Filipíny, poznání a krásné pláže (Komfort)


Rýžová pole Banaue, ale i krásné pláže severního Palawanu. Budete dýchat španělskou atmosféru ve starém městě Manily, ale i šnorchlovat se želvami nad nádhernými korálovými útesy. Čeká vás odpočinek u průzračně smaragdového moře. Ideální kombinace exotického poznání a relaxu na plážích. V jarním termínu vám navíc vyrazí dech obřad Ukřižování Krista.

  • všechny přelety v ceně
  • VIP vstupenky na ukřižování Ježíše Krista v ceně
  • všechny výlety na ostrově Coron v ceně
  • kvalitní kombinace poznání a odpočinku
Filipíny, poznání a krásné pláže

1. den:

Odlet na Filipíny.

2. den:

Přistáváme v zemi se 7000 exotickými ostrovy, položenými v západním Pacifiku na rozhraní Asie a Oceánie. MANILA - hlavní město Filipín, desetimilionové velkoměsto s výstavními čtvrtěmi pro bohaté, ale i slumy pro chudobu. První procházka městem.

3. den:

Vyrážíme klimatizovanou dopravou na sever do hor k světoznámým terasovým rýžovým polím v blízkosti města BANAUE. První jízda v pestrobarevném jeepney.

4. den:

Malý nenáročný trek k rýžovým polím, které patří k tomu nejlepšímu, co se dá na Filipínách vidět. Příslušníci kmene Ifugao je vytvořili primitivními nástroji před dvěma tisíci lety a dnes jsou právem označovány za osmý div světa. Možnost nákupu typických domácích předmětů, šperky a kroje kmene Ifugao, které se dají srovnat pouze s těmi v Zimbabwe či na Sumatře.

5. den:

Přesun po krkolomné Zig Zag Road, nejvýše položené silnici Filipín, kterou postavili Američané v roce 1903 a šlo o jeden z nejdražších stavebních projektů té doby. Úchvatný zážitek. BAGUIO, známé také jako hlavní letní město Filipín, vyhledávané místní smetánkou. Leží v nadmořské výšce 1500 metrů, příjemné klima, město borovic a květin.

6. den:

Jsme zpět v Manile a důkladná prohlídka města, které je často považováno za druhou Havanu. Svou stopu zde zanechali španělští kolonizátoři, ale i druhá světová válka. Historické centrum s hlavní katedrálou a úzkými uličkami, které vás přenesou do dob španělské nadvlády. V jarním termínu účast na křížové cestě a nezapomenutelný obřad Ukřižování Ježíše Krista! Jeden z nejslavnějších náboženských obřadů naší planety.

7. den:

Transfer na letiště a odlet na CORON, Palawan za nejkrásnějšími plážemi magických Filipín. Transfer do městského hotelu a zasloužený odpočinek. Krátká prohlídka města.

8. den:

Celodenní výlet. Návštěva ostrova, v jehož srdci se skrývá slavné jezero Kayangan. Vykoupeme se. Plavání a kajakování v laguně Twin Lagoon, šnorchlování v národním parku Siete Pecados, opalování se na pláži Banol. Oběd v ceně.

9. den:

Celodenní výlet na ostrovy Calamanian a odpočinek. Oběd v ceně.

10. den:

Celodenní výlet po dalších ostrovech. Plavání a šnorchlování na nádherných korálových útesech. Uvidíme i letos želvy? Šnorchlování nad vraky japonských lodí, potopených v druhé světové válce, které jsou jen pár metrů pod hladinou. Možnost potápět se s instruktorem.

11. den:

Transfer na letiště, poslední večeře v Manile a odlet.

12. den:

Přílet domů.

Cena zahrnuje:

mezinárodní letenku, letištní poplatky, všechny přelety, kompletní dopravu podle programu, všechny výlety, S.E.N. průvodce, pronajatou i místní dopravu, ubytování v hotelech, pojištění proti insolventnosti.

Cena nezahrnuje:

ostatní stravu

Poznámka:

Odpočinková část cesty je na ostrově Coron, který však nenabízí plážové hotely, ale tři celodenní výlety, které máte v ceně, skutečně stojí za to. Pokud máte zájem o klasickou plážovou dovolenou na jiném filipínském ostrově (doporučujeme Boracay či Cebu), kontaktujte naši kancelář.

Zájezd na klíč:

Tento zájezd vám také rádi zabezpečíme na klíč, v uzavřené skupince vašich přátel libovolného počtu osob i termínu, dle vašich individuálních požadavků.
Jsme tu pro vás, rádi vám splníme vaše sny.

Zavřít

Mám zájem


Máte předběžný zájem o tento zájezd? Budeme vás kontaktovat, rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a zašleme kalkulaci zájezdu na váš email.Povinné pole
Zobrazit všechny fotky

Mohlo by Vás zajímat:

Na vrch stránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací