Singapurský Manhattan

Jaké očkování do Singapuru?

ÚvodDoklady a vízaZásuvky a internetPočasíCo s sebouBezpečnostOčkování

OČKOVÁNÍ PŘED ODLETEM DO SINGAPURU

Dne 13. 2. 2023 byly veškerá vstupní opatření ohledně nemoci COVID - 19 v Singapuru zrušena, není tedy nutné prokazovat očkování či podstupovat test.

Ani jiná vakcinace není při pobytu v Singapuru vyžadována, očkovací průkaz také nemusíte nikde předkládat tj. ani mít u sebe. Každopádně je na uvážení jednotlivce, zda před odletem podstoupit některá z doporučovaných očkování. Tím je pak především žloutenka typu A, žloutenka typu B a žlutá zimnice (proti ní je očkování povinné pro cestující z oblastí z vysokou mírou nákazy, což se ČR netýká). Samozřejmostí je pak platné očkování proti tetanu (doba přeočkování 15 – 20 let).

Malárie se zde návštěvníci obávat nemusejí. Jediným rizikem přenosné nemoci je pak horečka dengue, nejčastější tropická infekční nemoc. Ta se šíří prostřednictvím komárů Aedes Aegypti. Nicméně singapurské úřady se s tímto hmyzem snaží bojovat a plošně jej hubí. I tak doporučujeme zakoupit kvalitní repelent a řádně jej používat, ideálně ten s vysokým obsahem DEET, určený přímo do tropických oblastí.

Singapurský Manhattan Socha lva Merliona v SingapuruVýhledy z noční plavby Singapurem Superstromy v singapurských zahradáchHotel Marina Bay Sands, Singapur Slavný hotel Marina Bay Sands v SingapuruNoční Gardens by the BaySingapurská čtvrť Little IndiaNoční panorama supermoderního SingapuruMalá Indie v Singapuru Čínská architektura v Singapuru Výhled ze střešního bazénu hotelu Marina Bay Sands
zobrazit zájezdy do Singapuru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací

Mám zájem o "Speciální akci" na poznávací zájezdy do celého světa se SLEVOU AŽ 35%.


Zadejte prosím váš e-mail:

Povinné pole