Cesta kolem světa za 12 dní (Komfort)


Chcete obletět zeměkouli a při tom i něco zažít? Naše cenově přijatelná cesta kolem světa vám dává tuto možnost. Poznejte moderní velkoměsta a tajemství samurajů ve stínu hory Fudži. Navštivte slavnou Waikiki beach v Los Angeles i kosmopolitní Sydney. Nejrychlejší možné lety šetří váš čas, využijeme ho naplno a vy si tak užijete krátkou, leč intenzivní cestu kolem světa. 

  Cesta kolem světa za 12 dní

  1. den:

  Odlet z Evropy na cestu za nejkrásnější americkou přírodou. Přílet do Města andělů do LOS ANGELES. Kontrola na LAX a vstupujeme do města, které žije svůj americký sen. Už ve vzduchu je něco pohodového. Město věčného léta. Aklimatizace na časový posun a začínáme.

  2. den:

  Prohlídka města a jeho nejzajímavějších částí. Hollywood a Chodník slávy, Čínské divadlo, Beverly Hills s domy slavných herců a zpěváků, obchody na Rodeo Drive, Hollywood, Griffinova observatoř, downtown. Plážová a uvolněná atmosféra na Venice Beach či v Santa Monice. Co si myslíte o LA?

  3. den:

  Pokračování v letu do Honolulu. Přistáváme v ráji. Ubytování v Honolulu. První procházka na slavné Waikiki Beach. V 19. století právě na tuto pláž chodili příslušníci místní královské rodiny surfovat a odpočívat, dnes je vystřídáte Vy. Socha pana Kahanamoku, který vynalezl surf, nás přivítá přímo na pláži. Pokocháme se nádhernou vyhlídkou na Diamond Head a na místo, kde se lámou vlny.

  4. den:

  Prohlídka Honolulu, Pearl Harbour a relax na pláži.

  5. den:

  Odlet do Austrálie nad Tichým oceánem.

  6. den:

  SYDNEY: přílet do jednoho z nejkrásnějších moderních měst světa. Krátká aklimatizace na časový posun a začneme večerním Sydney a nádherně nasvícenou operou.

  7. den:

  SYDNEY rozhodně stojí za návštěvu. Velkolepá stavba Opera House, nádherné zahrady a parky s poletujícími papoušky v Royal Gardens, legendární most Harbour Bridge, nádherné Sydney Aquarium, množství muzeí a obchodů. Celý den strávíme prohlídkou tohoto nejznámějšího australského města, které v ničem nezaostává za jinými světovými metropolemi.

  8. den:

  Odpočinek ve městě, nasávání vskutku fajn atmosféry. Odlet do Tokia.

  9. den:

  Snídaně, prohlídka Tokia, zahrady Císařského paláce. Ginza, nazývaná i Champs-Elysees Tokia. Zde jezdila první japonská auta, tady se poprvé tancoval tehdy moderní charleston, sem se chodila promenádovat japonská fašistická mládež. Dnes je Ginza obchodní a neskutečně luxusní čtvrtí hlavního města. Přechod přes Duhový most, Ódaiba - kdysi součást obranného opevnění Tokia, dnes oddechové místo obyvatel města a IT centrum celé země.

  10. den:

  Privátní dopravou do KAMAKURY, bývalého hlavního města Japonska, kde se začala psát historie šógunů a bojovných samurajů. Hačimangú, naše první šintoistická svatyně, se vším, co k ní patří. Věštění budoucnosti tak, jak to dělají Japonci až doposud. Národní park HAKONE s jeho překrásnou přírodní scenerií. Uvidíme ještě jednou Fudži? Návštěva vulkanického údolí Owakudani, známého svými horkými prameny. Dáte si vajíčko uvařené v sopečné vodě? Podle legendy vám každé takové vajíčko prodlouží život o 7 let.

  11. den:

  Pokračujeme v prohlídce největšího města na světě. Individuální nákupy ve městě Akihabara, kde najdete elektroniku, o níž jste ani netušili, že se dá vymyslet. Křižovatka v Shinjuku, přes kterou denně projde více než 2 miliony chodců. A večer do čtvrti plné barů a restaurací - na chvíli se budeme bavit tak, jak to dělají Japonci.

  12. den:

  Odlet a přílet domů.

  Cena zahrnuje:

  mezinárodní letenky, všechny přelety, letištní poplatky, letištní transfery, 9x ubytování v 3* hotelech se snídaní, prohlídky dle programu, vstupné do památek, SEN průvodce, pojištění proti insolventnosti, pitný režim 1l balené vody na každý den

  Cena nezahrnuje:

  stravu kromě uvedené, víza, fakultativní výlety

  Zájezd na klíč:

  Tento zájezd vám také rádi zabezpečíme na klíč, v uzavřené skupince vašich přátel libovolného počtu osob i termínu, dle vašich individuálních požadavků.
  Jsme tu pro vás, rádi vám splníme vaše sny.

  Termíny a ceny:

  Nenechte si ujít slevu zájezdu!


  Váš vybraný zájezd nyní nabízíme za výhodnou cenu.
  Následující dny vám garantujeme nejlepší cenu a podržíme vám také místo na zájezdu.

  ODESLAT
  Povinné pole
  Nenechte si ujít slevu zájezdu!

  Máte předběžný zájem o tento zájezd? Budeme Vás kontaktovat, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy a zašleme kalkulaci zájezdu na Váš email.  Povinné pole

  Formulář byl odeslán, děkujeme.

  Zobrazit všechny fotky

  Mohlo by Vás zajímat:

  Na vrch stránky
  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací

  Pohlídáme vám slevu vašeho zájezdu nebo vysněné země
  ODESLAT
  Povinné pole
  Pohlídáme vám slevu