Chcete poznávací zájezd se 100 % garancí realizace? Klikněte sem.


Objevte, ochutnejte a zažijte více na poznávacích zájezdech s CK SEN i v roce 2018, levně v slevě first minute - slevě za brzké přihlášení! A nyní s chytrou zálohou jen 10 tis Kč. 

Naše zájezdy jsou určeny pro klienty, kteří rádi poznávají svět komfortním způsobem cestování. Cestovat lze v rámci skupiny ve vypsaných katalogových termínech nebo vám velmi rádi zpracujeme poznávací zájezd na míru, dle vašich požadavků.

Aktivní dovolenou ocení klienti, kteří touží po poznání a z cest si rádi přivážejí nezapomenutelné zážitky. Řadu poznávacích programů lze zkombinovat s odpočinkem u moře v all inclusive resortech, vždy je možnost navýšit si komfort ubytování v 4* a 5* hotelech, nahradit dlouhé autobusové přesuny místním přeletem či zvolit let v business class.

Důraz klademe na lovení zážitků, a to nejen gastronomických. S profesionálními SEN průvodcemi poznáte danou destinaci vždy dokonale. Cestujte komfortněji! Cestujte se SNEM!

Recenze a zkušenosti klientů z našich poznávacích zájezdů vám jistě pomohou při výběru vaší vysněné nejlevnější dovolené.

Z pestré first minute nabídky vybíráme země: Kuba, USA, Čína, Srí Lanka, Vietnam, Thajsko, Keňa a africké země.

Chcete nejlepší cenu zájezdu?

Poradíme vám, pošlete nám jen svůj kontakt.Povinné pole
ODESLAT
Maya beach v Thajsku, kterou proslavil Leonardo di CaprioPlavba po vietnamské zátoce Halong BayKmen dlouhorkých žen v BarměSEN průvodce vás ohromí znalostmi historie čínských dynastiíVe společnosti japonských gejšSEN je v Nepálu jako domaSEN miluje Machu Picchu, i vy si ho zamilujeteDechberoucí kanadská přírodaNa procházce se lvyNárodní parky USA vždy se SEN průvodcemVe středu rudé AustrálieZa lemury na Madagaskar
Na vrch stránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací

Chcete zaplatit chytrou zálohu pouze 10 000 Kč?

Více zde