Bezpečné zájezdy 2021

Geniální SEN Covid garance

 • Před zájezdem

  • Záloha jen 10 tis Kč
  • Proplatíme Vám COVID test do výše 1 800 Kč/osoba
  • Pozitivní test – vrácení peněz v plné výši
  • Negativní test – lovte zážitky s CK SEN bez rizika
 • Po zájezdu

  • Proplatíme Vám COVID test do výše 1 800 Kč/osoba
 • Spolu Bonus až 8500 Kč

  • Pojištění storna zájezdu do základní ceny zájezdu v ceně
  • Sleva až 2 000 Kč
Čti více

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.cz

Kontinent:
Cena zájezdu
Termín zájezdu:
Poznávací zájezdyReference klientůZážitky ze zájezdůTOP místa zájezdů

Geniální SEN COVID GARANCE - vrácení peněz v plné výši

 

Před zájezdem:

Záloha jen 10 tis Kč, doplatek je splatný 6 - 10 týdnů před odjezdem na zájezd

Proplatíme Vám COVID test do výše 1 800 Kč/osoba

Pozitivní test – vrácení peněz v plné výši po doložení pozitivního výsledku PCR testu a lékařské zprávy obsahující akutní problém spojený s onemocněním COVID-19

Negativní test – odjíždíte v klidu na zájezd

Po zájezdu:

Proplatíme Vám COVID test do výše 1 800 Kč/osoba

Spolu Bonus až 8500 Kč:

Pojištění storna zájezdu do základní ceny zájezdu v ceně!

Slevy až 2000 Kč

Nejdůležitější otázky:

Co musím před cestou udělat, aby se na mne vztahoval SEN COVID GARANCE?

Stačí Vám přihlásit se na vybrané zájezdy v sekci Bezpečné zájezdy a 48 - 96 hodin před odjezdem, v závislosti na destinaci, si udělat PCR test na Covid-19 (potvrzení v anglickém jazyce). Rádi Vám poradíme, kde je Vaše nejbližší laboratoř. Potvrzení o výsledku testu a doklad o zaplacení zašlete na cksen@cksen.cz a do předmětu zprávy uveďte číslo vaší objednávky. Test Vám proplatíme.

Co když bude můj test pozitivní? 

Pokud bude test pozitivní, po doložení pozitivního výsledku testu a lékařské zprávy obsahující akutní problém spojený s onemocněním COVID-19, Vám vrátíme plnou výši ceny zájezdu. Stejně vrátíme plnou uhrazenou částku i vašim spolucestujícím osobám přihlášených na stejné smlouvě. Žádný risk, žádné extra náklady. O vše se postará SEN COVID GARANCE. Přihláška – platba – PCR Test = SEN COVID GARANCE = Jistota ulovených zážitků.

Česká vláda nařizuje cestujícím z většiny zemí světa po návratu nastoupit karanténu, a nejdříve 5. den od návratu ze zájezdu podstoupit PCR-test. Platí to i pro mě?

Považujeme za důležité dodržovat všechny pokyny MZČR. Pokud se na Vás po návratu z dovolené vztahuje povinnost absolvovat PCR-test, tak Vám tento test proplatíme do výše 1 800 Kč/osoba.

Vztahuje se na mě SEN COVID GARANCE, pokud mám již zájezd zakoupený nebo na zájezd změněný dle aktuálního zákona o cestovním ruchu?

SEN COVID GARANCE se vztahuje pouze na nově zakoupené zájezdy v období od 11.12.2020 na zájezdy v roce 2021.

Další otázky

Jak se mám chránit během cesty?

Cestování je bezpečné a mezi nejbezpečnější patří cestování letadlem. Drtivá většina případů nakažení se v zahraničí souvisela s prací ve špatných podmínkách pracovníků a nezodpovědným chováním při užívání si nočního života na plážových párty. Tomuto se vyhněte. Na letištích si dávejte zvýšený pozor, protože je zde větší frekvence lidí. Lety v business class Vám ještě zvýší odstup od lidí, čas na letišti můžete strávit v saloncích, kde je menší frekvence lidí.

Jaké jiné očkování doporučujete?

SEN standardně doporučuje očkování proti žloutence a zkontrolování si očkování proti tetanu. Při cestách v zimních a jarních měsících doporučujeme očkování proti chřipce, které šetří Vaše zdraví a peníze.

Pokud je v okamžiku vstupu do země nutná několikadenní povinná karanténa pro všechny návštěvníky země, bude se zájezd realizovat?

SEN pozorně sleduje vývoj ve všech zemích světa a bude vždy adekvátně reagovat. Každá cesta se realizuje za předpokladu, že vstup do dané země je možný bez povinné izolace a program na místě můžeme zrealizovat.

Do odchodu zájezdu je týden a dostal jsem chřipku. Nemohu nastoupit na zájezd. Kryje mě SEN Covid Garance?

Ne, nekryje. Jako vždy, doporučujeme mít uzavřené pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů, v tomto případě Vám stornopoplatky hradí pojišťovna. Jako bonus máte toto pojištění storna zájezdu do základní ceny zájezdu zdarma!

Přečtěte si také Blogy:

Jak bydlíme na africkém safari

Inspirace na zážitky pro náročné v jižní Africe

Velký přehled afrického safari

Poznat Keňu a zamilovat se

 

Čti více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací
BEZPEČNÉ ZÁJEZDY 2021
SEN COVID GARANCE - vrácení peněz v plné výši.
Lovte zážitky s CK SEN bez rizika.  Více ZDE ➔