Chcete poznávací zájezd se 100 % garancí realizace? Klikněte sem.

  • komfortní poznávací zájezdy do Severní Ameriky plné zážitků s garancí realizace zájezdů v roce 2019

  • jsme tu pro vás od roku 1993, využijte naše zkušenosti s aktivní dovolenou

  • špičkoví čeští průvodci a množství UNESCO památek

  • nejlepší národní parky západu USA, Kanady i nákupy v New Yorku

  • slavná velkoměsta za Velkou louží i Niagarské vodopády

  • gurmánské zážitky - pořádný hamburger, bizoní steak, lívance s javorovým sirupem 

 

Severní Amerika od východu na západ, od severu na jih, od velkých měst až po národní parky, tak rozsáhlá je nabídka zájezdů CK SEN.

Poznávací okruhy USA - západ či USA - západ aktivně jsou ideální volbou pro milovníky přírody. Nejkrásnější národní parky Grand Canyon, Monument Valley, ale i San Francisco a Las Vegas. Vhodné i jako dovolená s dětmi.

Z Quebecu do Miami  je cesta mapující to nejlepší z východu USA. Kanadská města, New York, Niagary ale i odpočinek na Floridě. Další variantou je 9-denní zájezd Toronto, Niagara, New York,Washington DC. Nebo vás naopak láká Aljaška, Yukon - volání divočiny?

Toužíte-li poznat krásu západní a východní Kanady, doporučujeme Kanada - velký okruh.

Nádherné scenérie a tu pravou divočinu rozhodně zažijete na cestě Kanada - západ.

Pokud byste rádi zakončili poznávání USA odpočinkem u moře, nabízíme možnost all inclusive pobytu na krásných karibských plážích. USA východní pobřeží a Dominikánská republika nebo Západní pobřeží USA a relax na Jamajce.

Vydejte se na komfortní poznávací zájezdy do Severní Ameriky s profesionálními průvodci CK SEN a staňte se lovci zážitků.

Nedokážete se rozhodnout, jaká dovolená je pro vás nejlepší? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.
 

Socha svobody je symbolem New YorkuUS Capitol v hlavním městě Washington D.C.Manhattanské mrakodrapy a plíce New Yorku - Central park Světoznámý visutý most Golden Gate Bridge Viktoriánské domy v San FranciscuKrása smaragdových jezer v KanaděHorseshoe Bend – obří podkova na řece ColoradoNeuvěřitelná hra barev v Antelope CanyonV Monument Valley na vás dýchne atmosféra amerických westernových filmůNárodní parky USA západOdpočinek v Miami na nejslavnějších plážích s jemným bílým pískemMatka amerických cest, Route 66
Na vrch stránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací

Pohlídáme vám slevu vašeho zájezdu nebo vysněné země
ODESLAT
Povinné pole
Pohlídáme vám slevu