Chcete poznávací zájezd se 100 % garancí realizace? Klikněte sem.

  • komfortní poznávací zájezdy do Latinské Ameriky plné zážitků a garancí realizace zájezdů i v roce 2019
  • Kuba, Mexiko, Peru, Argentina, Chile, Bolívie, Ekvádor, Střední Amerika, Patagonie...

  • kultura, památky, místní kuchyně i dobrodružství uprostřed Amazonského pralesa 

  • říše Mayů, Inků, Olméků a Zapotéků, ale i nádherná španělská města

  • aktivní dovolená do Latinské Ameriky od roku 1993, využijte naše zkušenosti

  • špičkoví čeští průvodci a poznávací zájezdy o úroveň výš

 

Zážitková dovolená a komfortní poznávací zájezdy do Latinské Ameriky plné dobrodružství od roku 1993 pod vedením špičkových českých průvodců, cestování s CK SEN do tohoto regionu naší planety se vyplatí.

Poznejte Kubu na třech různých zájezdech od Kuba all inclusive přes Kuba hledání ráje až po Kuba velký okruh, na kterém poznáte ostrov Svobody dokonale a na závěr si odpočinete na plážích Varadera.

Vyberte si z nepřeberné nabídky komfortních zájezdů až po expedice v Jižní Americe. Peru, Bolívie, Argentina, Brazílie, Chile, Ekvádor, Galapágy, Velikonoční ostrov a Patagonie.

Vychutnejte si také Střední Ameriku na 15-denním poznávacím okruhu po Mexiku, poznejte dokonale Říši Mayů. A pokud máte více času, doporučujeme 21-denní Grand tour po Střední Americe.

Vydejte se na komfortní poznávací zájezdy do Latinské Ameriky s profesionálními průvodci CK SEN a staňte se lovci zážitků.

Nedokážete se rozhodnout, jaká dovolená je pro vás nejlepší? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

Vydejte se s CK SEN poznat temperamentní KubuSocha Krista je největším lákadlem Ria de JaneiraTulum nabízí nádherné pláže k odpočinkuČekají vás karibské zážitky na celý životCuzco a jeho nádherné kostelyŽivot na jezeře Titicaca na rákosových ostrovechDo Mexika nejen za koupáním, ale i krásnými pyramidamyObjevte Guatemalu s CK SENVodopády Iguazu vás překvapí svoji sílouMexiko s českým průvodcemNádherná příroda PatagonieSvětoznáme sochy Velikonočního ostrova
Na vrch stránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací

Pohlídáme vám slevu vašeho zájezdu nebo vysněné země
ODESLAT
Povinné pole
Pohlídáme vám slevu