Cestovní kancelář SEN - Praha

poznávací zájezdy do exotiky

Rozšířený vyhledávač zájezdů

  • exotické komfortní poznávací zájezdy a aktivní dovolená o úroveň výš

  • vždy v doprovodu špičkových českých průvodců

  • reference klientů jako vaše inspirace

  • doubytování pro sólo cestující

  • komfortní ubytování, privátní doprava, gurmánské zážitky  a množství UNESCO památek

  • nejlepší poměr mezi kvalitními službami a cenou

  • jsme tu pro vás od roku 1993, využijte naše zkušenosti

  • nejvýhodnější cena na trhu - garance 9 % slevy

Čti více

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.cz

Kontinent:
Cena zájezdu
Termín zájezdu:
Poznávací zájezdy se slevouReference klientůZážitky ze zájezdůTOP místa zájezdůFotogalerie
<
>
Kmen dlouhokrkých žen v BarměMaya Beach na ostrově Phi Phi v ThajskuProcházka se lvy v AfriceKrása Kanady vás okouzlíRudá NamibiePlavba po vietnamské zátoce Halong BayV centru rudé AustrálieSlavný čínský chrám nebes v PekinguSetkání s gejšami v Japonsku bude pro vás velkým zážitkemKanadská přírodaZa lemury na MadagaskarExotické tváře NepáluVýstup na bájné Machu Picchunárodní parky USA na dosahNapříč Afrikou s CK SENVydejte se do Nepálu s CK SEN

Cestovní kancelář SEN – Praha se sídlem v Korunní ulici, v centru Vinohrad, se zaměřuje na poznávací zájezdy do celého světa s vysokou úrovní služeb a komfortu. CK SEN vám zorganizuje exotickou dovolenou do 125 zemí světa se 100 % GARANCÍ REALIZACE, nyní navíc s novoroční slevou 9 %. Garantujeme vám více poznání, a především realizaci stovek zájezdů.

I v roce 2018 pro vás CK SEN připravila řadu komfortních cest za poznáním i odpočinkem, a to vždy v doprovodu špičkových českých průvodců. Jsme tu pro vás od roku 1993, využijte našich zkušeností, rádi vám splníme vaše představy o exotické dovolené.

Nechte si inspirovat klienty, kteří již absolvovali svoji vysněnou cestu. V sekci Reference a zkušenosti klientů se dozvíte objektivní názory těch, kteří cestu již absolvovali. Jistě vám to pomůže s výběrem právě vaší dovolené.

Ze SEN poznávacích zájezdů si přivezete zážitky, které vám už nikdo nevezme. Čeká vás komfortní poznání, kvalitní služby o úroveň výše a množství gurmánských zážitků.

Odlety jsou z Prahy nebo z Vídně, volba je jen na vás. Vždy létáme pouze renomovanými společnostmi na pravidelných linkách. Rádi vám splníme i vaše individuální přání.

Plánujete exotickou dovolenou sami a nechcete připlácet za pokoj pro jednu osobu? Využijte konkurenční výhody cestovní kanceláře SEN, najdeme pro vás single parťáka na vaši cestu snů.

Je vaším snem expediční cestování a poznávání? Z naší bohaté nabídky si jistě vyberete. Pro aktivní rodinou dovolenou nabízíme Rodinná dobrodružství. Lákavé nabídky máme i pro Aktivní seniory. Pro pohodové cestovatele jsme připravili kombinované poznávací zájezdy s pobytem u moře. Nebo snad chcete odměnit vaše nejlepší kolegy, partnery a nevíte jak? Myslíme i na vás. Naše dlouholeté zkušenosti vám promítneme do zájezdu na klíč, kamkoli si na mapě světa ukážete.

Kontaktujte nás s jakýmkoliv přáním na cksen@cksen.cz nebo telefonicky 224 256 999, 608 482 877. V naší kanceláří v Korunní 79, 130 00 Praha 3 vás rádi přivítáme od pondělí do čtvrtka od 9:00 do 18:00, v pátek do 16:00.

 

Čti více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací