Chcete poznávací zájezd se 100 % garancí realizace? Klikněte sem.

  • komfortní poznávací zájezdy do Afriky na safari plné zážitků s garancí realizace zájezdů v roce 2019

  • jsme tu pro vás od roku 1993, využijte naše zkušenosti

  • kvalitní 4* a 5* lodge přímo uprostřed safari

  • národní park Kruger a kráter Ngorongoro, Masai Mara a jezero Nakuru

  • gurmánské zážitky - kukuřičná kaše ugali, Nyama chomu - opečené skopové, antilopí maso

  • špičkoví čeští průvodci a perfektní dovolená

 

Zažijte safari v Africe na vlastní kůži s CK SEN.

9-denní zájezd 3x nej Afriky, kde uvidíte top místa jižní Afriky, Kapské Město, Johannesburg, safari v Chobe a Viktoriiny vodopády.

Pro dokonalé poznání regionu doporučujeme zájezd JAR, Namibie, Botswana, Zimbabwe, Zambie. Poušť Namib s největší dunou světa, safari v Etosha a Chobe, kmen Himba i rafting na Zambezi.

Nebo dáte přednost Dračím horám, národnímu parku Kruger, Svazijsku, Lesothu se závěrem na Viktoriiných vodopádech na 16-denním zájezdu Jižní Afrika total?

Pravé africké safari na pláních Masai Mara a u jezera Nakuru spojené s odpočinkem v Mombase s all inclusive servisem vás čeká na zájezdu Keňa - safari a oceán 14 dní nebo Keňa - safari a oceán 12 dní. Exotická dovolená kombinující poznání a luxusní ubytování v divočině.

Zažijte africké safari v Keni a Tanzanii na vlastní kůži na 14-denním poznávacím zájezdu Keňa, Tanzanie, Zanzibar. Na závěr nás čeká odpočinek na ostrově koření - Zanzibar. Ideální africká cesta vhodná i jako dovolená s vašimi dětmi.

Vydejte se na komfortní poznávací zájezdy na africké safari s profesionálními průvodci CK SEN a staňte se lovci zážitků.Naši čeští průvodci jsou zoologové, s nadšením vás zasvětí do světa afrických zvířat, stejně jako zvířata, i oni jsou tu jako doma. Dopřejte i vašim dětem výlet za zvířaty nejen do ZOO.

Nedokážete se rozhodnout, jaká dovolená je pro vás nejlepší? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

 

Gepardi ve svém přirozeném prostředí, Masai MaraKrál zvířat v národní rezervaci Masai MaraI takovou fotografii hrocha si můžete v Africe poříditProcházka se lvy v AfriceLake Nakuru je domovem milionů plameňákůLeopard vyhlížející v korunách stromůKrmení přátelských žiraf bude zábavaS CK SEN do Afriky na SafariNapajedla nabízí africké zvěři ideální podmínky pro životSloní rodinka v Masai MaraSetkání s africkými zvířaty je nezapomenutelný zážitekDobrodružná jízda terénními vozy
Na vrch stránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací

Pohlídáme vám slevu vašeho zájezdu nebo vysněné země
ODESLAT
Povinné pole
Pohlídáme vám slevu