Toronto, Niagara, New York a Jamajka (Komfort)


Pro obyvatele New Yorku je Karibik víkendovou destinací a tento pocit příjemného krátkého letu do tepla si vychutnáme i my. Kanadskou metropoli Toronto a kosmopolitní New York si vychutnáme v klidu a bez stresu, k tomu zážitek z Niagarských vodopádů, a když už budeme mít dost, tak odletíme odpočívat na pravou karibskou pláž na Jamajce.

  • nová kombinace z dílny CK SEN
  • Velké jablko, které nikdy nespí se SEN průvodcem
  • za pár dní stihnete navštívit oblíbenou Ameriku i karibské pláže
  • tyrkysová voda Karibiku na vlnách jamajského reggae
Toronto, Niagara, New York a Jamajka

1. den:

Odlet a přílet do největšího města Kanady a čtvrtého největšího města severní Ameriky - TORONTO. Centrum připomíná malý New York. Yonge street, která byla označována jako nejdelší ulice na světě (do roku 1999 v Guinessově knize rekordů 1.896 km), má ve skutečnosti "pouze" 56km a je to hlavní tepna města. Dnes máme ale na plánu vyvézt se na nejvyšší věž západní polokoule. CN Tower má horní vyhlídku ve výšce 447 m a momentálně je to páté nejvyšší místo, kam se dostanete na vyhlídku. Tento rekord držela od 1976 do 2010, dokud nebyla otevřena Burj Khalifa v Dubaji. Ideální je počkat si na setmění a podívat se na město z této perspektivy i po rozsvícení světel. Dáme si dobrou večeři v Distillery district, nebo v restauraci u Gretzkyho?

2. den:

Dnes se seznámíme s nejstarší částí města. Podíváme se na budovu parlamentu provincie Ontario, řekneme si něco o městě a zemi jako takové a po University avenue se dostaneme k nejstaršímu zachovalému domu v Torontu. Projdeme se zahradou bývalého soudu a ochutnáme nejlepší kanadský hot-dog v Americe před radnicí. V rámci volného dopoledního programu máte možnost navštívit Hokejovou síň slávy a vyfotit se s originálem Stanleyova poháru. Už naobědvaní sedneme do aut a podél břehu Ontarijského jezera se dostaneme k Niagarským vodopádům. Jsou považovány za jedny ze tří nejkrásnějších na světě. Řeknete si i Vy, že vskutku patří k Viktoriiným vodopádům a k Iguazú? Budeme zde mít čas si je pořádně vychutnat. Cesta tunelem poza vodopády a vyhlídková plošina přímo pod dopadající vodou nebo vyhlídková věž Skylon. Vodopády jsou každý večer osvětlovány a je to jiný pohled na toto světoznámé místo.

3. den:

Hned po snídani překročíme hranici do USA. Najedeme na dálnici a ta nás dovede až do města, které nikdy nespí. Samotná cesta trvá přibližně 8 hodin a vede přes stát New York a New Jersey. Krásná cesta mírně hornatou a lesnatou krajinou. Jsme ve městě, které nikdy nespí, tak hurá do něj. NEW YORK, NEW YORK.

4. den:

Čekají nás dva intenzivní dny v New Yorku. Budete mít pocit, že jste se ocitli v jednom z amerických filmů. Vše kolem vám bude známé. Nikoho by nepřekvapilo, kdybyste zahlédli Godzillu běžet po mostě Brooklyn Bridge, King Konga viset z Empire State Building, Kevina McCallistra vybíhat z hotelu Plaza do Central Parku, kde by pobíhali modří Šmoulové.

5. den:

Dobrodružství pokračuje. Spiderman vystřelil pavoučí síť ze špičky budovy Chrysler k Rockefellerovu centru, 4 rozmazlená zvířata utíkající z newyorské ZOO na Madagaskar, zmateně pobíhají po Times Square, na Wall Street se obyčejné auto promění na obrovského Transformera a Socha svobody vám mává z ostrova naproti. Zdá se vám to? Ne, jste uprostřed Velkého jablka.

6. den:

Odlet na Jamajku a odpočinek na karibské pláži.

7. den:

Ubytování v příjemném 3*+ hotelu Riu Montego Bay nebo Holiday Inn. Hotely s výborným poměrem mezi cenou a kvalitou jsou přímo na pláži. 10 minut jízdy z letiště. Stravování formou all inclusive - plná penze a drobné občerstvení během celého dne včetně alkoholických a nealko nápojů.

8. – 10. den:

Odpočinek na karibské pláži.

11. den:

Odlet z karibského ráje.

12. den:

Přílet domů.

Cena zahrnuje:

mezinárodní letenku do Toronta a zpět z Jamajky, přelet New York - Jamajka, 5 x ubytování v 3* hotelu během dní 1-5, 5 x ubytování v 3*+hotelu na pláži, all inclusive na Jamajce, dopravu podle programu, letištní transfery v Kanadě, USA a na Jamajce, SEN průvodce, pojištění proti insolventnosti

Cena nezahrnuje:

stravu kromě uvedené, vstupné do památek a atrakcí, ESTA do USA a ETA do Kanady, resort fee v hotelech (poplatky za wifi, telefonáty, posilovnu atd.), zavazadla na vnitrostátních letech v USA a Karibiku S.E.N. PRÉMIUM: 3 noci v TOP hotelu na Manhattanu/ 1 osoba v dvoulůžkovém pokoji: 9 880 Kč

SEN premium

PRÉMIUM 3* Manhattan/3 noci: 3120 Kč

3 noci v 3* hotelu typu Holiday Inn Midtown / Ramada Plaza New Yorker a podobné, 3 120 Kč / osoba ve dvoulůžkovém pokoji. Jste v centru dění a nikam se nemusíte zdlouhavě přesouvat. Vyplatí se... i díky poměru cena – poloha.

PRÉMIUM TOP Manhattan/3 noci: 9880 Kč

Skutečný luxus přímo na Manhattanu v srdci New Yorku. 3 noci v hotelu typu Marriott Marquis / Westin Times square / Intercontinental Times square / Millenium Times Square a podobné. 9 880 Kč / osoba ve dvoulůžkovém pokoji. Určeno pro náročné klienty. Výborná poloha.

Poznámka:

Pro chvíle odpočinku v Karibiku je další možností ostrov Turks a Caicos. Bližší informace žádejte v CK SEN.

Zájezd na klíč:

Tento zájezd vám také rádi zabezpečíme na klíč, v uzavřené skupince vašich přátel libovolného počtu osob i termínu, dle vašich individuálních požadavků.
Jsme tu pro vás, rádi vám splníme vaše sny.

Nenechte si ujít slevu zájezdu!


Váš vybraný zájezd nyní nabízíme za výhodnou cenu.
Následující dny vám garantujeme nejlepší cenu a podržíme vám také místo na zájezdu.

ODESLAT
Povinné pole
Nenechte si ujít slevu zájezdu!

Máte předběžný zájem o tento zájezd? Budeme Vás kontaktovat, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy a zašleme kalkulaci zájezdu na Váš email.Povinné pole

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Zobrazit všechny fotky

TOP místa zájezdu

New York, USA

New York

New York, který je odedávna právem přezdívané jako město, které nikdy nespí, Vás na první pohled ohromí svou energií. Spatříte nejslavnější místa z filmových pláten jako mrakodrap Empire State Building, skvostný Chrysler Building, Rockefellerovo Centrum s nezapomenutelným výhledem na Manhattan, Broadway plnou divadel, centrum světového obchodu Wall Street či majestátní Sochu svobody. Nevynecháte rovněž pulzující centrum Manhattanu, Times Square plné obchodů, restaurací a kaváren. Opačnou atmosféru naleznete v poklidném Central parku, který představuje zelenou oázu klidu uprostřed této tepající metropole.


Niagarské vodopády v Kanadě

Niagarské vodopády

Niagarské vodopády tvoří přírodní hranici mezi Kanadou a Spojenými státy a patří mezi nejmohutnější vodopády na světě. Dosahují výšky 52 metrů a šířky 1200 metrů. Jsou tvořeny třemi navzájem oddělenými částmi: Horseshoe Falls na kanadské straně, American Falls a přilehlými Bridal Veil Falls na americké straně. Hřmící voda, duha, suvenýry. Niagary jsou jedna velká přírodní show.


Toronto, Kanada

Toronto

Toronto představuje největší a nejnavštěvovanější kanadskou metropoli. Centrum města leží na břehu jezera Ontaria. Právě zde je nejdelší (14 km) sladkovodní písečná pláž. Dominantou je věž CN Tower o výšce 553 metrů, což z ní činí druhou nejvyšší volně stojící stavbu na světě. Odtud se můžete kochat výhledem do širokého okolí. Čeká na Vás mnoho atraktivit jako je impozantní nádražní budova Union Station se skvostným interiérem, hokejová síň slávy či Toronto Island, odkud se Vám naskytne nezapomenutelný pohled na celé panorama města.

Reference klientů

Toronto, Niagara, New York a Jamajka

Nádherné místo, krásný hotel i pro ty nejnáročnější klienty. Ostrov poskytuje maximální soukromí a maximální komfort. Kvalitní strava, mnoho restaurací a barů. New York je velkoměsto, které nás také okouzlilo, hlavně svojí velikostí. Saša skvělá delegátka a mě dostala hlavně tím, že nám bez problémů sehnala lístky na hokej v Madison Square Garden. Celkový dojem z dovolené 10 z 10. Jozef Petrík

Mohlo by Vás zajímat:

Na vrch stránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací

Pohlídáme vám slevu vašeho zájezdu nebo vysněné země
ODESLAT
Povinné pole
Pohlídáme vám slevu