Filipíny, poznání a krásné pláže (Komfort)


Rýžová pole Banaue, ale i krásné pláže severního Palawanu. Budete dýchat španělskou atmosféru ve starém městě Manily, ale i šnorchlovat se želvami nad nádhernými korálovými útesy. Čeká vás odpočinek u průzračně smaragdového moře. Ideální kombinace exotického poznání a relaxu na plážích. V jarním termínu vám navíc vyrazí dech obřad Ukřižování Krista.

  • všechny přelety v ceně
  • VIP vstupenky na ukřižování Ježíše Krista v ceně
  • všechny výlety na ostrově Coron v ceně
  • kvalitní kombinace poznání a odpočinku
Filipíny, poznání a krásné pláže

1. den:

Odlet na Filipíny.

2. den:

Přistáváme v zemi se 7000 exotickými ostrovy, položenými v západním Pacifiku na rozhraní Asie a Oceánie. MANILA - hlavní město Filipín, desetimilionové velkoměsto s výstavními čtvrtěmi pro bohaté, ale i slumy pro chudobu. První procházka městem.

3. den:

Vyrážíme klimatizovanou dopravou na sever do hor k světoznámým terasovým rýžovým polím v blízkosti města BANAUE. První jízda v pestrobarevném jeepney.

4. den:

Malý nenáročný trek k rýžovým polím, které patří k tomu nejlepšímu, co se dá na Filipínách vidět. Příslušníci kmene Ifugao je vytvořili primitivními nástroji před dvěma tisíci lety a dnes jsou právem označovány za osmý div světa. Možnost nákupu typických domácích předmětů, šperky a kroje kmene Ifugao, které se dají srovnat pouze s těmi v Zimbabwe či na Sumatře.

5. den:

Přesun po krkolomné Zig Zag Road, nejvýše položené silnici Filipín, kterou postavili Američané v roce 1903 a šlo o jeden z nejdražších stavebních projektů té doby. Úchvatný zážitek. BAGUIO, známé také jako hlavní letní město Filipín, vyhledávané místní smetánkou. Leží v nadmořské výšce 1500 metrů, příjemné klima, město borovic a květin.

6. den:

Jsme zpět v Manile a důkladná prohlídka města, které je často považováno za druhou Havanu. Svou stopu zde zanechali španělští kolonizátoři, ale i druhá světová válka. Historické centrum s hlavní katedrálou a úzkými uličkami, které vás přenesou do dob španělské nadvlády. V jarním termínu účast na křížové cestě a nezapomenutelný obřad Ukřižování Ježíše Krista! Jeden z nejslavnějších náboženských obřadů naší planety.

7. den:

Transfer na letiště a odlet na CORON, Palawan za nejkrásnějšími plážemi magických Filipín. Transfer do městského hotelu a zasloužený odpočinek. Krátká prohlídka města.

8. den:

Celodenní výlet. Návštěva ostrova, v jehož srdci se skrývá slavné jezero Kayangan. Vykoupeme se. Plavání a kajakování v laguně Twin Lagoon, šnorchlování v národním parku Siete Pecados, opalování se na pláži Banol. Oběd v ceně.

9. den:

Celodenní výlet na ostrovy Calamanian a odpočinek. Oběd v ceně.

10. den:

Celodenní výlet po dalších ostrovech. Plavání a šnorchlování na nádherných korálových útesech. Uvidíme i letos želvy? Šnorchlování nad vraky japonských lodí, potopených v druhé světové válce, které jsou jen pár metrů pod hladinou. Možnost potápět se s instruktorem.

11. den:

Transfer na letiště, poslední večeře v Manile a odlet.

12. den:

Přílet domů.

Cena zahrnuje:

mezinárodní letenku, letištní poplatky, všechny přelety, kompletní dopravu podle programu, všechny výlety, S.E.N. průvodce 2 - 6 den, pronajatou i místní dopravu, ubytování v hotelech, pojištění proti insolventnosti.

Cena nezahrnuje:

ostatní stravu

Poznámka:

Odpočinková část cesty je na ostrově Coron, který však nenabízí plážové hotely, ale tři celodenní výlety, které máte v ceně, skutečně stojí za to. Pokud máte zájem o klasickou plážovou dovolenou na jiném filipínském ostrově (doporučujeme Boracay či Cebu), kontaktujte naši kancelář.

Zájezd na klíč:

Tento zájezd vám také rádi zabezpečíme na klíč, v uzavřené skupince vašich přátel libovolného počtu osob i termínu, dle vašich individuálních požadavků.
Jsme tu pro vás, rádi vám splníme vaše sny.

Nenechte si ujít slevu zájezdu!


Váš vybraný zájezd nyní nabízíme za výhodnou cenu.
Následující dny vám garantujeme nejlepší cenu a podržíme vám také místo na zájezdu.

ODESLAT
Povinné pole
Nenechte si ujít slevu zájezdu!

Máte předběžný zájem o tento zájezd? Budeme Vás kontaktovat, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy a zašleme kalkulaci zájezdu na Váš email.Povinné pole

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Zobrazit všechny fotky

TOP místa zájezdu

Filipíny, Banaue

Rýžové terasy v Banaue

Banauské rýžové terasy jsou součástí kulturní památky UNESCO, která pod názvem Rýžové terasy filipínských Kordiller zahrnuje i další terasy v okolí. Rýžové terasy jsou někdy nazývány „Osmým divem světa“. Od úpatí hor sahají do výšky stovek metrů. Kdyby bylo možné terasy rozložit do délky, údajně by obepjaly polovinu zeměkoule. Terasy jsou staré tisíce let. Dokazují stavitelské schopnosti, vynalézavost a statnost obyvatel Ifugaa. Jsou zavlažovány mnoha horskými proudy a prameny, které byly svedeny do kanálů vedoucích dolů skrz rýžové terasy.

Mohlo by Vás zajímat:

Na vrch stránky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více informací

Pohlídáme vám slevu vašeho zájezdu nebo vysněné země
ODESLAT
Povinné pole
Pohlídáme vám slevu