Dovolená v exotice se slevou až 35%

First minute zájezdy 2024

slevy až 33%

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.czRezervujte si poznávací zájezd se slevami až 25% už nyní

Zajímavé slevy a snížení cen poznávacích zájezdů do bezpečné exotiky v rámci celého dostupného světa. Pro komfortní cestovatele i dobrodruhy.

Lovte s námi zážitky v doprovodu SEN průvodce na každém zájezdu. Jsme tu pro vás od roku 1993 a vy máte nyní jedinečnou možnost využít ty nejlepší služby s fantastickými slevami.

Stovky referencí od našich klientů, kteří s námi ulovili zážitky

Kladné reference jsou asi to nejlepší, co může firma dostat od svých klientů jako poděkování za poskytnuté služby. My takové reference od klientů dostáváme. Můžete si je přečíst na naší stránce REFERENCE kde jsou pravidelně aktualizovány. Nechte se i vy inspirovat pocity klientů, kteří absolvovali naše zájezdy.

Vaše individuální přání řešíme operativně. Děláme pro vás více a snažíme se připravit zájezdy přesně podle vašich požadavků. Záleží nám na vaší spokojenosti a individuální přístup je naše konkurenční výhoda.

Špičkoví SEN průvodci

Průvodce, kteří provází zájezdy exkluzivně jen pro nás, školíme a pravidelně testujeme v Cestovatelské akademii. Cílem akademie je rozvíjet odbornost průvodců, jejich znalosti o zemích, vést je k vůdcovství, naučit je na zájezdech řešit krizové situace a na úrovni komunikovat s klienty. Průvodci jsou školeni týmem odborníků, kteří v daných zemích provázejí stovky klientů. Každý rok vydáváme v Cestovatelské akademii cestovatelská skripta, která jsou zároveň naší Biblí pro provázení zájezdů. Jsou návodem, jak učinit klienta spokojeným.

CK SEN - kuchyně cestovatelských zážitků

Jsme tvůrci našich produktů. Země, do kterých vás zveme na našich zájezdech, jsme s nadšením procestovali křížem krážem a vybrali jsme pro vás to nejlepší. Naše trasy plánujeme tak, abyste poznali maximum a zároveň si dokázali odpočinout.

Připravit kvalitní zájezd trvá roky. Je nutné dotáhnout detaily, neustále hledat vylepšení a nové možnosti po celém světě. My na tom pro vás nonstop pracujeme již od roku 1993. Naše zájezdy jsou originální produkty Made in SEN.

SEN je zárukou kvality, profesionality, jedinečnosti. Země, do kterých s námi odcestujete, nebudou jen cílovou destinací, stanou se vaší srdeční záležitostí a vášní. S námi si ze zájezdů odnesete zážitky na celý život, ke kterým se budete vždy rádi vracet.

A NYNÍ SE SLEVOU AŽ 25%, VSTUPTE PROSÍM

Rezervujte si poznávací zájezd se slevami až 33% už nyní.

Nabízíme slevy na bezpečné poznávací zájezdy do exotiky v rámci celého dostupného světa. Pro komfortní cestovatele i dobrodruhy.

Lovte s námi zážitky v doprovodu SEN průvodce na každém zájezdu. Jsme tu pro vás od roku 1993 a vy máte nyní jedinečnou možnost využít ty nejlepší služby s fantastickými slevami.

Zde najdete celý Katalog poznávacích zájezdů CK SEN.

Navíc k slevám vám nabízíme množství garantovaných termínů odjezdů zájezdů.

Čti více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací

Proměňte vysněný zájezd za
zájezd na celý život


VSTUPTE