Neuvěřitelná hra barev v Antelope Canyon

USA – divoký západ - pro aktivní rodinu (Family)


Perfektní kombinace úžasné přírody západního pobřeží USA a pulzujícího života amerických metropolí. Nejznámější národní parky a nejslavnější města. Hvězdné Los Angeles s Hollywoodem, rozzářené Las Vegas plné všelijakých pokušení a šarmantní San Francisco s panoramatem se známým červeným mostem versus prohlubně Grand Canyonu, skály ve tvaru palčáků v Monument Valley, obří sekvoje v Yosemitu nebo nejvyšší vodopád USA v Zionu. Každý si přijde na své.

  • setkání se Shrekem, Simpsonovými i King Kongem v Universal Studios
  • skleněný skywalk s Grand Canyonem pod nohama
  • město duchů z amerického westernu
  • show s delfíny a vodní hry s kosatkami v Sea World
USA – divoký západ - pro aktivní rodinu

1. den:

Odlet z Evropy na cestu za nejkrásnější americkou přírodou. Přílet do LOS ANGELES přezdívaného Město andělů. Letištní kontrola a vstoupíme do města, které žije svůj americký sen. Ve vzduchu je cítit pohoda. Město věčného léta. Aklimatizace na časový posun a začínáme.

2. den:

LOS ANGELES a HOLLYWOOD. Vaše děti toho znají více než si myslíte, pouze nevěděli, že se to vše nachází v tomto městě. Vy dětem vysvětlíte, kdo to byla Marilyn Monroe a oni Vám, kdo je to Katy Perry. Na chodníku slávy společně hledáte své hvězdy. Kolem čínského divadla do Beverly Hills k domům slavných herců a zpěváků.

3. den:

UNIVERSAL STUDIOS: zábava pro malé i velké. Podáte si ruku se Shrekem, od oslíka koupíte palačinky, vláčkem se převezete po jednotlivých studiích, kde se natočily stovky filmů, které znáte. Navštívíte Simpsonovi, projdete Jurským parkem, nebo se rozhodnete navštívit King Konga (největší 3D atrakce na světě). Závěr v 4D kině?

4. den:

Dnes nás čeká den plný přesunů. Z Los Angeles se po silnici č. 101 dostaneme do Santa Barbary. Místní letovisko s příjemnou architekturou a nádherně vyzdobenou budovou soudu, z níž se podíváme na okolí z ptačí perspektivy. Projdeme se po městečku, dáme si kávu a odcházíme do Solvangu. Byli jste v Dánsku? Pokud ne, máte náhradu zde v Kalifornii. Solvang je dánská enkláva zde v Novém světě. Andersenovy muzeum, socha Malé mořské víly a úžasné dánské pekárny. Na konci cesty nás čeká San Francisco, město kopečků a mostu Golden Gate.

5. den:

SAN FRANCISCO - nejšarmantnější město Severní Ameriky a legendární Golden Gate Bridge. Převezeme se křížem přes most na kole? Nábřeží Fisherman‘s Wharf 39 se spoustou slunících se lachtanů. Začít můžete obrovským obchodem s bonbóny, otec dostane ponožky z ponožkového obchodu "Daddy, we love you" a na oběd si dáte krabí nebo mušlovou polévku v housce. Staré fotogenické tramvaje a italská čtvrť, kde si zavzpomínáme na časy beatníků. Naše děti o tom v životě neslyšely. Čínská čtvrť a sušenky štěstí, Alamo Square, centrum hnutí hippies, Haight Asbury, panorama z Telegraph Hill, nejklikatější ulička na světě. A kousek odsud (vždyť jsme jeli kolem) vznikl iPhone i Facebook.

6. den:

Časný ranní odjezd směrem k národnímu parku Yosemite. Budeme procházet krajinou sadů a polí, až do předhůří Sierra Nevada. Země se začne zvedat a začne přibývat množství stromů. Tento národní park je rájem pro horolezce a jeho hlavní údolí je jedním z nejnavštěvovanějších přírodních památek USA. Světoznámé skály El Capitan a Halfdome budeme mít jako na dlani z mnoha vyhlídek. Projdeme se pod nejvyšší vodopád Yosemite, který má výšku 740 m. Park je domovem množství druhů zvířat, mezi které patří např. rys, vlk, medvěd nebo jelen. Budeme mít na některé z nich štěstí? Park přejdeme po hlavních vyhlídkových trasách a když se dostaneme opět na rovinu, ocitneme se ve městě Fresno, kde si dáme večeři a přespíme.

7. den:

Kontrastem je poušť MOJAVE DESERT a opuštěné hornické městečko CALICO TOWN, ve kterém se zastavil čas a lidé zmizeli. Večer příjezd do města věčné zábavy a hříchu LAS VEGAS. Už z dálky svítí a ukazuje svou polohu. Město, které nedávno vzniklo doslova z nuly a jako fénix vstalo z pouště. Je to kýč? Je. Líbí se vám? Líbí. Namíchaná zábava, pastva pro oči, megahotely, kasina, přistěhovalci ... no prostě Sin City!

8. den:

LAS VEGAS: město kasin, neonů a atrakcí, které žijí 24 hodin denně. Strip je plný zábavy a života. Na jednom místě si prohlédnete egyptské faraony, pařížskou Eiffelovku, newyorskou Sochu svobody, pirátskou loď, 350 metrů vysokou věž Stratosphere, fenomenální fontány, kolem Empire State Building se svezeme na horské dráze, na gondole po benátských kanálech – vše, co si usmyslíme uprostřed vyprahlé pouště. Večerní koncert Celine Dion či Eltona Johna pro rodiče?

9. den:

Relax v Las Vegas nebo společný golf na jednom z tuctu okolních hřišť. Odpočinek v hotelu s bazénem nebo fakultativní výlet do Mrtvého údolí (Death valley), nejteplejšího místa USA. Dáte to?

10. den:

Příjemný volný den v hotelovém bazénu, na nákupech, kolotočích, nebo fakultativní výlet do Bryce kaňonu v délce cca 12 hodin.

11. den:

GRAND CANYON – nejhlubší kaňon na světě, hra světla a barev. Projdeme se po skleněném skywalku s celou jeho hloubkou pod nohama a dosyta si vychutnáme neopakovatelné výhledy na jeden z nejkrásnějších přírodních úkazů naší planety.

12. den:

Národní park JOSHUA TREE s ohromnými kaktusovými zahradami, kultovní Route 66, Palm Springs, které známe z televizních seriálů a SAN DIEGO s pravou kalifornskou atmosférou.

13. den:

Na závěr velké překvapení pro každé dítě – zážitky v SEA WORLD. První a stále nejlepší vodní centrum světa. Delfíní a velrybí show, zábavné atrakce a dráhy od výmyslu světa a na rozloučenou vás ostříknou obrovské kosatky.

14. den:

Rozloučení, transfer do LA a odlet do Evropy.

15. den:

Po příletu domů hovoříte s kalifornským přízvukem.

Cena zahrnuje:

mezinárodní letenku, letištní poplatky, ubytování ve 3* a 4* hotelech, SEN průvodce, dopravu minivany a autobusy, místní daně a poplatky, vstupné do národních parků, pojištění proti insolventnosti

Cena nezahrnuje:

ESTA autorizaci na cestu do USA, vstupné do památek, atrakcí a zábavních parků, pojištění, resort fee v hotelech (poplatky za Wi-Fi, telefonáty, posilovnu atd.)

Poznámka:

Ubytování pro rodiny je zajištěno vždy ve společném pokoji (maximálně však 2 dospělé osoby a 2 děti do 18 let na jednom pokoji). Americké hotely negarantují počet postelí, avšak umožňují 4 osobám přenocovat na pokoji v dané konfiguraci. Za přistýlku se někdy přímo na místě platí. Pokud si přejete maximální komfort, tak lze zajistit dva oddělené pokoje. V takovém případě je však příplatek 15 080 Kč za druhý pokoj.

Zájezd na klíč:

Tento zájezd vám také rádi zabezpečíme na klíč, v uzavřené skupince vašich přátel libovolného počtu osob i termínu, dle vašich individuálních požadavků.
Jsme tu pro vás, rádi vám splníme vaše sny.

Termíny a ceny:

SLEVY: Pro vaše děti nabízíme v rámci statě Rodinná dobrodružství speciální slevy v závislosti na jejich věku, počtu dětí v rodině a typu ubytování (samostatný pokoj/rodinný pokoj/přistýlka).
Sleva na konkrétní termín zájezdu vám bude zaslána v kalkulaci.

Nenechte si ujít slevu zájezdu!


Váš vybraný zájezd nyní nabízíme za výhodnou cenu.
Následující dny vám garantujeme nejlepší cenu a podržíme vám také místo na zájezdu.

ODESLAT
Povinné pole
Nenechte si ujít slevu zájezdu!

Máte předběžný zájem o tento zájezd? Budeme Vás kontaktovat, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy a zašleme kalkulaci zájezdu na Váš email.Povinné pole

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Neuvěřitelná hra barev v Antelope CanyonMagický západ slunce nad Horseshoe BendSymbol města San Francisco, visutý most Golden Gate BridgeBryce Canyon je známý svými pískovcovými věžičkami zvanými HoodoosVěhlasná viktoriánská architektura v Alamo Square, San FranciscoNávštěva Grand Canyonu je splněný cestovatelský senNejvyšší žulový monolit na světě v národním parku YosemiteVedle sekvojovců obrovských si budete připadat nicotníJedinečné pískovcové skalní útvary v Monument ValleyGrand Canyon si na první pohled zamilujeteHorseshoe Bend - obří podkova na řece ColoradoV Monumenty Valley na vás dýchne atmosféra amerických westernových filmů
Zobrazit všechny fotky

Mohlo by Vás zajímat:

Na vrch stránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací

Pohlídáme vám slevu vašeho zájezdu nebo vysněné země
ODESLAT
Povinné pole
Pohlídáme vám slevu