Dokonale si odpočinete ve stylu islandských obyvatel

BONUSOVÝ ZÁJEZD NA ISLAND

jen za 7500 Kč k hlavnímu zájezdu

Rozšířený vyhledávač zájezdů

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.cz

Kontinent:
Cena zájezdu
Termín zájezdu:
Poznávací zájezdy se slevouReference klientůZážitky ze zájezdůTOP místa zájezdůFotogalerie
<
>
Dokonale si odpočinete ve stylu islandských obyvatelTakové divadlo uvidíte každých 6-8 minutPotkáte islandské koně, které přivedli VikingovéBudete se cítit jako v pohádceTúru Duhovými horami zvládne opravdu každýNesmíme opomenout ani islandskou příroduKochat se budete Islandskou přírodouSíra v ovzduší a stoupající pára na IslanduOhromí Vás krásná panoramata IslanduKouknete se na symbol Reyjkjavíku, slunečné plavidloDalším nádherným vodopádem je vodopád SkogafossPotkávat budete typická islandská staveníčkaNacházejí se zde velká stáda islandkých koníPobřeží Černých pláží na jihu IslanduPodíváte se také na vodopád GullfossNa vodopád Gullfoss se podívate i z dálkyUděláte si krásné fotky z DyrholaeyMilovníci adrenalinu se svezou na skútrech po ledovciAlky jsou symbolem IslanduOdpočinete si v komfortním islandském hoteluFanoušci jehněčího si určitě pochutnajíOchutnáte i další islandské pochoutkyS CK SEN se podíváte do geotermální oblasti IslanduPůjdeme se podívat na nejznámější islandský gejzír - StrokkurUžijete si výhledy na EyjafjallajökullFantastické Duhové hory LandmannalaugarS CK SEN se můžete těšit na pozorování velrybA projdete se také u vodopádu SeljalandsfossGejzíry na Islandu stojí za to vidětZastavíte se i na černých plážích IslanduTěšit se můžete na výhled z hory BláhnjúkurS CK SEN se vykoupete v Modré laguněProjdeme se i po islandském pobřežíPřijďte si zajezdit na sněžných skútrechSEN a gejír StrokkurSEN při SkógafossPavel, islandký kůň a SeljalandsfossSEN v LandmannalaugarSEN a Zlatý vodopád

Podmínky akce BONUSOVÝ ZÁJEZD NA ISLAND

Vyberte si jakýkoliv hlavní zájezd ze stránky "Bonusový zájezd na Island" se statusem "Mám zájem" s odjezdem do 8.5.2022 a vyplňte přihlášku.

Spolu s odpovědí na přihlášku od nás obdržíte voucher - speciální kód na bonusový zájezd na Island.

Voucher - speciální kód platí maximálně pro stejný počet osob, které se přihlásily na hlavní zájezd. Voucher je přenosný. Je možné uplatnit ho pouze jednou. 

Voucher - speciální kód se stává platným po úhradě 50 % zálohy na hlavní zájezd. Voucher- speciální kód je nutné uplatnit nejpozději do 20.01.2022 závaznou objednávkou bonusového zájezdu a úhradou případných doplňkových služeb v plné výši. Na všechny doplňkové služby se po jejich úhradě vztahuje storno ve výši 100 %. Změna jména u bonusového zájezdu po vytvoření závazné objednávky zájezdu není možná. Doporučujeme sjednat cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu. Voucher je možné uplatnit si ihned, ale objednávka bonusového zájezdu se stává závaznou až po úhradě hlavního zájezdu. CK SEN si vyhrazuje právo v případě neuhrazení částky za hlavní zájezd objednávku na bonusový zájezd zrušit bez náhrady.

Využití této akce není možné kombinovat s jinými akcemi či slevami a nedá se uplatnit zpětně.

V případě zrušení hlavního zájezdu ze strany CK SEN nebo klienta, má klient (případně osoba přihlášena na bonusový zájezd) nárok na bonusový zájezd pouze v případě, že se přihlásí na jiný hlavní zájezd do 14 dnů od zaslání informace ze strany CK SEN o zrušení původního hlavního zájezdu. V případě, že si klient nevybere jiný hlavní zájezd, bude mu z jeho zálohy na hlavní zájezd odečtena částka za bonusový zájezd na Island ve výši 51.932 Kč a zbytek částky bude obratem převeden na jeho účet.

PROGRAM BONUSOVÉHO ZÁJEZDU NA ISLAND

Čti více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací
ZÁJEZDY 2022 SE SLEVOU AŽ 20 %
Lovte zážitky s CK SEN bez rizika.
Záloha pouze 5 000 Kč/osoba.  Více ZDE ➔