Bezpečné zájezdy 2020

vratná záloha jen 10 tis Kč

 • Před zájezdem
  a) proplatíme vám test na covid!   a1) pozitivní test – plný refund zájezdu do 48 hodin   a2) negativní test – odjíždíte v klidu na zájezd

 • Na zájezdu
  b) případný test po příletu na letišti   b1) pozitivní test – plný refund zájezdu a 3120 Kč od nás za každých 24 hodin karantény   b2) negativní test – dovolená v klidu

 • Po zájezdu
  c1) není nutná karanténa – návrat do práce a k přátelům   c2) povinná domácí karanténa – homeoffice a 1300 Kč od CK SEN za každý pracovní den, maximálně 5 pracovních dnů.

Čti více

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.cz

Kontinent:
Cena zájezdu
Termín zájezdu:
Poznávací zájezdyReference klientůZážitky ze zájezdůTOP místa zájezdů

SEN COVID GARANCE a vratná záloha jen 10 tis Kč
- Zaplaťte zálohu jen 10 tis Kč za osobu + případné pojištění proti stornu zájezdu na vybrané zájezdy s odletem do 31.12.2020.

- Do 31 dnů před odletem, můžete zájezd zdarma stornovat, a zálohu Vám celou vrátíme.

- Do 28 dní před odletem, je storno zájezdu ve výšce zálohy včetně pojištění storna zájezdu.

- 27 dní před odletem zájezdu je třeba doplatit kompletní cenu za zájezd a od tohoto data se na zájezd vztahuje 100% storno.

Pokud se po uhrazení doplatku stane, že do země nebude možné vycestovat – t.j. uzavřou se hranice, vrátíme Vám všechny uhrazené peníze (mimo pojištění storna zájezdu).

V případě, že se daná země zařadí mezi červené, ale bude možné do ní cestovat, není to důvod ke stornu zájezdu – viz SEN COVID garance

Před zájezdem

a) proplatíme vám test na covid!

a1) pozitivní test – plný refund zájezdu do 48 hodin

a2) negativní test – odjíždíte v klidu na zájezd

Na zájezdu

b) případný test po příletu na letišti

b1) pozitivní test – plný refund zájezdu a 3120 Kč od nás za každých 24 hodin karantény

b2) negativní test – dovolená v klidu

Po zájezdu

c1) není nutná karanténa – návrat do práce a k přátelům

c2) povinná domácí karanténa – homeoffice a 1300 Kč od CK SEN za každý pracovní den, maximálně však pět pracovních dnů.

Nejdůležitější otázky:

Co musím před cestou udělat, aby se na mne vztahoval SEN COVID GARANCE?

Stačí vám, přihlásit se na zájezd na www.cksen.cz a 72 hodin před odjezdem si udělat PCR test na Covid-19 (potvrzení v anglickém jazyce). Rádi Vám poradíme, kde je Vaše nejbližší laboratoř. Potvrzení o výsledku testu a doklad o zaplacení zašlete na cksen@cksen.cz a do předmětu zprávy uveďte číslo vaší objednávky. Test Vám obratem proplatíme.

Co když bude můj test pozitivní?

Pokud bude test pozitivní, vrátíme Vám plnou výši ceny zájezdu (kromě pojištění proti stornu). Stejně vrátíme plnou uhrazenou částku i vašim spolucestujícím osobám (rodině, či partnerovi). Žádný risk, žádné extra náklady. O vše se postará SEN COVID GARANCE. Přihláška – platba – PCR Test = SEN COVID GARANCE = Jistota ulovených zážitků.

Některé země testují cestující i po příletu. Co se stane s mou dovolenou, jestliže mě po příchodu do cílové destinace otestují a nařídí mi karanténu?

Každá země má svůj vlastní postup. Někde absolvujete ještě extra test a pokud jste asymptomatický, můžete zemi opustit, někde jdete do karantény. V případě, že Vám bude nařízena karanténa, SEN Vám proplatí náklady spojené s karanténou a to následovně: Ubytování v 4 * hotelu * na nezbytnou dobu a 3120 Kč denně / osoba za každých 24 hodin karantény. Peníze za zájezd plus zdokladované náklady na karanténu Vám budou v plné výši zrefundované v momentě, kdy se vrátíte domů. Ani v tomto nepravděpodobném případě nic neriskujete, o peníze nepřijdete a svou vysněnou destinaci si prohlédnete jako nikdy.

* Pokud musíte jít do zařízení určeného státem a hrazeného státem, SEN toto zařízení neproplácí, protože je hrazeno lokální vládou

Česká vláda nařizuje pro cestující z mnoha (tzv. červených) zemí světa domácí karanténu. Platí to i pro mě?

Považujeme za důležité dodržovat všechny pokyny MZČR. Pokud se na Vaši destinaci v době návratu z dovolené vztahuje domácí karanténa, zůstaňte doma. Abychom Vám to usnadnili, za každý pracovní den domácí karantény Vám SEN proplatí 1300 Kč, maximálně však pět pracovních dnů. Po příjezdu domů dodržujte pokyny MZČR. Když Vám domácí karanténa skončí, kontaktujte CK SEN s číslem účtu a potvrzením, kdy Vám karanténa skončila. Žádný ušlý příjem z práce. Můžete pracovat z domu a mít extra příjem ze SEN COVID GARANCE!

 

 

Kolik SEN COVID GARANCE stojí?

SEN COVID GARANCE stojí 3120 Kč / osoba. Při objednání zájezdu do 30. září 2020 Vám ji však nabízíme zdarma k jakémukoliv zájezdu na rok 2020.

Vztahuje se na mě SEN COVID GARANCE, pokud mám již zájezd zakoupený nebo na zájezd změněný dle aktuálního zákona o cestovním ruchu?

SEN COVID GARANCE se vztahuje pouze na nově zakoupené zájezdy v období od 1. 9.2020

Další otázky

Jaký je rozdíl mezi zelenými a červenými zeměmi?

Často žádný a jde o politické rozhodnutí jednotlivých vlád. Dnes je například Portugalsko zelená (bezpečná) země z pohledu české vlády, ale červená (nebezpečná) z pohledu slovenské vlády. Základ je proto dodržovat pravidla MZČR o testování a domácí karanténě, přesně to Vám SEN COVID GARANCE usnadní.

Jak se mám chránit během cesty?

Cestování je bezpečné a mezi nejbezpečnější patří cestování letadlem. Drtivá většina případů nakažení se v zahraničí souvisela s prací ve špatných podmínkách pracovníků a nezodpovědným chováním při užívání si nočního života na plážových párty. Tomuto se vyhněte. Na letištích si dávejte zvýšený pozor, protože je zde větší frekvence lidí. Lety v business class Vám ještě zvýší odstup od lidí, čas na letišti můžete strávit v saloncích, kde je menší frekvence lidí.

Jaké jiné očkování doporučujete?

SEN standardně doporučuje očkování proti žloutence a zkontrolování si očkování proti tetanu. Při cestách v zimních a jarních měsících doporučujeme očkování proti chřipce, které šetří Vaše zdraví a peníze. Když bude dostupné i očkování proti novému koronaviru tak doporučujeme i to.

Pokud je v okamžiku vstupu do země nutná několikadenní povinná karanténa pro všechny návštěvníky země, bude se zájezd realizovat?

SEN pozorně sleduje vývoj ve všech zemích světa a bude vždy adekvátně reagovat. Každá cesta se realizuje za předpokladu, že vstup do dané země je možný bez povinné izolace a program na místě můžeme zrealizovat.

Do odchodu zájezdu je týden a dostal jsem chřipku. Nemohu nastoupit na zájezd. Kryje mě SEN Covid Garance?

Ne, nekryje. Jako vždy, doporučujeme mít uzavřené pojištění proti stornu zájezdu ze zdravotních důvodů a stornopoplatky Vám hradí pojišťovna.

Do jakých zemí doporučujete cestovat?

Sledujeme za Vás bezpečné a otevřené destinace na celém světě. Díky tomu naši klienti v létě 2020 navštívili Azory, Dánsko, Faerské ostrovy, Francie, Řecko, Island, Madeiru, Rakousko, Německo, Spojené Arabské Emiráty, Švýcarsko, Velkou Británii i Zanzibar. A užili si je tak jako už léta ne. Aktuálně Vám doporučujeme:

 1. Pokud hledáte parádní safari a výstup na Kilimandžáro, pojďte s námi do Keni, Tanzanie, do Rwandy. Všechny tyto cesty si můžete zpříjemnit koupáním na ostrově Zanzibar, který je bezpečný a v porovnání s minulými lety téměř liduprázdný.
 2. Pokud hledáte nejkrásnější pláže na světě, vyrazte na Maledivy či Seychely. Social distancing je na těchto nádherných plážích normou a po několikaměsíčním oddechu jsou ostrovy ještě hezčí než loni.
 3. Pokud hledáte historii, pojďte do Egypta

 

Čti více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací
Maledivy - Silvestr privátním letadlem bezpečně
POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA !!!!
Děti do 12-ti let jen za 29.000 Kč!   Více ZDE ➔