Chcete poznávací zájezd se 100 % garancí realizace? Klikněte sem.

  • komfortní poznávací zájezdy do Severní Ameriky plné zážitků s garancí realizace zájezdů v roce 2019

  • jsme tu pro vás od roku 1993, využijte naše zkušenosti s aktivní dovolenou

  • špičkoví čeští průvodci a množství UNESCO památek

  • nejlepší národní parky západu USA, Kanady i nákupy v New Yorku

  • slavná velkoměsta za Velkou louží i Niagarské vodopády

  • gurmánské zážitky - pořádný hamburger, bizoní steak, lívance s javorovým sirupem 

 

Severní Amerika od východu na západ, od severu na jih, od velkých měst až po národní parky, tak rozsáhlá je nabídka zájezdů CK SEN.

Poznávací okruhy USA - západ či USA - západ aktivně jsou ideální volbou pro milovníky přírody. Nejkrásnější národní parky Grand Canyon, Monument Valley, ale i San Francisco a Las Vegas. Vhodné i jako dovolená s dětmi.

Z Quebecu do Miami  je cesta mapující to nejlepší z východu USA. Kanadská města, New York, Niagary ale i odpočinek na Floridě. Další variantou je 9-denní zájezd Toronto, Niagara, New York,Washington DC. Nebo vás naopak láká Aljaška, Yukon - volání divočiny?

Toužíte-li poznat krásu západní a východní Kanady, doporučujeme Kanada - velký okruh.

Nádherné scenérie a tu pravou divočinu rozhodně zažijete na cestě Kanada - západ.

Pokud byste rádi zakončili poznávání USA odpočinkem u moře, nabízíme možnost all inclusive pobytu na krásných karibských plážích. USA východní pobřeží a Dominikánská republika nebo Západní pobřeží USA a relax na Jamajce.

Vydejte se na komfortní poznávací zájezdy do Severní Ameriky s profesionálními průvodci CK SEN a staňte se lovci zážitků.

Nedokážete se rozhodnout, jaká dovolená je pro vás nejlepší? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.
 

Chcete nejlepší cenu zájezdu?

Poradíme vám, pošlete nám jen svůj kontakt.Povinné pole
ODESLAT
Socha svobody je symbolem New YorkuUS Capitol v hlavním městě Washington D.C.Manhattanské mrakodrapy a plíce New Yorku - Central park Světoznámý visutý most Golden Gate Bridge Viktoriánské domy v San FranciscuKrása smaragdových jezer v KanaděHorseshoe Bend – obří podkova na řece ColoradoNeuvěřitelná hra barev v Antelope CanyonV Monument Valley na vás dýchne atmosféra amerických westernových filmůNárodní parky USA západOdpočinek v Miami na nejslavnějších plážích s jemným bílým pískemMatka amerických cest, Route 66
Na vrch stránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací

Pohlídáme vám slevu vašeho zájezdu nebo vysněné země
ODESLAT
Povinné pole
Pohlídáme vám slevu