Chcete poznávací zájezd se 100 % garancí realizace? Klikněte sem.

  • komfortní poznávací zájezdy do Afriky na safari plné zážitků s garancí realizace zájezdů v roce 2019

  • jsme tu pro vás od roku 1993, využijte naše zkušenosti

  • kvalitní 4* a 5* lodge přímo uprostřed safari

  • národní park Kruger a kráter Ngorongoro, Masai Mara a jezero Nakuru

  • gurmánské zážitky - kukuřičná kaše ugali, Nyama chomu - opečené skopové, antilopí maso

  • špičkoví čeští průvodci a perfektní dovolená

 

Zažijte safari v Africe na vlastní kůži s CK SEN.

9-denní zájezd 3x nej Afriky, kde uvidíte top místa jižní Afriky, Kapské Město, Johannesburg, safari v Chobe a Viktoriiny vodopády.

Pro dokonalé poznání regionu doporučujeme zájezd JAR, Namibie, Botswana, Zimbabwe, Zambie. Poušť Namib s největší dunou světa, safari v Etosha a Chobe, kmen Himba i rafting na Zambezi.

Nebo dáte přednost Dračím horám, národnímu parku Kruger, Svazijsku, Lesothu se závěrem na Viktoriiných vodopádech na 16-denním zájezdu Jižní Afrika total?

Pravé africké safari na pláních Masai Mara a u jezera Nakuru spojené s odpočinkem v Mombase s all inclusive servisem vás čeká na zájezdu Keňa - safari a oceán 14 dní nebo Keňa - safari a oceán 12 dní. Exotická dovolená kombinující poznání a luxusní ubytování v divočině.

Zažijte africké safari v Keni a Tanzanii na vlastní kůži na 14-denním poznávacím zájezdu Keňa, Tanzanie, Zanzibar. Na závěr nás čeká odpočinek na ostrově koření - Zanzibar. Ideální africká cesta vhodná i jako dovolená s vašimi dětmi.

Vydejte se na komfortní poznávací zájezdy na africké safari s profesionálními průvodci CK SEN a staňte se lovci zážitků.Naši čeští průvodci jsou zoologové, s nadšením vás zasvětí do světa afrických zvířat, stejně jako zvířata, i oni jsou tu jako doma. Dopřejte i vašim dětem výlet za zvířaty nejen do ZOO.

Nedokážete se rozhodnout, jaká dovolená je pro vás nejlepší? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

 

Chcete nejlepší cenu zájezdu?

Poradíme vám, pošlete nám jen svůj kontakt.Povinné pole
ODESLAT
Gepardi ve svém přirozeném prostředí, Masai MaraKrál zvířat v národní rezervaci Masai MaraI takovou fotografii hrocha si můžete v Africe poříditLake Nakuru je domovem milionů plameňákůLeopard vyhlížející v korunách stromůKrmení přátelských žiraf bude zábavaNapajedla nabízí africké zvěři ideální podmínky pro životSloní rodinka v Masai MaraSetkání s africkými zvířaty je nezapomenutelný zážitekDobrodružná jízda terénními vozyUvidíte celou tzv. velkou pětku?Setkání s kmenem Masajů
Na vrch stránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací

Pohlídáme vám slevu vašeho zájezdu nebo vysněné země
ODESLAT
Povinné pole
First minute se slevou až 11%!