Dovolená v exotice se slevou až 35%

First minute poznávací zájezdy 2024 - 2025

slevy až 35%

  • First minute poznávací zájezdy do celého světa v doprovodu profesionálního SEN průvodce se slevami až 35%

  • Nejširší nabídka zájezdů na trhu - celoročně desítky termínů jednotlivých zájezdů

  • Množství garantovaných termínů odjezdů

  • Stovky referencí od našich klientů

  • Inspirujte se zážitky z našich zájezdů

  • First minute slevy jsou dynamické a průběžně se snižují, využijte nejlepší cenu nyní!

  • Staňte se s námi lovci zážitků i Vy, jsme tu pro vás od roku 1993

Čti více

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.czRezervujte si poznávací zájezd se slevami až 35% nyní

First minute poznávací zájezdy do bezpečné exotiky v rámci celého dostupného světa. Pro komfortní cestovatele i dobrodruhy.

First minute slevy jsou dynamické a průběžně se snižují, využijte nejlepší cenu nyní!

Lovte s námi zážitky v doprovodu SEN průvodce na každém zájezdu. Jsme tu pro vás od roku 1993 a vy máte nyní jedinečnou možnost využít ty nejlepší služby s fantastickými slevami.

Stovky referencí od našich klientů, kteří s námi ulovili zážitky

Kladné reference jsou asi to nejlepší, co může firma dostat od svých klientů jako poděkování za poskytnuté služby. My takové reference od klientů dostáváme. Můžete si je přečíst na naší stránce REFERENCE kde jsou pravidelně aktualizovány. Nechte se i vy inspirovat pocity klientů, kteří absolvovali naše zájezdy.

Vaše individuální přání řešíme operativně. Děláme pro vás více a snažíme se připravit zájezdy přesně podle vašich požadavků. Záleží nám na vaší spokojenosti a individuální přístup je naše konkurenční výhoda.

Špičkoví SEN průvodci

Průvodce, kteří provází zájezdy exkluzivně jen pro nás, školíme a pravidelně testujeme v Cestovatelské akademii. Cílem akademie je rozvíjet odbornost průvodců, jejich znalosti o zemích, vést je k vůdcovství, naučit je na zájezdech řešit krizové situace a na úrovni komunikovat s klienty. Průvodci jsou školeni týmem odborníků, kteří v daných zemích provázejí stovky klientů. Každý rok vydáváme v Cestovatelské akademii cestovatelská skripta, která jsou zároveň naší Biblí pro provázení zájezdů. Jsou návodem, jak učinit klienta spokojeným.

CK SEN - kuchyně cestovatelských zážitků

Jsme tvůrci našich produktů. Země, do kterých vás zveme na našich zájezdech, jsme s nadšením procestovali křížem krážem a vybrali jsme pro vás to nejlepší. Naše trasy plánujeme tak, abyste poznali maximum a zároveň si dokázali odpočinout.

Připravit kvalitní zájezd trvá roky. Je nutné dotáhnout detaily, neustále hledat vylepšení a nové možnosti po celém světě. My na tom pro vás nonstop pracujeme již od roku 1993. Naše zájezdy jsou originální produkty Made in SEN.

SEN je zárukou kvality, profesionality, jedinečnosti. Země, do kterých s námi odcestujete, nebudou jen cílovou destinací, stanou se vaší srdeční záležitostí a vášní. S námi si ze zájezdů odnesete zážitky na celý život, ke kterým se budete vždy rádi vracet.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací