Chcete poznávací zájezd se 100 % garancí realizace? Klikněte sem.

  • exotická dovolená a komfortní poznávací zájezdy do 125 zemí celého světa i v roce 2019

  • aktivní i luxusní dovolená v exotických destinacích plná zážitků pro všechny cestovatele

  • tropická příroda, národní parky, exotické národy, sopky a hory, nádherné pláže

  • gurmánské zážitky a exotická kuchyně celého světa

  • expedice pro aktivní cestovatele i luxusní poznávačky s pobytem u moře

  • VIP servis CK SEN si užíváte od roku 1993

  • Pod taktovkou zkušených českých průvodců nabízíme obrovské množství garantovaných zájezdů i v roce 2019


Exkluzivní exotické poznávací zájezdy a dovolená pro všechny cestovatele na nádherná místa naší planety. 

S CK SEN načerpáte atmosféru země, poznáte mentalitu místních obyvatel, jejich zvyky, tradice, i exotické gurmánské speciality. Do exotických destinací cestujeme za poznáním a intenzivními zážitky s důrazem dostat se dané zemi pod kůži.

Z naší nabídky poznávacích exotických zájezdů doporučujeme cestu nejen za gurmánskými zážitky, ale i buddhistickými památkami do Thajska a Vietnamu. Největším hitem však zůstává i nadále temperamentní Kuba, která se otevírá světu. Ochutnejte i vy ty nejlepší rumy, kubánské doutníky a poznejte ostrov svobody v rytmu salsy.

Lákají vás indiánské kultury? Návštěva Peru vás oslní novodobým divem světa Machu Picchu i barevnými trhy indiánů. Na asijském kontinentu vám aktivní dovolenou s pobytem u moře nabídne Srí Lanka, příběhy Pol Pota a Rudých Khmérů si připomenete v Kambodži.

Nechte se inspirovat těmi, kteří exotickou dovolenou s námi již absolvovali a přečtěte si jejich Reference a zkušenosti. Jistě vás zaujmou i Zážitky z našich cest a články na Blogu z celého světa.

Pod taktovkou zkušených českých průvodců nabízíme obrovské množství garantovaných zájezdů.

Planeta Země je nádherné místo, které ukrývá mnoho zákoutí a my od roku 1993 vymetáme všechny její kouty. Objevte s námi váš vysněný svět a prožijte exotickou dovolenou dle vašich představ.

Chcete nejlepší cenu zájezdu?

Poradíme vám, pošlete nám jen svůj kontakt.Povinné pole
ODESLAT
Japonské společnice gejšiBarmské dlouhokrké ženySlavná Maya beach v Thajsku, kterou proslavil Leonardo di CaprioBlízké setkání se lvyPo krásách Kanady se SEN průvodcemPlavba soukroumou lodí po Halong Bay ve VietnamuRudá krása AustráliePo Pekingu se SEN průvodcemKanadská příroda je dechberoucíPutování za lemury na MadagaskaruNepál plný barev a úsměvůSEN na Machu Picchu
Na vrch stránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací

Pohlídáme vám slevu vašeho zájezdu nebo vysněné země
ODESLAT
Povinné pole
First minute se slevou až 11%!