sleva first minute až 25%

Los Angeles, San Francisco a Oahu komfortněji

Havajské ostrovy a USA

Tento zájezd je pro ty, kteří hledají klidnější cestu v USA. Pohodovou atmosféru Los Angeles nezchladí zachmuřené a odměřené San Francisco, protože víte, že na další den už letíte do ráje. Havajské ostrovy, kde platí, raději vidět jednou za život na živo než tisíckrát v televizi. Naše dva oblíbené ostrovy a výběr z hotelů, se kterými budete spokojeni.

  • Vychutnáte si Los Angeles a jeho Hollywood bulvár, Beverly Hills, Rodeo drive i Santu Monicu
  • San Francisco, Golden gate, downtown, China town, bítnici, známé ulice z mnoha filmů
  • Vysoká kvalita služeb, bezpečnost, český průvodce
  • Oddech na havajském ostrově Oahu, pláž Waikiki, Honolulu

 

Čti více

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.cz

Termíny a cenyProgram a mapaFotogalerieTOP místa zájezdu

Cena zahrnuje:

mezinárodní letenku v economy class, letištní poplatky, kompletní dopravu mikrobusy a autobusy během poznávací části, místní daně a poplatky, 4 x ubytování v pokojích pro dvě osoby v hotelech střední třídy, 7 x ve 4 * hotelu na Oahu, SEN průvodce (po 4. den), pojištění proti insolventnosti

Cena nezahrnuje:

vyřízení ESTA do USA (754,- Kč), stravu, vstupné do památek a atrakcí, povinné resort fee v hotelích (poplatky za wifi, telefonáty, posilovnu a podobné  cca 25-55USD/pokoj/noc) zavazadla na vnitrostátních letech v USA, pojištění, kapesné

Ubytování:

Los Angeles – Sonesta Select - Los Angeles LAX***, 2 noci

San Francisco – Pickwick***, 2 noci

Honolulu – Waikiki Beach Marriott Resort & Spa ****, 7 nocí

Hotely na konkrétních termínech můžou být i jiné. Závisí to na dostupnosti, obsazenosti a na včasném přihlášení.

 
„Hvězdičkování“ není součástí obchodního jména hotelu, ale hodnocením jeho kvality od velkých nadnárodních rezervačních systémů jako booking.com, agoda.com, v některých případech podle oficiálního hodnocení samotného hotelu.
 
Jednotlivé pokoje v hotelích se mohou lišit, uvedené fotografie jsou ze standardních dvoulůžkových pokojů.

Poznámka:

Občanům SR i ČR, kteří k 1. březnu 2011 pobývali v Iráku, Íránu, Jemenu, Libyi, Somálsku Sýrii nebo Súdánu, respektive po 1. březnu 2011 navštívili Irák, Írán, Jemen, Libyi, Somálsko, Sýrii bude autorizace ESTA zamítnuta.

Také občanům ČR i SR, kteří navštívili Kubu v období od 12.1. 2021 až dodnes bude platná cestovní autorizace (ESTA) rovněž zamítnuta a musí si požádat o vízum na ambasádě USA v Praze/Bratislavě.

 

Hotely v základní ceně zájezdu
Doplňkové služby - SEN premium

1. den: Let až na pobřeží Tichého oceánu

LOS ANGELES

Odlet z Evropy na cestu za nejkrásnější americkou přírodou. Přílet do Města andělů do LOS ANGELES. Kontrola na LAX a vstoupíme do města, které žije svůj americký sen. Už ve vzduchu je něco pohodového. Město věčného léta. Aklimatizace na časový posun a začínáme.

2. den: Město andělů a Hollywood

LOS ANGELES – SANTA MONICA

Město s originálním názvem "El Pueblo de Nuestra Senora La Reina de los Angeles los Rio Porciunculo" bylo založeno na konci 17. století a v centru staré čtvrti se nasnídáte v mexickém stylu. Z Puebla se projdeme k slavné radnici, která si zahrála v několika známých filmech a seriálech, prohlédnem si stavbu koncertní haly Walta Disneyho a operu, kterou řídí Plácido Domingo. Na město se podíváme z nadhledu z Griffithovy observatoře. Kromě výhledu na široké okolí a downtown LA je odsud i dobrý záběr na známý nápis "Hollywood". Samozřejmě se zastavíme i na samotném Hollywood bulváru. Známé místo s hvězdami slavných na chodníku, otisky rukou a nohou před Graumanovým čínským divadlem a množstvím postav převlečených za Michaela Jacksona, Jacka Sparrowa nebo Mickeyho Mousa. Po "hvězdném" obědě se projedeme přes Beverly Hills až na jednu z nejdražších ulic světa – Rodeo Drive. Vyfotíme se při známém nápisu a projdeme se po Rodeo Drive. Uvidíme některou z hvězd? Z Beverly Hills to už nemáme daleko na Santa Monica Beach. Pláž je známá z Pobřežní hlídky, najdete zde zábavné molo a jeden z konců slavné cesty Route 66. Nedaleko je promenáda s množstvím restaurací a obchůdků. Zde si vychutnáme závěr dne a dáme si večeři dle vlastního výběru. Bude to pizza, sushi, nebo steak?

3. den: Nejkrásnější cesta Kalifornie

LOS ANGELES-SANTA BARBARA-SAN FRANCSICO

Z Los Angeles se dnes po cestě č.101 dostaneme do Santa Barbary. Místní letovisko s příjemnou architekturou a nádherně vyzdobenou budovou soudu, z níž se podíváme na okolí z ptačí perspektivy. Projdeme se po městečku, dáme si kávu a odjíždíme do Solvang, městečka, které byste zde nečekali. Byli jste v Dánsku? Pokud ne, máte náhradu zde v Kalifornii. Solvang je dánská enkláva zde v Novém světě. Andersenovo muzeum, socha Malé mořské víly a úžasné dánské pekárny. Za hranicí městečka se nachází oblast vinic, která začíná mít podobné jméno jako slavné Napa Valley u San Francisku. Na konci cesty nás čeká San Francisco, město kopečků a Golden Gate Bridge.

4. den: Welcome to San Francisco

SAN FRANCISCO

Projdeme se k radnici, kde se provdala Marylin Monroe za Joea DiMaggia, na Market Street, Union square a do Chinatownu. Cestou se budeme vyhýbat známým "tramvajím", které jsou ve skutečnosti pozemní lanovky a nahlédneme do jejich muzea. Samozřejmě se budeme chtít na této největší atrakci města i převézt. Sejdeme na molo, kde se nachází i známé molo č.39. Na tomto molu je množství obchodů se suvenýry, ponožkami, restauracemi a hlavní atrakce – lachtani. Ti se zde vyvalují už desetiletí a jsou na oči zvědavců zvyklí. Nedaleko se nachází nejklikatější ulice na světě, známá z množství fotografii a filmů. Za městem se nachází ikona města, Golden gate bridge. Přejedeme po něm na druhou stranu, vyjedeme na vyhlídku a uděláme zajímavé fotky, ať už s typickou mlhou nebo bez ní. San Francisco má úžasnou atmosféru a právem patří mezi nejkrásnější města USA.

5. den: Havajské ostrovy a Honolulu

HONOLULU

Odlet do Honolulu na známý ostrov OAHU a transfer do našeho hotelu nedaleko pláže Wakiki beach. Relax na havajských plážích, který si můžete zpestřit fakultativními výlety nebo lenošením na pláži. Naše pláž leží na jihu ostrova Oahu. V 19. století právě na tuto pláž chodili příslušníci místní královské rodiny surfovat a odpočívat, dnes je vystřídáte Vy. Socha pana Kahanamoku, který vynalezl surf, nás přivítá přímo na pláži. Pokocháme se nádhernou vyhlídkou na Diamond Head a na místo, kde se lámou vlny. Na výběr máte z množství výletů. Prohlídka Honolulu, Pearl Harbour, let vrtulníkem nad Oahu, výlet na další ostrovy ... je kam jít. Relax v Honolulu na Waikiki beach je vhodný pro lidi, co mají rádi město a rušné pláže s nočním životem. Hotel v základní ceně je z naší oblíbené sítě Marriott. Necelých 16 minut z letiště naproti nejslavnější pláži na Oahu, Waikiki beach. Veřejná pláž je dostupná hned přes silnici a Centrum včetně nákupního střediska jsou 5 minut jízdy taxíkem. Cena nezahrnuje žádnou stravu a resortní poplatky. Ubytovací standard si můžete zlepšit využitím lepšího hotelu z nabídky Prémium.

6. – 11. den: Odpočinek na Havaji

HONOLULU

Odpočinek v Honolulu v hotelu dle Vašeho výběru.

12. den: Rozlučka s Havají

HONOLULU – EVROPA

Cesta domů.

13. den: Vítejte doma!

Přílet

Los Angeles, San Francisco a Oahu
<
>
Ve městě andělůChodník slávy v LAHollywood - asi nejslavnější nápis na světěLos Angeles - koncertní hala Walta DisneyhoLos Angeles je domovem Universal StudiosProjdete se po chodníku slávyLos Angeles - Downton města andělůSanta Monica, Los AngelesProcházka pod Golden Gate BridgeUděláte si nezbytnou fotku u Golden Gate BridgeIkona San FranciscaObdivovat budete unikátní architekturu v San FranciscuDown town San FranciscaNejznámější molo v San FranciscuSan Francisco - kolonie lachtanů na mole 39Dokonalá prohlídka San FranciscaProjedete se typickou tramvajkou po San FranciscuNejklikatější ulička na světěProjedete si jí? Uděláte si procházku po San Franciscu se SEN průvodcemAloha HavajVítejte v ráji surfařůSlavné pláže, které znáte z filmůChyťte si svoji vlnu na HavajiNaučíte se surfovat?Honolulu je hlavní a největší město souostrovíNádherná příroda uprostřed TichomoříPanenské pláže na HavajiPláž Waikiki je už po desetiletí jednou z nejpopulárnějších pláží světaPozorování velryb na Havajihavajská exotikaHavajský luxus a kvalitní službyHawai, Oahu - výhled z hotelu Marriott Waikiki

Oahu

Na havajském ostrově Oahu najdete jedny z nejkrásnějších pláží na světě. Svědčí o tom i fakt, že filmaři z Hollywoodu si zdejší úchvatné scenérie půjčili už nespočet mnohokrát na takové slavné příběhy jako Čelisti, Godzilla, Jurský park, Karate Kid, natáčelo se zde několik částí Baywatch samozřejmě i samotný film Pearl Harbour, protože známá vojenská základna se nachází právě na Oahu.

Čti více
San Francisco, USA

San Francisco

San Francisco známé jako město kopečků se od ostatních amerických velkoměst odlišuje svou osobitou atmosférou. Dominantou města je proslulý visutý most Golden Gate Bridge, který patří mezi nejfotografovanější atraktivity USA. Spatříte zde nejklikatější uličku Lombard Street, viktoriánské domy u Alamo Square, obávanou věznici Alcatraz či přístavní molo č. 39 s lachtany.

Čti více
Los Angeles, USA

Los Angles

Los Angeles je městem kontrastů, kde je stále co objevovat. Nabízí dobře známá místa z filmových pláten jako nejdražší ulici světa Rodeo Drive, věhlasnou pláži Santa Monica či nablýskané čtvrti Beverly Hills. Nevynecháte Griffitovu observatoř s dech beroucím výhledem na celé město. Při návštěvě rozhodně nelze opomenout symbol města – nápis Hollywood či chodník slávy. Najdete zde svou oblíbenou celebritu?

Čti více

Máte předběžný zájem o tento zájezd? Budeme Vás kontaktovat, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy a zašleme kalkulaci zájezdu na Váš email.Povinné pole

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací