Maledivy – Silvestr privátním letadlem bezpečně

POSLEDNÍ MÍSTA V LETADLE! Děti do 12-ti let jen za 29.000 Kč!

Cestujte na Maledivy bezpečně privátním letadlem bez přestupu na letištích, s lidmi s negativním testem na Covid. Vyměnte špatné zprávy a deštivé počasí za 34 stupňů a pláže s bílým pískem. Děti do 12-ti let jen za 29.000 Kč! Jedinečná SEN Covid garance v ceně!

Poslední místa v lprivátním etadle!

V případě pozitivního testování na Covid 19 před cestou, Vám bude cena za zájezd v plné výši vrácena.

  • SEN Covid Garance v ceně - vratime vám všechny peníze !

  • Děti do 12-ti let jen za 29.000 Kč v základním hotelu

  • All inclusive LITE za 3.000 Kč teď v ceně

  • Poslední místa v privátním letadle

  • Jsme na trhu od roku 1993, jsme členem AČCKA

Čti více

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.cz

Termíny a cenyProgram a mapaFotogalerie

Cena zahrnuje:

mezinárodní letenku v economy class - let privátním letadlem, občerstvení na palubě letadla, letištní a palivové poplatky, 10 nocí ubytování v 4+ * Sun Island Resort and Spa v pokoji pro dvě osoby v Superior beach bungalovu s LITE AI v hodnotě 3000 Kč v ceně (lahvové a plechovkové nealko nápoje, místní pivo, káva, čaj, minerální voda, vybrané druhy bílého a červeného vína) s možností připlatit si NORMAL AI, Gala večeři na Silvestra, pětimetrové rozestupy na pláži, šnorchlovací výbavu, místní enviromentální poplatek, zpáteční letadlový a lodní transfer na trase letiště Malé - Sun island a zpět, pečlivého místního partnera, SEN průvodce, pojištění proti insolventnosti, asistenční služby, garantovaný návrat - naše letadlo je stále k dispozici a v případě potřeby je schopné kdykoliv letět obratem domů (například neočekávané zavření hranic atd). I díky této flexibilitě si dovolenou užijete ještě více.

Cena nezahrnuje:

stravu mimo uvedené, fakultativní aktivity, alternativní hotely a služby v nich, lokální sim kartu, pojištění

Ubytování:

Základní hotel

Sun Island and SPA resort ****+ / na vyzádání

Příplatkové hotely

Sun Siyam Olhuveli ****+ All Inclusive, 10 nocí / 26 950 Kč

1 dítě do 15-ti let jen za 29 tis Kč včetně letenky!

Paradise Island Resort ***** , 10 nocí / 10 900 Kč / vyprodáno

Kuramathi resort ****+ ,  All Inclusive, 10 nocí / 90 900 Kč

Baros Maldives *****, 10 nocí / 196 300 Kč

Constance Halaveli *****, 10 nocí / 223 800 Kč /  vyprodáno

Six Senses Laamu *****, 10 nocí / 229.800 Kč  / vyprodáno

Four Seasons Kuda Huraa *****, 10 nocí / 272 700 Kč

Další hotely na vyžádání, napište nám prosím váš požadavek

 

Let Premium economy jen za příplatek 35 000 Kč/ vyprodáno

Dvě sedadla vedle sebe, více místa na nohy, lepší servis na palubě letadla.                        Jen 16 míst premium economy v letadle!

Poznámka:

V rámci cesty jste krytí jedinečnou SEN Covid garancí a v případě, že byste při testu před cestou byli pozitivně testováni na Covid 19, tak Vám bude cena za zájezd v plné výši vrácena.

Let (cca 11 hodin) je určen pouze pro občany s platným testem Covid 19-PCR ne starším než 72 hodin s potvrzením v angličtině. Můžete si vybrat z několika hotelů a na místě budou k dispozici SEN průvodci. Datum cesty je nastaven tak, abyste po návratu stihli i případný extra test a mohli se 11.1. nebo 12.1. vrátit do práce či školy.

Děti ve věku 2-11,99 let sdílející pokoj se dvěma platícími dospělými osobami v základním hotelu cestují jen za 29.000 Kč!

Max. počet dětí ve věku 2-11 let se dvěma dospělými osobami v jednom pokoji je 2.

Hotely v základní ceně zájezdu
Doplňkové služby - SEN premium

1. den: Odlet do ráje

SMĚR MALEDIVY

Odlétáme a směřujeme na Maledivy. Co si dáte? Šampanské nebo Bombay Saphire? Užívejte, relaxujte, vypněte. SEPA filtry se starají o čistý a zdravý vzduch v letadle a koronu necháte doma. Vypneme mobil, vždyť i tak během příštích dnů nebudeme sledovat žádné korona přírůstky, ale příliv a odliv. Příjemný let do tepla.

2. den: Ranní pohled, na který se nezapomíná

MALÉ – HOTEL

V ranních hodinách přilétáme na Maledivy do hlavního města Malé. Když se rozsvítí znak připoutat se, podívejte se ven oknem. Modrý, tyrkysový oceán zalitý sluncem, na kterém hrají ranní poker bílé zpěněné vlny. Slunce už pořádně připaluje a vy víte, že jste si vybrali dobře.

Po příletu a imigrační kontrole se přesuneme do hotelové lóže a odtud nás odvezou do hotelu. Teplý, sladký, lepkavý vzduch vám šeptá do ucha, že toto, toto bude vaše dovolená a vy se už nemůžete dočkat. Jen vy, písek, oceán a odstup od celého světa.

Check in v hotelu. Welcome drink či domácí chlazený čaj. Vyberete ty nejkrásnější plavky, ještě jednou mrknete do zrcadla a ujistíte se, že jste nejkrásnější na zemi a jdeme na to! Relax!

Na pláži budete jen vy a společnost vám budou dělat žraloci a rejnoci.

3. den: Relax na vlastní pláži na Maledivách

MALEDIVY

Relax na vašem ostrově. Už víte, co budete dnes dělat? Vyberete si lehátko a vytáhnete ho na pláž? Zaboříte nohy do písku a manžel vám přinese láhev ranního chlazeného Prosecca? Necháte se hladit slunečními paprsky a skočíte do průzračné vody, kde vyplašíte malého zvídavého žraloka?

P.S. Nezapomeňte se pravidelně natírat opalovacím krémem. Slunce peče neustále.

4. den: Relax na vlastní pláži na Maledivách

MALEDIVY

A co dnes? Nasadíte si vestu, šnorchl a vydáte se objevovat podmořský svět? Či si zaběháte po bílém písku a zahrajete volejbal? Nezapomeňte na instagram spoty a pravidelný upload!

5. den: Relax na vlastní pláži na Maledivách

MALEDIVY

Ochutnáte čerstvou chobotnici a koktejl Maldivian Lady či Biyadhoo Special? Vezmete do ruky čerstvý chlazený kokos a zakopete se do bílého písku? Na takové nicnedělání se dá velmi rychle zvyknout.

6. den: Relax na vlastní pláži na Maledivách

MALEDIVY

Večer si oblečte nejlepší šaty a jděte na skvělou večeři. Nezapomeňte, že boty se zde velmi nenosí. Slunce zapadlo a pláži dominují kraby poustevníci, svíčka se jemně chvěje ve větru a venku je nesmírně příjemně. Máte za sebou další krásný den. Opravdu, zítra bude ještě hezčí!

7. Rok 2020 skončil

MALEDIVY

A je to tady. Rok 2020 začal dobře, pak byl celý podivný, ale jeho závěr vám celkem vyšel. Co říkáte? Oslavujeme v teple, po kotníky v moři, zasloužili jsme si to.

8. Vídeňští filharmonici

MALEDIVY

Dnes si pospěte déle. Je první leden. Nezapomeňte, že dnes se nemá jíst drůbež, aby vám neodletělo štěstí. (A ani netopýři, to jsme se naučili v roce 2020). Budí vás vídeňští filharmonici a na krásném modrém Dunaji vám jistě závidí vaše modré moře.

9. den: Relax na vlastní pláži na Maledivách

MALEDIVY

Novoroční předsevzetí jsme si dali. A dnes je poprvé budeme dodržovat. Byli jste ráno běhat? Odolali jste dezertu při večeři? Na práci nemyslíte a mobil leží někde na pokoji? Dobře. Jste v ráji.

10. den: Relax na vlastní pláži na Maledivách

MALEDIVY

Čas na parádní finiš. Už víte, co tu děláte nejraději. Dnes si dopřejte den splněných přání. My víme, vždyť si tu přání plníte každý den.

11. den: Relax na vlastní pláži na Maledivách

MALEDIVY

Ano, ano, mohla ta dovolená trvat déle, ale zase ... jak dobře jste udělali, že jste se na ni na podzim přihlásili? Užívejte si Maledivy naplno a pumpujte do těla vitamin D. Zítra jdeme do studené Evropy.

12. den: Vše krásné jednou končí

ODLET DO EVROPY

Smutný den odjezdu. Sbalíme všechny věci, hlavně vzpomínky a odletíme domů. Sdílení zážitků s rodinou a přáteli a plánování další skvělé dovolené.

 

Maledivy – Silvestr privátním letadlem
<
>

Máte předběžný zájem o tento zájezd? Budeme Vás kontaktovat, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy a zašleme kalkulaci zájezdu na Váš email.Povinné pole

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací
Maledivy - Silvestr privátním letadlem bezpečně
POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA !!!!
Děti do 12-ti let jen za 29.000 Kč!   Více ZDE ➔