Chcete poznávací zájezd se 100 % garancí realizace? Klikněte sem.

  • komfortní poznávací zájezdy do Skandinávie plné zážitků. Island, Norsko, Švédsko, Finsko, Pobaltské republiky

  • jsme tu pro vás od roku 1993, využijte naše zkušenosti s aktivní dovolenou

  • špičkoví čeští průvodci a množství UNESCO památek

  • pozorování velryb a studená krása Norska a Islandu, nejkrásnější fjordy a ledovce 

  • Islandské sopky, gejzíry, koupání v termálních pramenech 

  • gurmánské zážitky - čerstvé ryby, velrybí, sobí a losí maso, norský losos

 

Skandinávie je naší láskou již 25 let, pojeďte s námi prozkoumat její krásy.

V CK SEN nabízíme několik poznávacích zájezdů na sever Evropy. Navštívit můžete Švédsko, Norsko, Dánsko, Finsko. Vydejte se s námi na pozorování velryb, za koupáním do Modré laguny, k nejkrásnějším vodopádům i fjordům a top historickým památkám Skandinávie.

6-denní zájezd na Island nabízí krátkou intenzivní dovolenou s návštěvou toho nejlepšího. Nebo si můžete přidat třídenní pobyt na největším ostrově světa Island, Grónsko.

Skandinávie je krásná a nebude se vám chtít odjet. 13-denní poznávací okruh Island, Norsko je dokonalá dovolená na konci Evropy s těmi nejkrásnějšími fjordy Norska. Jedná se o nejoblíbenější evropskou cestu mezi našimi klienty.

8 dní v jedné z nejkrásnějších zemí na světě Norsko - zlatý trojúhelník.Oslo a Bergen, oba fjordy pod ochranou UNESCO, slavná Cesta trollů, ledovce, vodopády, trollové. To musíte zažít.

11- denní poznávací zájezd Norsko, Lofoty, Rusko je arktický svět za polárním kruhem. Norsko, Švédsko, Finsko a Rusko. Velký okruh po souostroví Lofoty, Nordkapp, arktická jezera, ruský Murmansk. Ideální volba pro milovníky půlnočního slunka a ticha.

Vydejte se na komfortní poznávací zájezdy do Skandinávie s profesionálními průvodci CK SEN a staňte se lovci zážitků.

Nedokážete se rozhodnout, jaká dovolená je pro vás nejlepší? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

 

Geiranger patří k nejkrásnějším norským fjordůmMěsto Bergen je známé jako brána k norským fjordůmStředověká města Skandinávie s CK SENSerpentiny Cesty trollů v NorskuNa Islandu není o vodopády nouze - majestátní SkógafossTo nejlepší ze Skandinávie s CK SENNejznámější islandský gejzír StrokkurNádherné duhové hory na Islandu zvané LandmannalaugarNorsko a plavba po fjordech s českým průvodcemModré ledovcové kry na jezeře JökulsárlónPapuchalk se svou kořistíBožské vodopády Godafoss
Na vrch stránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací

Pohlídáme vám slevu vašeho zájezdu nebo vysněné země
ODESLAT
Povinné pole
Pohlídáme vám slevu