sleva first minute až 25%

Los Angeles, San Francisco a Oahu komfortněji

Havajské ostrovy a USA

Tento zájezd je pro ty, kteří hledají klidnější cestu v USA. Pohodovou atmosféru Los Angeles nezchladí zachmuřené a odměřené San Francisco, protože víte, že na další den už letíte do ráje. Havajské ostrovy, kde platí, raději vidět jednou za život na živo než tisíckrát v televizi. Naše dva oblíbené ostrovy a výběr z hotelů, se kterými budete spokojeni.

  • Vychutnáte si Los Angeles a jeho Hollywood bulvár, Beverly Hills, Rodeo drive i Santu Monicu
  • San Francisco, Golden gate, downtown, China town, bítnici, známé ulice z mnoha filmů
  • Vysoká kvalita služeb, bezpečnost, český průvodce
  • Oddech na havajském ostrově Oahu, pláž Waikiki, Honolulu

 

Čti více

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.cz

Termíny a cenyProgram a mapaFotogalerieTOP místa zájezdu

Cena zahrnuje:

mezinárodní letenku v economy class, letištní poplatky, kompletní dopravu mikrobusy a autobusy během poznávací části, místní daně a poplatky, 4 x ubytování v pokojích pro dvě osoby v hotelech střední třídy, 7 x ve 4 * hotelu na Oahu, SEN průvodce (po 4. den), pojištění proti insolventnosti

Cena nezahrnuje:

vízum (ESTA), stravu, vstupné do památek a atrakcí, povinné resort fee v hotelích (poplatky za wifi, telefonáty, posilovnu a podobné  cca 25-55USD/pokoj/noc) zavazadla na vnitrostátních letech v USA, pojištění, kapesné, PCR testy a antigenní testy

Ubytování:

Los Angeles – Baymont by Wandham Lawndale***, 2 noci

San Francisco – Whitcomb***, 2 noci

Honolulu – Waikiki Beach Marriott Resort & Spa ****, 7 nocí

Hotely na konkrétních termínech můžou být i jiné. Závisí to na dostupnosti, obsazenosti a na včasném přihlášení.

 
„Hvězdičkování“ není součástí obchodního jména hotelu, ale hodnocením jeho kvality od velkých nadnárodních rezervačních systémů jako booking.com, agoda.com, v některých případech podle oficiálního hodnocení samotného hotelu.
 
Jednotlivé pokoje v hotelích se mohou lišit, uvedené fotografie jsou ze standardních dvoulůžkových pokojů.

Poznámka:

Občanům SR i ČR, kteří k 1. březnu 2011 pobývali v Iráku, Íránu, Jemenu, Libyi, Somálsku Sýrii nebo Súdánu, respektive po 1. březnu 2011 navštívili Irák, Írán, Jemen, Libyi, Somálsko, Sýrii bude autorizace ESTA zamítnuta.

Také občanům ČR i SR, kteří navštívili Kubu v období od 12.1. 2021 až dodnes bude platná cestovní autorizace (ESTA) rovněž zamítnuta a musí si požádat o vízum na ambasádě USA v Praze/Bratislavě.

 

Hotely v základní ceně zájezdu
Doplňkové služby - SEN premium

1. den: Let až na pobřeží Tichého oceánu

LOS ANGELES

Odlet z Evropy na cestu za nejkrásnější americkou přírodou. Přílet do Města andělů do LOS ANGELES. Kontrola na LAX a vstoupíme do města, které žije svůj americký sen. Už ve vzduchu je něco pohodového. Město věčného léta. Aklimatizace na časový posun a začínáme.

2. den: Město andělů a Hollywood

LOS ANGELES – SANTA MONICA

Město s originálním názvem "El Pueblo de Nuestra Senora La Reina de los Angeles los Rio Porciunculo" bylo založeno na konci 17. století a v centru staré čtvrti se nasnídáte v mexickém stylu. Z Puebla se projdeme k slavné radnici, která si zahrála v několika známých filmech a seriálech, prohlédnem si stavbu koncertní haly Walta Disneyho a operu, kterou řídí Plácido Domingo. Na město se podíváme z nadhledu z Griffithovy observatoře. Kromě výhledu na široké okolí a downtown LA je odsud i dobrý záběr na známý nápis "Hollywood". Samozřejmě se zastavíme i na samotném Hollywood bulváru. Známé místo s hvězdami slavných na chodníku, otisky rukou a nohou před Graumanovým čínským divadlem a množstvím postav převlečených za Michaela Jacksona, Jacka Sparrowa nebo Mickeyho Mousa. Po "hvězdném" obědě se projedeme přes Beverly Hills až na jednu z nejdražších ulic světa – Rodeo Drive. Vyfotíme se při známém nápisu a projdeme se po Rodeo Drive. Uvidíme některou z hvězd? Z Beverly Hills to už nemáme daleko na Santa Monica Beach. Pláž je známá z Pobřežní hlídky, najdete zde zábavné molo a jeden z konců slavné cesty Route 66. Nedaleko je promenáda s množstvím restaurací a obchůdků. Zde si vychutnáme závěr dne a dáme si večeři dle vlastního výběru. Bude to pizza, sushi, nebo steak?

3. den: Nejkrásnější cesta Kalifornie

LOS ANGELES-SANTA BARBARA-SAN FRANCSICO

Z Los Angeles se dnes po cestě č.101 dostaneme do Santa Barbary. Místní letovisko s příjemnou architekturou a nádherně vyzdobenou budovou soudu, z níž se podíváme na okolí z ptačí perspektivy. Projdeme se po městečku, dáme si kávu a odjíždíme do Solvang, městečka, které byste zde nečekali. Byli jste v Dánsku? Pokud ne, máte náhradu zde v Kalifornii. Solvang je dánská enkláva zde v Novém světě. Andersenovo muzeum, socha Malé mořské víly a úžasné dánské pekárny. Za hranicí městečka se nachází oblast vinic, která začíná mít podobné jméno jako slavné Napa Valley u San Francisku. Na konci cesty nás čeká San Francisco, město kopečků a Golden Gate Bridge.

4. den: Welcome to San Francisco

SAN FRANCISCO

Projdeme se k radnici, kde se provdala Marylin Monroe za Joea DiMaggia, na Market Street, Union square a do Chinatownu. Cestou se budeme vyhýbat známým "tramvajím", které jsou ve skutečnosti pozemní lanovky a nahlédneme do jejich muzea. Samozřejmě se budeme chtít na této největší atrakci města i převézt. Sejdeme na molo, kde se nachází i známé molo č.39. Na tomto molu je množství obchodů se suvenýry, ponožkami, restauracemi a hlavní atrakce – lachtani. Ti se zde vyvalují už desetiletí a jsou na oči zvědavců zvyklí. Nedaleko se nachází nejklikatější ulice na světě, známá z množství fotografii a filmů. Za městem se nachází ikona města, Golden gate bridge. Přejedeme po něm na druhou stranu, vyjedeme na vyhlídku a uděláme zajímavé fotky, ať už s typickou mlhou nebo bez ní. San Francisco má úžasnou atmosféru a právem patří mezi nejkrásnější města USA.

5. den: Havajské ostrovy a Honolulu

HONOLULU

Odlet do Honolulu na známý ostrov OAHU a transfer do našeho hotelu nedaleko pláže Wakiki beach. Relax na havajských plážích, který si můžete zpestřit fakultativními výlety nebo lenošením na pláži. Naše pláž leží na jihu ostrova Oahu. V 19. století právě na tuto pláž chodili příslušníci místní královské rodiny surfovat a odpočívat, dnes je vystřídáte Vy. Socha pana Kahanamoku, který vynalezl surf, nás přivítá přímo na pláži. Pokocháme se nádhernou vyhlídkou na Diamond Head a na místo, kde se lámou vlny. Na výběr máte z množství výletů. Prohlídka Honolulu, Pearl Harbour, let vrtulníkem nad Oahu, výlet na další ostrovy ... je kam jít. Relax v Honolulu na Waikiki beach je vhodný pro lidi, co mají rádi město a rušné pláže s nočním životem. Hotel v základní ceně je z naší oblíbené sítě Marriott. Necelých 16 minut z letiště naproti nejslavnější pláži na Oahu, Waikiki beach. Veřejná pláž je dostupná hned přes silnici a Centrum včetně nákupního střediska jsou 5 minut jízdy taxíkem. Cena nezahrnuje žádnou stravu a resortní poplatky. Ubytovací standard si můžete zlepšit využitím lepšího hotelu z nabídky Prémium.

6. – 11. den: Odpočinek na Havaji

HONOLULU

Odpočinek v Honolulu v hotelu dle Vašeho výběru.

12. den: Rozlučka s Havají

HONOLULU – EVROPA

Cesta domů.

13. den: Vítejte doma!

Přílet

Los Angeles, San Francisco a Oahu
<
>
Ve městě andělůChodník slávy v LAHollywood - asi nejslavnější nápis na světěLos Angeles - koncertní hala Walta DisneyhoLos Angeles je domovem Universal StudiosProjdete se po chodníku slávyLos Angeles - Downton města andělůSanta Monica, Los AngelesProcházka pod Golden Gate BridgeUděláte si nezbytnou fotku u Golden Gate BridgeIkona San FranciscaObdivovat budete unikátní architekturu v San FranciscuDown town San FranciscaNejznámější molo v San FranciscuSan Francisco - kolonie lachtanů na mole 39Dokonalá prohlídka San FranciscaProjedete se typickou tramvajkou po San FranciscuNejklikatější ulička na světěProjedete si jí? Uděláte si procházku po San Franciscu se SEN průvodcemAloha HavajVítejte v ráji surfařůSlavné pláže, které znáte z filmůChyťte si svoji vlnu na HavajiNaučíte se surfovat?Honolulu je hlavní a největší město souostrovíNádherná příroda uprostřed TichomoříPanenské pláže na HavajiPláž Waikiki je už po desetiletí jednou z nejpopulárnějších pláží světaPozorování velryb na Havajihavajská exotikaHavajský luxus a kvalitní službyHawai, Oahu - výhled z hotelu Marriott Waikiki

Oahu

Na havajském ostrově Oahu najdete jedny z nejkrásnějších pláží na světě. Svědčí o tom i fakt, že filmaři z Hollywoodu si zdejší úchvatné scenérie půjčili už nespočet mnohokrát na takové slavné příběhy jako Čelisti, Godzilla, Jurský park, Karate Kid, natáčelo se zde několik částí Baywatch samozřejmě i samotný film Pearl Harbour, protože známá vojenská základna se nachází právě na Oahu.

Čti více

Máte předběžný zájem o tento zájezd? Budeme Vás kontaktovat, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy a zašleme kalkulaci zájezdu na Váš email.Povinné pole

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací