Expo 2020 v Dubaji za 3 000 Kč - bonus od SEN komfortněji

zážitky z budoucnosti

Staňte se součástí zázraku. Dubajské Expo 2020 vám na největší výstavě na světě umožní ochutnat vzrušující zážitky přímo v metropoli Spojených Arabských Emirátů. Čeká na vás bohatý a zajímavý program, fascinující pavilony, jedinečná gastronomie a rozmanité zážitky. Nahlédněte s námi do budoucnosti. Až se svět spojí, vytvoříme lepší zítřek: to je heslo nejočekávanějšího EXPO v novodobé historii. Od SEN je za 3 000 Kč jako bonus k hlavním zájezdům.

  • Návštěva nejočekávanější výstavy na světě – EXPO 2020
  • Jen za 3 000 Kč - bonus k těmto zájezdům
  • Absolutně bezpečná cesta, kde je riziko tropických chorob a terorismu nulové
  • Vhodné pro rodiny s dětmi
  • Dvoudenní vstupenka na EXPO v ceně!
Čti více

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.cz

Termíny a cenyProgram a mapaFotogalerie

Cena zahrnuje:

mezinárodní letenku do Dubaje a zpět v economy třídě luxusní společnosti Emirates přímým letem z Prahy/Vídně, letištní poplatky, 3x ubytování v 4* hotelu v pokoji pro dvě osoby, snídaně, 2x vstupenka na EXPO 2020 včetně zpáteční dopravy do areálu společným autobusem, letištní transfery v Dubaji, nejlepší pojištění proti insolvenci, asistenční služby CK SEN, SEN průvodce

Cena nezahrnuje:

ostatní stravu a nápoje, cestovní pojištění, kapesné, individuální dopravu, PCR testy. Na místě v hotelu se platí „pobytová taxa tzv. „tourist dirham“ ve výši 10 AED za pokoj za noc., PCR testy a antigenní testy

Ubytování:

Four Points by Sheraton Bur Dubai⭑⭑⭑⭑, 3 noci

Poznámka:

Zájezd na Expo do Dubaje – jen za 3 000 Kč jako bonus k těmto hlavním zájezdům

Národní den České republiky se v areálu dubajské EXPO odehraje 21. 3. 2022!

Hotely v základní ceně zájezdu
Doplňkové služby - SEN premium

1. den: odlet do Orientu

PRAHA/VÍDEŇ – DUBAJ

Odlet z Evropy luxusní leteckou společností Emirates až do orientu na Arabský poloostrov ke břehům Perského zálivu. Přímý let do Dubaje, ze které budete nadšení ještě dříve, než se letadlo usadí na obrovském letišti. Na pár dní se Dubaj stane vaším domovem. Futuristické EXPO: všude na světě má svou váhu, ale právě o tom dubajském se mluví jako o tom nejfantastičtějším v historii planety. Bude to silný zážitek a vy si ho naplno vychutnáte.

Po nočním příletu si jen vyzvednete zavazadla, ani se neohlédnete a už míříme do hotelu. Čeká nás jen krátký přesun, během kterého už na vás padají světla města, které nikdy nespí. Dnes už si jen odpočinete ve svém příjemném a kvalitním pokoji. Dubaj na vás počká a společně zažijete skvělou dovolenou. Už v základní ceně máte v centru umístěný hotel Four Points by Sheraton Bur Dubai.

2. den: EXPO – den 1

DUBAJ

Dubaj v tyto dny doslova žije fantastickými událostmi, které pod sebou sdružuje unikátní světová výstava známá jako EXPO 2020. Město se na tento projekt těšilo už několik let, a proto se tu nenechalo nic náhodě. Dubaj si pro vás připravila tak famózní zážitek, že o něm budete mluvit ještě hodně dlouho po návratu domů. Světové výstavy jsou vždy možností, jak se předvést před ostatními zeměmi, a i když to Dubaj vůbec nepotřebuje, ukáže vám, jak daleko se dají vize Expa posunout. Ze světové výstavy vytvořila něco, co svět ještě nezažil, a otevřela tak svoje brány do budoucnosti. A přesně proto jste do Dubaje přiletěli. Najednou jste tu, u bran obrovského areálu. Máte spoustu času na to, abyste si EXPO s jeho vychytávkami vychutnali od A do Z. Čeká vás nejen vize Dubaje, ale i ostatních světových končin. Začínáme!

Expa se účastní 192 zemí světa a jeho hlavním mottem je: „Šance, Mobilita a Udržitelnost“. Naučíte se tu, jak zlepšit svět, ve kterém žijeme? Hned na začátek se vydejte na náměstí al-Wasl, které je srdcem celého Expa. Vše podstatné se děje v jeho okolí, takže jste se ocitli přímo ve víru dění. Mezi prvními místy, kam byste se měli podívat, je Pavilon mobility. Mimořádně moderní vzhled, který by se neztratil ani v Singapuru či v jiném futuristickém městě, je jen začátek. Projekt vznikl pod taktovkou prestižních architektů od Normana Fostera, a kromě jiného tu najdete největší výtah, do kterého se vejde až 160 lidí! Přemýšleli jste, že byste si postavili vlastního robota? Chcete vědět, jak naprojektovat vesmírnou loď? Nebo vás zajímají drony či idea létajícího člověka? Jste na správném místě, jen se tu kvůli těmto specialitám nezapomeňte, protože EXPO má i další lákadla.

Oběd si vychutnejte v jedné z 200 restaurací a provozoven, které najdete přímo v areálu, a posilnění se vydejte přes fantastické zahrady až k Pavilonu udržitelnosti. Má přezdívku „Terra“ a připomíná obrovskou kosmickou loď, která si jen tak z ničeho nic sedla na Zem. Uvnitř se budete cítit skutečně jako na jiné planetě! Nad hlavami vám roste 18 obrovských „stromů budoucnosti“, které generují elektrickou energii, pavilon je obalen téměř pěti tisícovkami solárních panelů a stal se největší budovou světa, která se věnuje udržitelnosti. Ani se nenadějete a zjistíte, že jste tu strávili několik hodin. Počkejte tu na tmu, protože pavilon se nádherně rozsvítí a odstartuje se i světelná show. Jak správně tušíte, bude to skvělý zážitek. Tento den se vám zapíše hluboko do paměti. A nejlepší na něm je, že na EXPO můžete zítra zas.

3. den: EXPO – den 2

DUBAJ

Víme, že proletět EXPO za jeden den nemá smysl, a proto jsme pro vás naplánovali dva celé dny, které můžete tady, v areálu budoucnosti, naplno využít. Vždyť celý EXPO areál je velký jako 900 fotbalových hřišť! I dnes začněte na dobře známém náměstí al-Wasl, ale vydejte se opačným směrem než včera. Pavilon mobility a udržitelnosti jste si už prošli, takže nastal čas, abyste se vydali do části, kde na vás čeká moderní dubajský bazar. Najdete ho tu pod názvem Souq a jestliže jste někdy procházeli dubajskými bazarovými uličkami, tyto budou jiné a opravdu unikátní. Hned vedle Souqu najdete pavilon „UAE“, tedy místo, které reprezentuje Spojené Arabské Emiráty jako hostitelskou krajinu. Budova pavilonu je jako umělecké dílo a odkazuje na tradice arabské země. Připomíná totiž letícího sokola, a ten v sobě ukrývá příběhy minulosti i vize budoucnosti propletené nejen s Dubají. Pokud cestujete s dětmi, oceníte vedlejší prostor, protože ten se věnuje jen a jen jim. Mohou tu zkusit věci, o kterých se jim ani nesnilo, ale místo si určitě užijí i dospělí.

Před vámi už je třetí z monumentálních pavilonů dubajského Expa, a tedy Pavilon šancí. Futuristická budova si určitě zaslouží několik vašich záběrů a už už vám začíná vyprávět příběh o tom, že každý člověk na této planetě má moc něco změnit a zachránit životní prostředí kolem sebe. Jakmile z něj vyjdete, určitě na mnohé změníte názor. Vydáte se po Sunrise, nebo Sunset Avenue?

Ne, ještě odsud neodcházejte, ještě si prohlédněte český pavilon, který se také přišel ukázat světu. Hlavním exponátem je technologie S.A.W.E.R., která umí autonomně i ze suchého pouštního vzduchu získat až stovky litrů vody denně a umožňuje lidem pěstovat plodiny i v nehostinných podmínkách. A i další země mají přitažlivé pavilony! Zkuste si prohlédnout supermoderní Singapur s tématikou dešťového lesa na poušti nebo brazilský pavilon propletený příběhy řek. Největším pavilonem mezi zeměmi se může pochlubit Saúdská Arábie, která se ráda hlásí k budoucnosti.

Naplánujte si dnes v areálu i večeři a počkejte na večerní program. Když se pavilony okolo vás rozsvítí a stromy budoucnosti září do tmy, máte pocit, že jste na tom nejneuvěřitelnějším místě na světě. Dva dny jste strávili na EXPO a viděli jste toto mnohem více, než běžný návštěvník.

4. den: Plni zážitků odlétáme domů

DUBAJ – PRAHA/VÍDEŇ

Pomalu ale jistě se chystáme domů. Navštívili jste unikátní a futuristické EXPO a plní inspirace, nápadů a určitě i cestovatelských tipů odlétáte domů. Odlet z Arabského poloostrova domů do Evropy. Známí budou celé hodiny poslouchat vaše zážitky!

Expo 2020 v Dubaji za 3 000 Kč - bonus od SEN
<
>

Máte předběžný zájem o tento zájezd? Budeme Vás kontaktovat, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy a zašleme kalkulaci zájezdu na Váš email.Povinné pole

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací
ZÁJEZDY 2022 SE SLEVOU AŽ 20 %
Lovte zážitky s CK SEN bez rizika.
Záloha pouze 5 000 Kč/osoba.  Více ZDE ➔