First minute poznávací zájezdy

se slevou až 9%

First minute slevy na zájezdy plné zážitků do exotiky pro náročné cestovatele

Akce trvá jen do konce ledna. Počet míst ve slevě je na jednotlivé termíny zájezdů limitován počtem 2-4 klientů.

Čti více

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.czProč lovit cestovatelské zážitky s CK SEN?

Proč lovit cestovatelské zážitky s CK SEN?

Je vaším snem zažít výjimečné chvíle v exotice a ulovit ty nejzajímavější zážitky na celý život? A navíc ušetřit?

Dali byste si rádi pravý kubánský doutník v Havaně nebo nejčerstvější sushi v Japonsku?

Chcete zažít východ slunce u pohádkového Taj Mahalu? Nebo je snad vaším snem pozorování orangutanů v divoké džungli na ostrově Borneo?

A co takhle koupání se slony v národním parku Chitwan na jihu Nepálu?

Či jen na vlastní oči spatřit město Inků Machu Picchu, velkolepou sochu Krista v Rio de Janeiro, magickou pyramidu Chichen Itza nebo královský Angkor Wat?

Pojeďte s námi lovit zážitky do 125 zemí světa, nyní se slevou First minute 2020!

Stovky referencí od našich klientů, kteří s námi ulovili zážitky

Kladné reference jsou asi to nejlepší, co může firma dostat od svých klientů jako poděkování za poskytnuté služby. My takové reference od klientů dostáváme. Můžete si je přečíst na naší stránce REFERENCE kde jsou pravidelně aktualizovány. Nechte se i vy inspirovat pocity klientů, kteří absolvovali naše zájezdy.

Vaše individuální přání řešíme operativně. Děláme pro vás více a snažíme se připravit zájezdy přesně podle vašich požadavků. Záleží nám na vaší spokojenosti a individuální přístup je naše konkurenční výhoda.

Špičkoví SEN průvodci

Průvodce, kteří provází zájezdy exkluzivně jen pro nás, školíme a pravidelně testujeme v Cestovatelské akademii. Cílem akademie je rozvíjet odbornost průvodců, jejich znalosti o zemích, vést je k vůdcovství, naučit je na zájezdech řešit krizové situace a na úrovni komunikovat s klienty. Průvodci jsou školeni týmem odborníků, kteří v daných zemích provázejí stovky klientů. Každý rok vydáváme v Cestovatelské akademii cestovatelská skripta, která jsou zároveň naší Biblí pro provázení zájezdů. Jsou návodem, jak učinit klienta spokojeným.

CK SEN - kuchyně cestovatelských zážitků

Jsme tvůrci našich produktů. Země, do kterých vás zveme na našich zájezdech, jsme s nadšením procestovali křížem krážem a vybrali jsme pro vás to nejlepší. Naše trasy plánujeme tak, abyste poznali maximum a zároveň si dokázali odpočinout.

Připravit kvalitní zájezd trvá roky. Je nutné dotáhnout detaily, neustále hledat vylepšení a nové možnosti po celém světě. My na tom pro vás nonstop pracujeme již od roku 1993. Naše zájezdy jsou originální produkty Made in SEN.

SEN je zárukou kvality, profesionality, jedinečnosti. Země, do kterých s námi odcestujete, nebudou jen cílovou destinací, stanou se vaší srdeční záležitostí a vášní. S námi si ze zájezdů odnesete zážitky na celý život, ke kterým se budete vždy rádi vracet.

A NYNÍ SE SLEVOU FIRST MINUTE 2020!

Mám zájem o First minute
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací
BEZPEČNÉ ZÁJEZDY 2021
SEN COVID GARANCE - vrácení peněz v plné výši.
Lovte zážitky s CK SEN bez rizika.  Více ZDE ➔