Novinky

se slevou až 33%

  • novinky pro rok 2024 i ověřené zájezdy v novém „kabátě“

  • exotické expedice i komfortní cesty

  • ulovte si zážitky na celý život v doprovodu špičkových SEN průvodců

  • novodobé divy světa a UNESCO památky

  • nepřeberné množství garantovaných termínů

  • na své si přijdou i milovníci jídla

  • first minute slevy na zájezdy jsou dynamické a průběžně se snižují, využijte nejlepší cenu nyní!

Čti více

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.cz

Poznávací zájezdy - Novinky se slevouReference klientůZážitky ze zájezdůTOP místa zájezdůFotogalerie
<
>
Na poušti NamibNespoutaná krása KanadyAfrická divočinaTypické thajské lodě na ostrově Phi Phi Návštěva kmene dlouhokrkých žen v BarměProhlídka Halong bay z pronajaté lodi jen pro vásAustralský outbackČínský chrám Nebes v PekinguVe společnosti japonských gejšZa krásnou přírodou se vydejte do KanadyNa ostrově lemurů - MadagaskarSEN zdraví hinduistického Nepálu Na Machu Picchu se dozvíte více o historii InkůZa přírodními krásami západu USASběr cejlonského čaje na Srí LanceTradice a zvyky na Bali v IndonésiiJaponsko, OsakaTradiční Japonsko s CK SENMagické skalní město Petra v Jordánsku vás ohromí svojí krásouSydney Opera House a Harbour bridgeSEN je v Meroe jako doma, povíme vám zde příběh tohoto unikátního místaSetkání s ománskými domorodciNepálská AnnapurnaVýlet na sopku Bromo se SEN průvodcemSklizeň rýže na Bali

Pro letošní rok jsme pro Vás připravili několik novinek. Na své si přijdou jak milovníci historie, tak i přírody.

Máte raději místa, kde je turistů pomálu a táhne Vás to spíše na sever než do Afriky? Pojeďte s námi na Kavkaz. Prožijete zde 8 dní nepoznaného Ruska. Nebo se s námi vydáte na špicberky – nejseverněji osídlený kout naší planety, zemi skal, ledu a divokých zvířat, kde žije více ledních medvědů než lidí?

Víte, která země v překladu znamená krajina slušných lidí? Ne? Tak my Vám to prozradíme a ukážeme, že s tímto překladem se nedá jinak než nesouhlasit. Burkina Faso – pojďte zažít západoafrické dobrodružství, při které navštívíte hned tři africké země.

Vydejte se s námi na stylovou expedici po stopách faraonů, křížem přes neregulovaný Nil do země, kde uvidíte nejvíce pyramid ve svém životě. Vydejte se s námi do Súdánu. Zažijete neuvěřitelné dobrodružství v zemi, se kterou máme zkušenosti více jak 11 let.

Masr, Kemet i tak se říkávalo Egyptu. Pojďte zažít úžasnou cestu podél Nilu, zemí faraonů, pyramid, exotického jídla a umění. Bájné jezero Titicaca, nejsušší poušť světa Salar de Uyuni, nejizolovanější místo na světě – to vše navštívíte na zájezdu Chile, Peru, Bolívie + Velikonoční ostrov.

Zde najdete Katalog poznávacích zájezdů CK SEN.

Čti více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací