zájezdu ze strany CK SEN klient ztrácí nárok na tuto speciální akci na další zájezd. Upozornění o zrušení zájezdu musí být ze strany CK SEN zaslané minimálně 21 dní před začátkem zájezdu, přičemž garantujeme vrácení zaplacené zálohy v plné výši.

Akce neplatí pro termíny zájezdů "na vyžádání", tj. na zájezdy, kde jsou volná poslední místa

Navíc množství garantovaných termínů odjezdů zájezdů.

Čti více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací
ZÁJEZDY 2021 - 2022 SE SLEVOU AŽ 15 %
Lovte zážitky s CK SEN bez rizika.
Záloha pouze 5 000 Kč/osoba.  Více ZDE ➔