Zatímco vy relaxujete na nejkrásnějších plážích Asie, vaše děti si užívají vodních radovánek

Dovolená s dětmi

rodinná dobrodružství se slevou až 30%

Rozšířený vyhledávač zájezdů

  • aktivní rodinná dovolená s dětmi plná zážitků a poznání

  • největší národní parky západu USA a zábavní park Universal Studios, pozorování afrických zvířat v Masai Mara a u jezera Nakuru

  • odpočinek na nejkrásnějších plážích Thajska či Srí Lanky, kajakování v mangrovových lesích nebo krásy Islandu

  • špičkoví čeští průvodci a množství UNESCO památek

  • zájezdy  pro rodinu plné dobrodružství a zábavy

  • speciální slevy pro vaše děti

  • jsme tu pro vás od roku 1993, využijte naše zkušenosti

Čti více

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.cz

Kontinent:
Cena zájezdu
Termín zájezdu:
Zájezdy s dětmi se slevouReference klientůZážitky ze zájezdůTOP místa zájezdůFotogalerie
<
>
Zatímco vy relaxujete na nejkrásnějších plážích Asie, vaše děti si užívají vodních radovánekOdpočinek na bělostných plážích s typickými loďkami, ThajskoProjedete se na slonech? Je to velký zážitekKrálovský palác v Bangkoku září zlatemJezero Nakuru nabízí africké divoké zvěři ideální podmínky pro život U kmene dlouhokrkých žen v BarměKrál zvířat v národní rezervaci Masai MaraDobrodružná jízda terénními vozyPoznejte Barmu s CK SENSetkání s kmenem MasajůJedinečné pískovcové skalní útvary v Monument ValleyBryce Canyon je známý svými pískovcovými věžičkami zvanými HoodoosSymbol města San Francisco, visutý most Golden Gate BridgeDovolelná v USA pro aktivní rodinyHorseshoe Bend - obří podkova na řece ColoradoNávštěva Grand Canyonu je splněný cestovatelský sen

Inspirujte sa našim blogem a článkami Nebojte se exotické dovolené s dětmi nebo Objevte 7 dětských divů světa a užijte si komfortní dovolenou s dětmi naplno s CK SEN.

Bezpečné safari v Keni s divokými zvířaty, severská příroda Islandu, Maroko a svět jako vystřižený z pohádky, kombinace přírody USA a zážitků v nejslavnějším zábavním parku, vodní radovánky v Thajsku či jízda na slonech na Srí Lance.

CK SEN, to jsou také exotická rodinná dobrodružství a dovolená s dětmi plná zážitků.

Na zájezdu Keňa – safari a pláže se vaše aktivní rodina může těšit na pozorování afrických zvířat v jejich přirozeném prostředí ve vyhlášených národních parcích Masai Mara a Nakuru. Setkání se slony, nosorožci, buvoly, lvy, žirafami, antilopami, krokodýly, hrochy a dalšími zástupci africké fauny bude pro vaše děti nezapomenutelným zážitkem! Po dobrodružném safari zasloužený odpočinek na bílých plážích s all inclusive.

Aktivní dovolená v USA – divoký západ představuje aktivní kombinaci úžasné přírody západního pobřeží USA a světoznámých amerických metropolí nabízejících zábavu pro děti i dospělé. Během jediné cesty poznáte přírodní skvosty slavných národních parků jako Yosemite, Grand Canyon, Bryce Canyon, Death Valley a navštívíte města jako Los Angeles s hvězdným Hollywoodem a zábavním parkem Universal Studios, San Francisco s dominantou Golden Gate Bridge či San Diego s největším vodním centrem světa.

Během zájezdu Thajsko, Malajsie, Singapur poznáte nejznámější přírodní a historické atraktivity tří zcela odlišných zemí jihovýchodní Asie. V rámci této jedinečné 15-denní cesty se může vaše rodina těšit také na odpočinek na překrásných plážích oblasti Krabi. Výlet lodí na okolní ostrůvky, jízda na slonech či na kajacích mezi mangrovníky, zábavní park, podmořské akvárium, delfíní show, vodní radovánky a další aktivity vhodné pro celou rodinu.

V rámci zájezdu Maroko budete na 14-denní cestě objevovat jen kousíček od Evropy zcela jiný svět plný magie, zaklínačů hadů, oáz, písečných dun a kočovných Berberů. Spatříte velkolepé paláce jako z pohádky, zalyžujete si na písečných dunách Sahary, zajezdíte si na velbloudech, vystoupáte na nejvyšší vrchol Atlasu a podíváte se do míst, kde se natáčel populární seriál Hra o trůny.  Úžasné rodinné dobrodružství završené odpočinkem v all inclusive resortu na břehu Atlantiku.

Pokud dáváte přednost severskému klimatu, zájezd Island je pro vaši rodinu skvělou volbou. Island je zemí ohně a ledu, zeleného mechu, černé lávy a neposlušných elfů. Pyšní se přírodou plnou hlučících vodopádů, dřímajících sopek, majestátních ledovců a vybuchujících gejzírů. Během 6-denní cesty se seznámíte se zlatým islandským trojúhelníkem, okusíte odpočinek v islandském stylu ve slavné Modré laguně a zažijete dobrodružství v podobě pozorování velryb. Tato dovolená vám přinese společné rodinné chvíle plné jedinečných zážitků.

Ideální dovolená s dětmi může být i poznávací zájezd Srí Lanka, který nabízí skvělou kombinaci poznávání a zaslouženého odpočinku. Destinace s nespočtem UNESCO památek, malebnými čajovými plantážemi, pokornými buddhistickými mnichy a překrásnými plážemi. Odvezete si zážitky v podobě plavby na domorodých lodičkách k pralesu, jízdy na slonech či na povozu taženém buvoly.  Vaše děti zjistí, jak se pěstuje rýže, kokos či betel a jak se připravuje pravý cejlonský čaj, který si dokonce sami nasbírají. Krmení a koupání slonů ve sloním sirotčinci na březích řeky Maoya pro ně bude intenzivním zážitkem, na který jen tak nezapomenou. Odpočinek na březích Indického oceánu s all inclusive představuje na tomto 11-denním zájezdu dokonalou tečku na závěr.

Zde najdete Katalog poznávacích zájezdů CK SEN.

 
Čti více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací

Proměňte vysněný zájezd za
zájezd na celý život


VSTUPTE