Chcete poznávací zájezd se 100 % garancí realizace? Klikněte sem.

  • komfortní poznávací zájezdy plné zážitků do Střední Asie s garancí realizace zájezdů v roce 2019

  • jsme tu pro vás od roku 1993, využijte naše zkušenosti s aktivní dovolenou

  • špičkoví čeští průvodci a množství UNESCO památek

  • orientální Buchara a levné nákupy na bazarech

  • Írán - perská říše i Merv - perla celého islámského světa

  • gurmánské zážitky - plov, šašlik, čebureki, manty, dizi

Navštivte stále více oblíbené země Střední Asie. Orientální tržiště, nedotčená příroda, UNESCO památky, které vám vyrazí dech.

16-denní expedice Střední Asie vás provede pěti zeměmi Střední Asie od kyrgyzského Biškeku až po turkmenský Ašchabad. Samarkand, Buchara, Merv poznáte v doprovodu profesionálního SEN průvodce - historika.

Nejslavnější obchodní cesta naší minulosti. Hedvábnou cestou do Persie je poznávací zájezd po stopách karavan, doprovázen historiky, kteří velmi dobře vědí, kudy tato cesta vedla. Propracovaná cesta Uzbekistánem a Turkmenistánem.

Bývalou Perskou říši, dnešní Írán můžete objevit na cestě Írán - Perská říše. Je až neuvěřitelné, co tento národ dosáhl a ty nejkrásnější momenty jeho historie vám ukážeme na tomto poznávacím zájezdu.

Vydejte se na komfortní poznávací zájezdy do Střední Asie s profesionálními průvodci CK SEN a staňte se lovci zážitků.

Nedokážete se rozhodnout, jaká dovolená je pro vás nejlepší? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.
 

Krása íránských mešit vás ohromíArchitektura Perské říšeStarověká mešita v Íránuslavný most v ÍránuTo nejlepší ze Střední Asie s českým průvodcem CK SENMešita v Yazd - jedno z nejstarších měst světaPozůstatky Perské říše v PersepoliArchitektonický skvost SamarkandMístní lidé vás vždy obdarují úsměvemČerstvý chléb přímo si zakoupíte na místním trhuObjevte země Střední Asie s CK SENKuchyně střední Asie je velmi chutná
Na vrch stránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací

Pohlídáme vám slevu vašeho zájezdu nebo vysněné země
ODESLAT
Povinné pole
Pohlídáme vám slevu