Slevy

Uvítací

Pro klienty jiných cestovních kanceláří, kteří s CK SEN ještě necestovali, cestovali však s jinou konkurenční cestovní kanceláří s obdobným zaměřením. Tuto slevu je možné spojit se slevou za brzké přihlášení.

1 500 Kč na všechny letecké zájezdy

Za brzké přihlášení

cena zájezdu od do sleva
do 55 775 Kč 1 000 Kč
od 55 800 Kč do 73 375 Kč 1 500 Kč
od 73 376 Kč do 92 950 Kč 2 500 Kč
nad 92 965 Kč 2 900 Kč

Podmínky udělení slevy: Platí pro každého klienta, který se přihlásí a zaplatí zálohu 50% z ceny zájezdu do 5 měsíců před jeho odjezdem. Tuto slevu je možné spojit s klubovou slevou.

Studentská / Učitelská / Lékařská

1 000 Kč na všechny letecké zájezdy

Podmínky udělení slevy: Na slevu má nárok klient, který je student, učitel nebo lékař. Studentská sleva platí pro studenty / učitele základních, středních a vysokých škol a prokazuje se kopií průkazu ISIC / ITIC. Lékařská sleva platí pro prvního přihlášeného lékaře na daný zájezd, který se zaváže vzít s sebou lékárničku a převezme funkci zdravotníka na zájezdu. Tuto slevu je možné spojit se slevou za brzké přihlášení, slevou klubovou a slevou uvítací.

Klubová

cena zájezdu od do klubová sleva
do 55 775 Kč 2 000 Kč
od 55 800 Kč do 73 375 Kč 2 500 Kč
od 73 376 Kč do 92 950 Kč 2 900 Kč
nad 92 965 Kč 3 300 Kč

Podmínky udělení slevy: Na slevu má nárok klient, který se s CK SEN alespoň jednou zúčastnil zájezdu delšího než 6 dní. Tuto slevu je možné spojit se slevou za brzké přihlášení.

EXOTIKA S CHYTROU ZÁLOHOU

Využijete nabídky CHYTRÉ ZÁLOHY při platbě Vámi vybraného zájezdu z našeho katalogu.
Chytrá záloha se vztahuje na všechny zájezdy, které pořádáme v období od 1.1. do 1.1.1970.
Exkluzivně v CK SEN jsme pro Vás připravili možnost při nákupu zájezdu uhradit zálohu za osobu pouze ve výši 10.000 Kč. Zbylou část ceny Vašeho zájezdu doplatíte až 4 týdny před Vaší dovolenou.
Užijte si podzim v exotice s možností platby většiny ceny zájezdu až před odletem.

LAST MINUTE

Pro vás, kteří se rozhodujete na poslední chvíli, jsme na vybrané poznávací zájezdy a termíny připravili speciální last minute slevy 5 %.
Kluboví SEN klienti získají k uvedeným slevám ještě 1 500 Kč klubovou slevu navíc.
Výběr nejbližších odletů našich zájezdů pro vaši dovolenou můžete průběžně sledovat ZDE.

Sleva množstevní / dovolená na míru

Větší skupině najednou (již od 6 klientů) přihlášené na 1 katalogový zájezd můžeme udělit speciální slevu, která bude záviset na velikosti skupiny a termínu. Informujte se, prosím, v kanceláři CK SEN.
Pro firmy a ucelené kolektivy organizujeme zájezdy na klíč za speciální ceny.

Služba DOUBYTOVÁNÍ

Služba pro vás všechny, kteří cestujete s CK SEN sami a nechcete si připlácet za jednolůžkový pokoj. Najdeme vám spolucestujícího, ušetřené peníze si na vaší dovolené jistě užijete. Aktuální seznam doubytování najdete zde: https://www.cksen.cz/doubytovani/

Genius Pay

Genius Pay je moderní způsob placení za dovolenou. Neplatíte najednou, ale v menších měsíčních platbách. Stačí v přihlášce označit možnost Genius Pay a další informace vám zašleme e-mailem. Nabídku lze využít pouze u zájezdů s odletem minimálně 5 měsíců od doby přihlášení.

Na vrch stránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací

Chcete zaplatit chytrou zálohu pouze 10 000 Kč?

Více zde