Filipíny, poznání a krásné pláže komfortněji

Rýžová pole Banaue, ale i krásné pláže severního Palawanu. Budete dýchat španělskou atmosféru ve starém městě Manily. Čeká vás odpočinek u průzračně smaragdového moře. Ideální kombinace exotického poznání a relaxu na plážích. V jarním termínu vám navíc vyrazí dech obřad Ukřižování Krista.

  • všechny přelety v ceně
  • VIP vstupenky na ukřižování Ježíže Krista v ceně
  • relax na krásných plážích Cebu
  • kvalitní kombinace poznání a odpočinku
Čti více

Tel.: 224 250 138, 608 482 877   |   Email: cksen@cksen.cz

Termíny a cenyProgram a mapaFotogalerieTOP místa zájezdu

Cena zahrnuje:

Mezinárodní letenky v economy class, letištní poplatky, přelet Manila – Cebu, kompletní pronajatou i místní přepravu dle programu, veškeré výlety, SEN průvodce po dobu poznávací části zájezdu, tj. 2 – 6 den, ubytování v 3* hotelech ve dvoulůžkovém pokoji, snídaně, pojištění proti insolventnosti

Cena nezahrnuje:

ostatní strava, pojištění, fakultativní výlety

Doplňkové služby - SEN premium

1. den:

Odlet na Filipíny

2. den:

Přistáváme v zemi se 7000 exotickými ostrovy, položenými v západním Pacifiku na rozhraní Asie a Oceánie. MANILA - hlavní město Filipín, desetimilionové velkoměsto s výstavními čtvrtěmi pro bohaté, ale i slumy pro chudobu. První procházka městem.

3. den:

Vyrážíme klimatizovanou dopravou na sever do hor k světoznámým terasovým rýžovým polím v blízkosti města BANAUE.

4. den:

Malý nenáročný trek k rýžovým polím, které patří k tomu nejlepšímu, co se dá na Filipínách vidět. Příslušníci kmene Ifugao je vytvořili primitivními nástroji před dvěma tisíci lety a dnes jsou právem označovány za osmý div světa. Kdybychom údajně schody na polích postavili za sebe, obešli by polovinu zeměkoule. Možnost nákupu typických domácích předmětů, šperky a kroje kmene Ifugao, které se dají srovnat pouze s těmi v Zimbabwe či na Sumatře.

5. den:

Přesun po krkolomné Zig Zag Road, nejvýše položené silnici Filipín, kterou postavili Američané v roce 1903 a šlo o jeden z nejdražších stavebních projektů té doby. Úchvatný zážitek. BAGUIO, známé také jako hlavní letní město Filipín, vyhledávané místní smetánkou. Leží v nadmořské výšce 1500 metrů, příjemné klima, město borovic a květin.

6. den:

Jsme zpět v Manile a důkladná prohlídka města, které je často považováno za druhou Havanu. Svou stopu zde zanechali španělští kolonizátoři, ale i druhá světová válka. Historické centrum s hlavní katedrálou a úzkými uličkami, které vás přenesou do dob španělské nadvlády. V jarním termínu účast na křížové cestě a nezapomenutelný obřad Ukřižování Ježíše Krista! Jeden z nejslavnějších náboženských obřadů naší planety.

7. den:

Končí naše poznávací část a odlétáme do nejstaršího města Filipín, Cebu. Necelé tři hodiny letu nás dělí od krásných pláží nedaleko města, které přezdívají ,,královna“ jihu. Pokud vás už nudí vaše pláž, můžete se vydat na výlet na jeden ze 167 ostrovů, které leží kolem. Každý z nich má tu svou nejkrásnější pláž na světě. V základní ceně ubytování na 5 nocí se snídaní, v hotelu Pacific Cebu resort. V případě zájmu o luxusnější ubytování, využijte nabídku SEN premium a užijte si luxus v Crimson rezortu nebo v Shagri La Mactan za příjemné ceny.

8. den:

Relax a oddych ve vašem rezortu na nejkrásnějších plážích Filipín.

9. den:

Relax a oddych ve vašem rezortu na nejkrásnějších plážích Filipín.

10. den:

Relax a oddych ve vašem rezortu na nejkrásnějších plážích Filipín.

11. den:

Relax a oddych ve vašem rezortu na nejkrásnějších plážích Filipín.

12. den:

Transfer na letiště a odlet domů

13. den:

Přílet domů

Filipíny, poznání a krásné pláže
<
>
Filipíny, Banaue

Rýžové terasy v Banaue

Banauské rýžové terasy jsou součástí kulturní památky UNESCO, která pod názvem Rýžové terasy filipínských Kordiller zahrnuje i další terasy v okolí. Rýžové terasy jsou někdy nazývány „Osmým divem světa“. Od úpatí hor sahají do výšky stovek metrů. Kdyby bylo možné terasy rozložit do délky, údajně by obepjaly polovinu zeměkoule. Terasy jsou staré tisíce let. Dokazují stavitelské schopnosti, vynalézavost a statnost obyvatel Ifugaa. Jsou zavlažovány mnoha horskými proudy a prameny, které byly svedeny do kanálů vedoucích dolů skrz rýžové terasy.

Čti více

Máte předběžný zájem o tento zájezd? Budeme Vás kontaktovat, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy a zašleme kalkulaci zájezdu na Váš email.Povinné pole

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Mohlo by Vás zajímat:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací
Vážení klienti,

děkujeme za projevenou důvěru při výběru Vaší dovolené s CK SEN. V souvislosti se šířením onemocnění COVID – 19 způsobené koronavirem SARS-CoV-2 pro odlety do 31.5.2020 nabízíme bezplatnou změnu termínu objednávky. Klienty, kteří s námi mají absolvovat zájezd v pozdějším termínu, prosíme o strpení. Jakmile budeme vědět bližší informace k Vašemu zájezdu, kontaktujeme Vás. V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obraťte na emailovou adresu cksen@cksen.cz

Děkujeme za pochopení a strpení.

Stanovisko AČCKA k vyhlášení stavu nouze ze dne 12.3. a následného zpřísnění opatření ze dne 13.3.2020