Chcete poznávací zájezd se 100 % garancí realizace? Klikněte sem.

  • Poznávací zájezdy do Skandinávie plné zážitků. Island, Norsko, Švédsko, Finsko, Pobaltské republiky

  • jsme tu pro vás od roku 1993, využijte naše zkušenosti s aktivní dovolenou

  • špičkoví čeští průvodci a množství UNESCO památek

  • pozorování velryb a studená krása Norska a Islandu, nejkrásnější fjordy a ledovce 

  • Islandské sopky, gejzíry, koupání v termálních pramenech 

  • gurmánské zážitky - čerstvé ryby, velrybí, sobí a losí maso, norský losos

 

Skandinávie je naší láskou již 25 let, pojeďte s námi prozkoumat její krásy.

V CK SEN nabízíme několik poznávacích zájezdů na sever Evropy. Navštívit můžete Švédsko, Norsko, Dánsko, Finsko. Vydejte se s námi na pozorování velryb, za koupáním do Modré laguny, k nejkrásnějším vodopádům i fjordům a top historickým památkám Skandinávie.

6-denní zájezd na Island nabízí krátkou intenzivní dovolenou s návštěvou toho nejlepšího. Nebo si můžete přidat třídenní pobyt na největším ostrově světa Island, Grónsko.

Skandinávie je krásná a nebude se vám chtít odjet. 13-denní poznávací okruh Island, Norsko je dokonalá dovolená na konci Evropy s těmi nejkrásnějšími fjordy Norska. Jedná se o nejoblíbenější evropskou cestu mezi našimi klienty.

8 dní v jedné z nejkrásnějších zemí na světě Norsko - zlatý trojúhelník.Oslo a Bergen, oba fjordy pod ochranou UNESCO, slavná Cesta trollů, ledovce, vodopády, trollové. To musíte zažít.

11- denní poznávací zájezd Norsko, Lofoty, Rusko je arktický svět za polárním kruhem. Norsko, Švédsko, Finsko a Rusko. Velký okruh po souostroví Lofoty, Nordkapp, arktická jezera, ruský Murmansk. Ideální volba pro milovníky půlnočního slunka a ticha.

Vydejte se na poznávací zájezdy do Skandinávie s profesionálními průvodci CK SEN a staňte se lovci zážitků.

Nedokážete se rozhodnout, jaká dovolená je pro vás nejlepší? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

 

Chcete nejlepší cenu zájezdu?

Poradíme vám, pošlete nám jen svůj kontakt.Povinné pole
ODESLAT
Geiranger patří k nejkrásnějším norským fjordůmMěsto Bergen je známé jako brána k norským fjordůmSerpentiny Cesty trollů v NorskuNejslavnější ledovec Norska, BriksdalsbreenPapuchalk se svou kořistíNádherné duhové hory na Islandu zvané LandmannalaugarNejznámější islandský gejzír StrokkurModré ledovcové kry na jezeře JökulsárlónBožské vodopády GodafossNa Islandu není o vodopády nouze - majestátní SkógafossČekají vás gurmánské zážitky Norská příroda vás uchvátí
Na vrch stránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací

Pohlídáme vám slevu vašeho zájezdu nebo vysněné země
ODESLAT
Povinné pole
First minute se slevou až 11%!