Bezpečné zájezdy se slevou až 15%

Ulovte zážitky na zájezdech s CK SEN i Vy!

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.cz

Kontinent:
Cena zájezdu
Termín zájezdu:
Poznávací zájezdy se slevouReference klientůZážitky ze zájezdůTOP místa zájezdů

Zaplaťte nyní zálohu ve výši 5 000 Kč/osoba, k doplatku budete vyzváni měsíc před odjezdem.

K zájezdům máte možnost se pojistit pro případ nákazy koronavirem, jak před odjezdem na zájezd, tak během Vaší cesty.

Podporujeme lidi v první linii, kteří nám pomáhají vyhrát boj s COVID-19 a pracovníkům ve zdravotnictví anebo u složek integrovaného záchranného systému poskytneme na zájezd slevu ve výši až 15 %. Pro uplatnění slevy je potřeba doložit potvrzení od zaměstnavatele. Všem ostatním nabízíme slevu až 13 %.

Slevy lze kombinovat s klubovou slevou, na kterou mají nárok klienti, kteří s CK SEN alespoň už jednou cestovali.

Po přihlášení na zájezd, do jehož odjezdu zbývá více než 42 dnů, bude klient vyzván k úhradě zálohy ve výši 5 000 Kč/osoba. K doplatku budete vyzváni měsíc před odjezdem, kdy Vám zároveň budou zaslány pokyny k zájezdu (podrobné informace ohledně realizace zájezdu). Slevy lze uplatnit pouze na nově zakoupené zájezdy.

V případě, že do 42 dnů (nejpozději 42. den) před odjezdem na zájezd do cestovní kanceláře dodáte potvrzení o tom, že Vám vyšel pozitivně PCR-test na přítomnost onemocnění COVID-19, a Vy se rozhodnete, že na zakoupený zájezd nechcete cestovat, cestovní kancelář SEN Vám uhrazenou zálohu ve výši 5 000 Kč v plné výši vrátí anebo si můžete uhrazenou zálohu ve výši 5 000 Kč přesunout na jiný zájezd v nabídce CK SEN. Pokud do odjezdu na zájezd zbývá méně než 42 dnů, jedná se o storno zájezdu, které se řídí dle storno podmínek. Pro tento případ doporučujeme sjednat pojištění storna zájezdu.

V případě, že do 42 dnů (nejpozději 42. den) před odjezdem na zájezd rozhodnete, že nechcete cestovat na zakoupený zájezd, je možné přesunout si uhrazenou zálohu ve výši 5 000 Kč na jiný zájezd v nabídce CK SEN. Cena nově vybraného zájezdu bude platná dle aktuálního ceníku v době výběru nového zájezdu. Původní slevu není možné na nově vybraný zájezd uplatnit. V případě, že si nový zájezd nevyberete, jedná se o storno zájezdu, které se řídí dle storno podmínek. Pokud do odjezdu na zájezd zbývá méně než 42 dnů, vybraný zájezd již nelze měnit.

V případě zrušení zájezdu ze strany CK SEN klient ztrácí nárok na tuto speciální akci na další zájezd. Upozornění o zrušení zájezdu musí být ze strany CK SEN zaslané minimálně 21 dní před začátkem zájezdu, přičemž garantujeme vrácení zaplacené zálohy v plné výši.

Akce neplatí pro termíny zájezdů "na vyžádání", tj. na zájezdy, kde jsou volná poslední místa.

Čti více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací
ZÁJEZDY 2021 - 2022 SE SLEVOU AŽ 15 %
Lovte zážitky s CK SEN bez rizika.
Záloha pouze 5 000 Kč/osoba.  Více ZDE ➔