First minute Srí Lanka

Rozšířený vyhledávač zájezdů

  • first minute komfortní zájezdy na Srí Lanku plné zážitků s garancí realizace zájezdů i v roce 2020

  • sleva za brzké přihlášení a naše zkušenosti s aktivní dovolenou od roku 1993

  • čajové plantáže, budhistické památky, sloní sirotčinec, ajurvéda, slavná Sigiriya a na závěr odpočinek u moře

  • gurmánské zážitky - čerstvé plody moře, cejlonský čaj

  • rajská zahrada a také safari v národním parku Yala

  • spojte si Srí Lanku s oddychem na Maledivách či Seychelských ostrovech

Čti více

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.cz

Kontinent:
Cena zájezdu
Termín zájezdu:
Poznávací zájezdyReference klientůZážitky ze zájezdůTOP místaFotogalerie
Asie - Srí Lanka

Sigiriya

Osmý div světa a archeologické naleziště. Jádro naleziště tvoří pozůstatky palácového komplexu, který vznikl v 5. století. Nachází se zde také velké množství nástěnných maleb a pozůstatky rozlehlých zahrad. Díky své historické hodnotě byla oblast v roce 1982 zapsána na Seznamu světového dědictví UNESCO.

Čti více
Pinnawala, Srí Lanka

Pinnawala

Sloní sirotčinec na březích řeky Maoya bude největším zážitkem. Budete v úzkém kontaktu se 70 nádhernými slony indickými, které si spolu hrají a dovádějí. Můžete je krmit či sledovat při koupání.

Čti více
čajové plántáže na Srí Lance

Čajové plantáže na Srí Lance

Přestože se čaj na Srí Lanka dostal jako náhrada za kávu, je dnes jednou z nejdůležitějších exportních komodit. Vysočina Srí Lanky je poseta čajovými plantážemi, kde tamilské sběračky čaje celé dny sbírají čerstvé lístky, které se zde zpracovávají ve staromódních továrnách. Zkusíme si nasbírat čaj sami a poté si vychutnáme šálek pravého cejlonského čaje.

Čti více
<
>
Na Srí Lanku, nyní se slevou First MinuteSrí Lanka - země plná buddhistických památekSběr pravého cejlonského čajeKrásy Srí Lanky nyní ještě levněji, s First Minute slevouTo nejlepší ze Srí LankyVyužijte First Minute slevu k poznání ostrova čaje - Srí LankyNa Srí Lanku za slony s CK SENČajové plantáže Srí LankyRybaření na Srí Lance je obrovským zážitkemPinnawala - koupání slonů se stane zážitkem na celý životse SEN průvodcem a místními sklidíte čerstvý čajOdpočinek u moře na Srí Lance se slevou za brzké přihlášeníNa Srí Lanku za gurmánskými hodyTamilská sběračka vám ukáže, jak se sbírají čajové lístkyRybáři na dřevěných kůlech jsou symbolem Srí Lankysloní sirotčinec na Srí LanceBuddhistický mnich v tradičním oranžovém rouchu

Poznejte krásy Srí Lanky levně v nabídce first minute - se slevou za brzké přihlášení. Čajové plantáže, nádherné buddhistické památky, jedinečná Sigiriya a zážitky s koupáním slonů na celý život. 

Srí Lanka je rajská zahrada, proto sem CK SEN pořádá pět různých zájezdů. Od 11-denního s názvem Srí Lanka až po 14-denní poznávací zájezd Srí Lanka a Tamilští tygři spojený se severem ostrova a národním parkem Yala. A samozřejmě na závěr vždy odpočinek na plážích jihu ostrova nebo pak na bílých plážích exotických Malediv či Seychelských ostrovů

Zkušeným cestovatelům doporučujeme zájezd Srí Lanka a jižní Indie, na kterém za 16 dní poznáte tento nádherný region tak odlišný například od Radžastánu na severu. 

Vydejte se na komfortní poznávací a kombinované zájezdy na Srí Lanku s profesionálními průvodci CK SEN a staňte se lovci zážitků.

Nedokážete se rozhodnout, jaká dovolená je pro vás nejlepší? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

Čti více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací