Madeira je ostrovem květů a vína

Elektrické zásuvky a internet

ÚvodDokladyZásuvky a internetPočasíCo s sebouBezpečnostOčkováníSlovníkZajímavá místa

ELEKTRICKÉ ZÁSUVKY

Elektrické napětí je na Madeiře 220 V, elektrické zásuvky jsou zde typu C, kdy má nabíječka zakončení dvěma hroty. Jsou kompatibilní s těmi našimi, tj. adaptér proto pro turisty z České republiky není potřeba.

INTERNET

Internet z důvodu členství Portugalska v EU je na mobilních telefonech dostupný dle českého tarifu, stejně tak volání a sms. Nicméně počítejte s tím, že na odlehlých místech nemusí být signál k dispozici.

Pokud byste z nějakého důvodu potřebovali počítač, je možné zajít do internetové kavárny ve Funchalu či požádat o přístup v hotelu.

Jinak je běžné, že na turisticky atraktivních místech, v hotelích, na letišti, v nákupních centrech, muzeích či v různých veřejných institucích bývá k dispozici wi-fi.

Madeira je ostrovem květů a vína Ostrov květů - Madeira Typické domky na Madeiře Madeira - zelený ostrov uprostřed Atlantiku Zde končí Evropa Projížďka na saních, Madeira SEN na Madeiře Zkulturněné divoké pobřeží MadeiryTradiční architektura na Madeiře Nádherná MadeiraPobřeží ostrova Madeira  Poslední evropské útesy na nejzápadnějším místě našeho kontinentuSetkání s místními na ostrově Madeira Belémské koláčky - specialita oblasti  Nákup čerstvého ovoce na místním trhu Proslavené víno Madeira
zobrazit zájezdy na Madeiru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací

Mám zájem o "Speciální akci" na poznávací zájezdy do celého světa se SLEVOU AŽ 35%.


Zadejte prosím váš e-mail:

Povinné pole