Chci ušetřit

NOVOROČNÍ SLEVA až 9%

Sleva 7 % na zájezdy od 1.3.2018 do 14.5.2018 a sleva 9 % na zájezdy po 15.5.2018. Podmínky udělení slevy: platí na všechny zájezdy v roce 2018, pokud nejsou „na vyžádání“. V případě zájezdů na vyžádání sleva až 5 %. Sleva platí do 31.1.2018.

Klubová (1500 Kč)

Kluboví SEN klienti získají k uvedeným slevám ještě 1 500 Kč klubovou slevu navíc.
Podmínky udělení slevy: Na slevu má nárok klient, který se s CK SEN alespoň jednou zúčastnil zájezdu.

Sleva množstevní / dovolená na míru

Větší skupině najednou (již od 6 klientů) přihlášené na 1 katalogový zájezd můžeme udělit speciální slevu, která bude záviset na velikosti skupiny a termínu. Informujte se, prosím, v kanceláři CK SEN.
Pro firmy a ucelené kolektivy organizujeme zájezdy na klíč za speciální ceny.

Služba DOUBYTOVÁNÍ

Služba pro vás všechny, kteří cestujete s CK SEN sami a nechcete si připlácet za jednolůžkový pokoj. Najdeme vám spolucestujícího, ušetřené peníze si na vaší dovolené jistě užijete. Aktuální seznam doubytování najdete zde: https://www.cksen.cz/doubytovani/

Genius Pay

Genius Pay je moderní způsob placení za dovolenou. Neplatíte najednou, ale v menších měsíčních platbách. Stačí v přihlášce označit možnost Genius Pay a další informace vám zašleme e-mailem. Nabídku lze využít pouze u zájezdů s odletem minimálně 5 měsíců od doby přihlášení.

Na vrch stránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací